Jump to content

Co zamiast XV???

Recommended Posts

skoro tak uważasz... w sumie sam nie będę się oceniał, bo to trochę głupio, więc godzę sié z werdyktem :mrgreen:

• Like 1
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Obiecałem relację z weekendowej jazdy próbnej do Zakopanego autem Infiniti QX 30, silnik benzynowy, 2 litry. Jazda do Zakopanego w sobotę, spory ruch na trasie, zapoznawanie się po drodze z nowym

Informuję, że w dniu dzisiejszym wyjechałem z salonu nowym Infiniti QX 30. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Oby tak dalej. Zdjęcie dokumentujące ten fakt poniżej. Za parę dni w dziale "Sprzed

Przeglądając archiwalne zdjęcia przypomniałem sobie zabawne zdjęcie mojego XV-a, które zrobiłem przed rokiem. Zero Photoshopa, tylko odbicie w szybie okna.   

Posted Images

3 godziny temu, Zyzol napisał:

Ponieważ konkluzja z wątku jest oczywista i najlepszym "zamiast XV" jest XV:yahoo:, ...

Prawda :) 

87187501_3405874966093722_49698010186330

• Haha 4
23 minuty temu, Zyzol napisał:

skoro tak uważasz... w sumie sam nie będę się oceniał, bo to trochę głupio, więc godzę sié z werdyktem :mrgreen:

Ok, to zdradź teraz jakie auto wybrałeś po XV ?

Edited by Blixten

Najlepsze, czyli:

Š.....?

:OO:

Poza tym dowiedziałem się, iż przekonanie, że cokolwiek wybieram było złudne, bo tak naprawdę decydowała żona, a ja byłem organizatorem castingu :facepalm: :mrgreen:

A tak na poważnie - skoro zapytałeś, to poinformuję, gdy zmiana dojdzie do skutku

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1
2 godziny temu, Zyzol napisał:

Najlepsze, czyli:

Š.....?

:OO:

Poza tym dowiedziałem się, iż przekonanie, że cokolwiek wybieram było złudne, bo tak naprawdę decydowała żona, a ja byłem organizatorem castingu :facepalm: :mrgreen:

A tak na poważnie - skoro zapytałeś, to poinformuję, gdy zmiana dojdzie do skutku

Ś...winia :D?

• Like 1
4 minuty temu, PRIMAR napisał:

Myślę, że to "Š.....?" to tylko prowokacyjnie, a spodziewać się możemy ... wszystkiego. ;)

Nawet e-Boxera? :)

13 godzin temu, aflinta napisał:

Nawet e-Boxera? :)

Kto wie... Może w jakiejś kolejnej generacji... :) 

W dniu 26.02.2020 o 10:10, Szürkebarát napisał:

"Miałem taki sen...". Subaru XV, 1.6 turbo, e-boxer, PHEV.

Co bierzesz? Muszę wypróbować, może mi się przyśni Kamiq 4x4 :lol:

Teraz, Blixten napisał:

GLC zaczyna mi się podobać...

Siedzialem w 'przedlifcie', teraz fajniej wygląda. Dla nas jednak miała znaczenie frajda w terenie, a z Daimlera tylko G classe by nas zadowalał.

• Like 1
2 godziny temu, Blixten napisał:

GLC zaczyna mi się podobać... 

Na pewno chcesz zacząć przygodę z serwisem MB? ;)

• Haha 1
Godzinę temu, GREGG napisał:

No muszę przyznać, że szokujące podejście do tematu... 

Ja osobiście problemów z serwisami nigdy nie miałem, zamówiłem kolejnego Mercedesa, GLB 35 AMG. Mam nadzieję, że nie będę miał takich atrakcji...

