Jump to content

Co zamiast XV???

Recommended Posts

32 minuty temu, Zyzol napisał:

Mitsubishi całkiem udanie odgrzało tego kotleta

... na starym oleju :biglol:

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Obiecałem relację z weekendowej jazdy próbnej do Zakopanego autem Infiniti QX 30, silnik benzynowy, 2 litry. Jazda do Zakopanego w sobotę, spory ruch na trasie, zapoznawanie się po drodze z nowym

Informuję, że w dniu dzisiejszym wyjechałem z salonu nowym Infiniti QX 30. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Oby tak dalej. Zdjęcie dokumentujące ten fakt poniżej. Za parę dni w dziale "Sprzed

Przeglądając archiwalne zdjęcia przypomniałem sobie zabawne zdjęcie mojego XV-a, które zrobiłem przed rokiem. Zero Photoshopa, tylko odbicie w szybie okna.   

Posted Images

45 minut temu, Zyzol napisał:

W kwestii designu, Mitsubishi całkiem udanie odgrzało tego kotleta. Widziałem na żywo na ulicy i dopiero po linii bocznej widać, że to projekt z dekadą na karku :biglol:

Jak komuś nie przeszkadza odgrzewany kotlet (i mniejsza kabina oraz kiepsko zestrojone CVT), to ASX jest jakąś tam alternatywą dla XV. W standardzie ma silnik 2,0 150 KM bez żadnych bateryjek no i jest opcja z AWD

10 godzin temu, Michał W. napisał:

Do offroad krótki chyba lepszy, nie tylko do miasta.

Co do zasady to prawda. Natomiast bez liftu, szpeju, M/T w rozmiarze +33' to już nie tak bardzo. Ponieważ na offroad, a tym bardziej wyprawy jeździmy rodzinnie, to długi Wrangler będzie naszym autem uniwersalnym w teren. Krótki ze względu na niską masę i gabaryty będzie naszym miejskim autkiem. Ale znając moją żonę to nieraz błoto zobaczy, choć nie extrem. 

Edited by mechanik
7 godzin temu, mechanik napisał:

Co do zasady to prawda. Natomiast bez liftu, szpeju, M/T w rozmiarze +33' to już nie tak bardzo. Ponieważ na offroad, a tym bardziej wyprawy jeździmy rodzinnie, to długi Wrangler będzie naszym autem uniwersalnym w teren. Krótki ze względu na niską masę i gabaryty będzie naszym miejskim autkiem. Ale znając moją żonę to nieraz błoto zobaczy, choć nie extrem. 

Cholera...zazdroszczę Ci Unlimited...z żoną oglądaliśmy Unlimited Willis 4 z 3,6L V6 i robi wrażenie

11 minut temu, Blixten napisał:

Gdyby tak udało się podnieść go parę cm....

Po co?

3 godziny temu, Blixten napisał:

Albo iksfała w kombi :D

Przecież to STI... a wy po 45km/h jeździcie...

• Haha 1
  • Upvote 1
6 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Zawsze i wszędzie zgodnie z przepisami :D

• Like 2
8 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Takim to będzie można 49 poszaleć :yahoo:

znaczy się... że jak będzie mocniejszy i szybszy ... to bardziej będzie trzeszczało niż w moim ? :P

Godzinę temu, Zyzol napisał:

Takim to będzie można 49 poszaleć :yahoo:

A może to będzie e-STI? :upside-down-face_1f643-small:

13 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Po co?

A po to żebym nie musiał zmieniać jak Civic IX gen. po zaledwie trzech latach kiedy doszedłem do wniosku, że nie nadaje się dla żony na gdańskie dziurawe drogi.... 

Godzinę temu, Zyzol napisał:

I ze względu na dziurawe drogi chcesz wsiąść do STI? :) 

Podwyższonego o 2" spacer'y ;)

Hondą Civic jeździła moja Żona wcześniej przyzwyczajona do Qashqaia. 

Przy nisko zawieszonej Hondzie co chwilę były jakieś uszkodzenia zderzaków, podwozia, felg - problemem stały się za wysokie krawężniki, dziury, raz zapadnięta studzienka, innym razem wystająca studzienka, wszyscy wiemy jak wyglądają polskie drogi. Żona teraz jeździ CX-5 i znowu jest OK, nawet jednej rysy nie ma :) 

... i mówiąc szczerze, po kilku autach z większym prześwitem, przesiadając się do takiego STI sam też pewnie zaliczyłbym kilka uszkodzeń. 

Nie twierdzę, że autem z 'niepodwyższonym' prześwitem jeździć się nie da, ale podsumowując wszystkie własne przyzwyczajenia do dobrego, chciałbym auto z prześwitem i mocą. 

Edited by Blixten
8 godzin temu, Blixten napisał:

... chciałbym auto z prześwitem i mocą. 

Może QX30?  ;)

202 mm, 211 KM, 350 Nm , 0-100  7,3s  :thumbup:

• Like 1
  • Upvote 1

Przeglądając archiwalne zdjęcia przypomniałem sobie zabawne zdjęcie mojego XV-a, które zrobiłem przed rokiem. Zero Photoshopa, tylko odbicie w szybie okna.  :)

Impresja na temat auta.jpg

• Like 4
  • Upvote 4