Jump to content

Łańcuchy śniegowe

Wenzel
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich. Jestem nową osoba na forum, i przepraszam za brak dostateczny  wiadomości na temat forestera

Jestem posiadaczem Forester xt z 2018 od listopada i.. zostałem fanem tego auta - Marzenie z lat wcześniejszych. Przejrzałem wiele watkow ale nie było jednoznacznej odpowiedzi. Chodzi mi o łańcuchy śniegowe. Czy można a jak tak to 4 czy tylko przednie koła jak jest napisane w książce serwisowej. Co do innych uwag. Pali tyle ile musi ale wiedziałem, przyspieszenie łeb urywa, połączenie z stacja czyli mirrorlink nie dziala ale to nie problem komórka rzadna  bo huawei p10, klapkę na spryskiwacz reflektorów straciłem 1 Go dnia ale serwis założył podobno źle włożyli po zamontowaniu czujników parkowania dla zony Mam przejechane 4.5tk i zero uwag. Może jakieś sygnały dźwiękowe które nic nie mówią 

11 godzin temu, Wenzel napisał:

jakieś sygnały dźwiękowe które nic nie mówią

Te sygnały mogą być bardzo istotne → Instrukcja obsługi.

:pstryk:Jeśli masz urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą sygnału kluczyka (taki dodatkowy immobiliser), jeden z sygnałów jest bardzo ważny - dyskretny sygnał rozładowania baterii (przerabiałem go po już po paru miesiącach). Gdy bateria w tymże urządzonku padnie, a jesteś gdzieś w terenie, to pozostaje tylko autostop.

• Thanks 1

Z Mirrorlinkiem sobie odpuść, szkoda nerwów. Co do łańcuchów, pytałem w serwisie i powiedzieli że nie warto, bo wszędzie w cywilizowane miejsca dojadę na dobrych zimowkach, a tam gdzie wymagane łańcuchy, Subaru przepuszczaja. W to ostatnie nie bardzo wierzę, niemniej ja sobie zakup odpuściłem i pomimo różnych prób XT mnie nie zawiódł. Jeśli jednak chcesz kupić, to wystarczą na przód, tylko uważaj na szerokość ogniw bo przy skręcaniu kół nie ma dużo miejsca pomiędzy oponą a nadkolem. Niestety producent nie podaje jaką szerokość stosować.

• Thanks 1