Godzinę temu, GREGG napisał:

Przed handlowcami MB i jeszcze kilku innych marek długa droga żeby mnie przekonać. Wygra ten i ta marka która zaoferuje najlepsze warunki. Szanse żeby wynegocjować maximum są duże, bo nie spieszy mi się.
Zmienić auto mogę zaraz, a równie dobrze mogę poczekać na wyprzedaż rocznika na początku 2021, skoro moja obecna Mazda tak dobrze się trzyma. 
.... aż mi się skojarzył utwór Stones’ów: „Time is on my side” Yes, it is ! :)

12 minut temu, Blixten napisał:

skoro moja obecna Mazda tak dobrze się trzyma

ona prędzej ulegnie biodegradacji niż padnie - auta nie do zdarcia, trzymają mocno cenę i ze sprzedażą nie ma problemów. Może warto rozważyć cx -30. Niestety to malutkie auto w środku ale z tym najmocniejszym motorem idzie jak wściekła. Zresztą skoro masz mazde to wiesz jakie to są auta. I wiesz jaki mają serwis w porównaniu z Subaru :mrgreen: - to obecnie też trzeba brać pod uwagę kupując nowe auto. 

Edited by Karas
  • Like 2
5 minut temu, Karas napisał:

ona prędzej ulegnie biodegradacji niż padnie - auta nie do zdarcia, trzymają mocno cenę i ze sprzedażą nie ma problemów. Może warto rozważyć cx -30. Niestety to malutkie auto w środku ale z tym najmocniejszym motorem idzie jak wściekła. Zresztą skoro masz mazde to wiesz jakie to są auta. I wiesz jaki mają serwis w porównaniu z Subaru :mrgreen:

CX-30 jest fajna, ale za ciasna. 
Co do mojego lokalnego serwisu Mazdy , to naprawdę, wysoka kultura i kompetencja powodują, że każda wizyta u nich to relaks. 

58 minut temu, Tsunetomo napisał:

No muszę przyznać, że szokujące podejście do tematu... 

Ja osobiście problemów z serwisami nigdy nie miałem, zamówiłem kolejnego Mercedesa, GLB 35 AMG. Mam nadzieję, że nie będę miał takich atrakcji...

Szkoda, że nie zapytałem dziś handlowca czy zna ten przypadek, ale jeszcze będę miał okazję go zapytać :D

1 godzinę temu, GREGG napisał:

To nie jest niestety wyjątek w Mercedesie.

Autoblog niedawno pisał o problemach min. z Mercedesem.

https://spidersweb.pl/autoblog/naprawa-na-gwarancji-aso-niewykonalna/

• Like 1
  • Thanks 1
2 godziny temu, GREGG napisał:

dla mnie ta sprawa jest dziwna. Nie wydaje mi się żeby gościa którego stać na mercedesa za bańkę nie było stać na dobrego prawnika który pomógłby rozwiązać sprawę na drodze sądowej  - odstąpienie od umowy leasingowej. Nie wiem czy załatwienia takich spraw publicznie to dobre rozwiązanie. Ale nie moje $$ nie moja sprawa przynajmniej jest co oglądać  :biglol:

Edited by Karas
  • Like 2
19 minut temu, Karas napisał:

dla mnie ta sprawa jest dziwna. Nie wydaje mi się żeby gościa którego stać na mercedesa za bańkę nie było stać na dobrego prawnika który pomógłby rozwiązać sprawę na drodze sądowej  - odstąpienie od umowy leasingowej. Nie wiem czy załatwienia takich spraw publicznie to dobre rozwiązanie.

Facet próbował z MB załatwić sprawę i to trwa od miesięcy. Sprawę upublicznił dopiero po odmowie naprawy, teraz to ciąg dalszy. Do sądu nikt rozsądny nie poleci jak nie będzie innego wyjścia, tam się można bujać latami z niepewnym skutkiem, a auto będzie stało. Ogólnie trudna sytuacja

W każdym razie wypowiedzi "specjalistów" z MB pokazują, jakie mają podejście do klienta "premium" <_< 

• Like 1