Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Ja wreszcie nie potrzebuję samochodu ani z dużym bagażnikiem ani w ogóle dużego. XV traktowany jako dwumiejscowy jest dla mnie idealny. :yahoo:

U mnie częściej nawet jednomiejscowy, więc przestrzeni bagażowej mam dużo :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blixten napisał:

Ciekaw jestem jakie będą rabaty w przyszłym roku, ale jeśli znowu będzie można kupić takiego NXa za podobne pieniądze jak np. RAV4, CRV, CX-5, to warto się zastanowić.

 

W przyszłym roku to już będzie pewnie nowy model, NX ma już swoje lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2020 o 07:39, Karas napisał:

tylko 2 opcje albo dokładasz ( i to całkiem sporo) do czegoś klasy mazdy cx 5 , która w środku jest gabarytów XV tylko ma większy bagażnik

U mnie wybór padł na XV, box już na dachu - zabawę w tetris czas zacząć  :biglol:

20200117_201145.jpg

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Codziennie Szary Mnich jest jednomiejscowy, od czasu do czasu wielomiejscowy. :biglol:

Jak chyba u większości. U mnie wilomiejscowość jest używana mega sporadycznie, głównie jeżdzę sam (90% czasu) lub z żoną i tyle. Równie dobrze mogę rozłożyć tylną kanapę i wtedy na miejsce w bagażniku już nikt nie powinen narzekać ;)

Box na dach? prędzej jakisz kosz (piknikowy?) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał W. napisał:

VW bardziej pasuje do tematu "co zamiast Outbacka" ale może zainteresuje też fanów "pietnastek" ;)

245 tys. za lekko podniesionego Passata :facepalm: Nie dziwne, że ludzie wolą suvy, a segment podniesionych kombi to głęboka nisza

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zyzol napisał:

245 tys. za lekko podniesionego Passata :facepalm: Nie dziwne, że ludzie wolą suvy, a segment podniesionych kombi to głęboka nisza

Nooo ceny paska poszybowały....

V90CC po rabatach masz w tej cenie. Przymierzałem się do AllTracka i mnie nie powalił. Jednak czuć ten klimat Vagowski. Niby wszystko Ok a jakoś tak bez polotu. Jak w Skodzie. Nie mówię ze Volvo to cymes, ale mimo wszystko jakoś bardziej mi podpasowalo.

Do XV to raczej Tiguan. Mam takie dwa w firmie... to dopiero jest nudne auto... co by nie mówić XV ma swoisty charakter. No i pod marketem łatwo znaleźć  w masie Vagow ;)

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Zyzol napisał:

245 tys. za lekko podniesionego Passata :facepalm:


Cennik to jedno, realne ceny są trochę inne - to nie Subaru.

W Poznaniu można kupić od ręki wszystkomającego Alltracka 2.0 TSI za 200 000 zł. Czy to dużo z mocne (272 KM) bardzo duże kombi z automatem, napędem 4x4 i bardzo bogatym wyposażeniem?

Outback kosztuje około 185 000 zł ale ma uboższe wyposażenie, słabszy silnik i nieporównywalne słabsze osiągi. Nie mówiąc już o takich drobiazgach, jak wygłuszenie czy max ładowność.
 

Co kto lubi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spawalniczy napisał:


Cennik to jedno, realne ceny są trochę inne - to nie Subaru.

W Poznaniu można kupić od ręki wszystkomającego Alltracka 2.0 TSI za 200 000 zł. Czy to dużo z mocne (272 KM) bardzo duże kombi z automatem, napędem 4x4 i bardzo bogatym wyposażeniem?

Outback kosztuje około 185 000 zł ale ma uboższe wyposażenie, słabszy silnik i nieporównywalne słabsze osiągi. Nie mówiąc już o takich drobiazgach, jak wygłuszenie czy max ładowność.
 

Co kto lubi.

 

 

No to powiem Ci, ze mnie dymają w tym vagu. Mam umowę korpo globalna, rabat na poziomie 10-14%. Btw diesla240KM w Aaltrack nie ma.  A przy nalotach 150k km benzin ze 2-3 litrów więcej spali. Chyba ze to poprzednia wersja i 2019 lub 2018 produkcja, wtedy 20% moze. A może moi koledzy słabo negocjowali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ketivv napisał:

 

niekoniecznie słabo, często można dostać "świetny rabat" na auto już skonfigurowane będące na polskim stocku

No chyba jedynie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spawalniczy napisał:

Cennik to jedno, realne ceny są trochę inne - to nie Subaru.

Na stronie chwalą się rabatem wyprzedażowym na auta z placu w wysokości 18 tys., niezależnie od ceny wyjściowej. Realne ceny za suva Volvo, BMW czy Mercedesa też są inne, więc nadal nie rozumiem, dlaczego z lekko podniesionego kombi tworzy się jakiś segment ultra - premium.

 

04287605-75EC-4F02-9852-28076EA5EA8E.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

nadal nie rozumiem, dlaczego z lekko podniesionego kombi tworzy się jakiś segment ultra - premium.

Myślę, że moda na takie auta nakręca te ceny. Lata temu było tylko Subaru, Audi i Volvo i niewielu ten segment interesował a obecnie co drugi producent ma w swojej ofercie podniesione lub udające takowe kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

Za te pieniądze nie ma przyciemnianych szyb?

Niby ma. Co ciekawe ma także... obniżone zawieszenie :blink:
 

17 minut temu, Michał W. napisał:

Myślę, że moda na takie auta nakręca te ceny. Lata temu było tylko Subaru, Audi i Volvo i niewielu ten segment interesował a obecnie co drugi producent ma w swojej ofercie podniesione lub udające takowe kombi.

Wydaje mi się, że jednak moda na suvy zdecydowanie przewyższa modę na kombi ;), a wybór wśród suvów jest zdecydowanie większy

2A1DEBD8-8F21-4210-88F0-877BF4DCC1DC.jpeg

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...