Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze, czyli:

Š.....?

:OO:

 

Poza tym dowiedziałem się, iż przekonanie, że cokolwiek wybieram było złudne, bo tak naprawdę decydowała żona, a ja byłem organizatorem castingu :facepalm: :mrgreen:

 

A tak na poważnie - skoro zapytałeś, to poinformuję, gdy zmiana dojdzie do skutku

 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Najlepsze, czyli:

Š.....?

:OO:

 

Poza tym dowiedziałem się, iż przekonanie, że cokolwiek wybieram było złudne, bo tak naprawdę decydowała żona, a ja byłem organizatorem castingu :facepalm: :mrgreen:

 

A tak na poważnie - skoro zapytałeś, to poinformuję, gdy zmiana dojdzie do skutku

 

Ś...winia :D?

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

Na pewno chcesz zacząć przygodę z serwisem MB? ;)

 

 

No muszę przyznać, że szokujące podejście do tematu... 

Ja osobiście problemów z serwisami nigdy nie miałem, zamówiłem kolejnego Mercedesa, GLB 35 AMG. Mam nadzieję, że nie będę miał takich atrakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

Na pewno chcesz zacząć przygodę z serwisem MB? ;)

Przed handlowcami MB i jeszcze kilku innych marek długa droga żeby mnie przekonać. Wygra ten i ta marka która zaoferuje najlepsze warunki. Szanse żeby wynegocjować maximum są duże, bo nie spieszy mi się.
Zmienić auto mogę zaraz, a równie dobrze mogę poczekać na wyprzedaż rocznika na początku 2021, skoro moja obecna Mazda tak dobrze się trzyma. 
.... aż mi się skojarzył utwór Stones’ów: „Time is on my side” Yes, it is ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blixten napisał:

skoro moja obecna Mazda tak dobrze się trzyma

ona prędzej ulegnie biodegradacji niż padnie - auta nie do zdarcia, trzymają mocno cenę i ze sprzedażą nie ma problemów. Może warto rozważyć cx -30. Niestety to malutkie auto w środku ale z tym najmocniejszym motorem idzie jak wściekła. Zresztą skoro masz mazde to wiesz jakie to są auta. I wiesz jaki mają serwis w porównaniu z Subaru :mrgreen: - to obecnie też trzeba brać pod uwagę kupując nowe auto. 

Edytowane przez Karas
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karas napisał:

ona prędzej ulegnie biodegradacji niż padnie - auta nie do zdarcia, trzymają mocno cenę i ze sprzedażą nie ma problemów. Może warto rozważyć cx -30. Niestety to malutkie auto w środku ale z tym najmocniejszym motorem idzie jak wściekła. Zresztą skoro masz mazde to wiesz jakie to są auta. I wiesz jaki mają serwis w porównaniu z Subaru :mrgreen:

CX-30 jest fajna, ale za ciasna. 
Co do mojego lokalnego serwisu Mazdy , to naprawdę, wysoka kultura i kompetencja powodują, że każda wizyta u nich to relaks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Tsunetomo napisał:

No muszę przyznać, że szokujące podejście do tematu... 

Ja osobiście problemów z serwisami nigdy nie miałem, zamówiłem kolejnego Mercedesa, GLB 35 AMG. Mam nadzieję, że nie będę miał takich atrakcji...

Szkoda, że nie zapytałem dziś handlowca czy zna ten przypadek, ale jeszcze będę miał okazję go zapytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GREGG napisał:

 

Na pewno chcesz zacząć przygodę z serwisem MB? ;)

 

 

 

To nie jest niestety wyjątek w Mercedesie.

Autoblog niedawno pisał o problemach min. z Mercedesem.

https://spidersweb.pl/autoblog/naprawa-na-gwarancji-aso-niewykonalna/

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GREGG napisał:

 

Na pewno chcesz zacząć przygodę z serwisem MB? ;)

 

 

dla mnie ta sprawa jest dziwna. Nie wydaje mi się żeby gościa którego stać na mercedesa za bańkę nie było stać na dobrego prawnika który pomógłby rozwiązać sprawę na drodze sądowej  - odstąpienie od umowy leasingowej. Nie wiem czy załatwienia takich spraw publicznie to dobre rozwiązanie. Ale nie moje $$ nie moja sprawa przynajmniej jest co oglądać  :biglol:

Edytowane przez Karas
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Michał W. napisał:

 

To nie jest niestety wyjątek w Mercedesie.

Autoblog niedawno pisał o problemach min. z Mercedesem.

https://spidersweb.pl/autoblog/naprawa-na-gwarancji-aso-niewykonalna/


Uff... jaka ulga, że nie chodzi o GLC warty zaledwie ćwierć bańki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Karas napisał:

dla mnie ta sprawa jest dziwna. Nie wydaje mi się żeby gościa którego stać na mercedesa za bańkę nie było stać na dobrego prawnika który pomógłby rozwiązać sprawę na drodze sądowej  - odstąpienie od umowy leasingowej. Nie wiem czy załatwienia takich spraw publicznie to dobre rozwiązanie.

 

Facet próbował z MB załatwić sprawę i to trwa od miesięcy. Sprawę upublicznił dopiero po odmowie naprawy, teraz to ciąg dalszy. Do sądu nikt rozsądny nie poleci jak nie będzie innego wyjścia, tam się można bujać latami z niepewnym skutkiem, a auto będzie stało. Ogólnie trudna sytuacja

 

W każdym razie wypowiedzi "specjalistów" z MB pokazują, jakie mają podejście do klienta "premium" <_< 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...