Skocz do zawartości

Łańcuchy śniegowe


Wenzel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jestem nową osoba na forum, i przepraszam za brak dostateczny  wiadomości na temat forestera

Jestem posiadaczem Forester xt z 2018 od listopada i.. zostałem fanem tego auta - Marzenie z lat wcześniejszych. Przejrzałem wiele watkow ale nie było jednoznacznej odpowiedzi. Chodzi mi o łańcuchy śniegowe. Czy można a jak tak to 4 czy tylko przednie koła jak jest napisane w książce serwisowej. Co do innych uwag. Pali tyle ile musi ale wiedziałem, przyspieszenie łeb urywa, połączenie z stacja czyli mirrorlink nie dziala ale to nie problem komórka rzadna  bo huawei p10, klapkę na spryskiwacz reflektorów straciłem 1 Go dnia ale serwis założył podobno źle włożyli po zamontowaniu czujników parkowania dla zony Mam przejechane 4.5tk i zero uwag. Może jakieś sygnały dźwiękowe które nic nie mówią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wenzel napisał:

jakieś sygnały dźwiękowe które nic nie mówią

Te sygnały mogą być bardzo istotne → Instrukcja obsługi.

 

:pstryk:Jeśli masz urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą sygnału kluczyka (taki dodatkowy immobiliser), jeden z sygnałów jest bardzo ważny - dyskretny sygnał rozładowania baterii (przerabiałem go po już po paru miesiącach). Gdy bateria w tymże urządzonku padnie, a jesteś gdzieś w terenie, to pozostaje tylko autostop.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mirrorlinkiem sobie odpuść, szkoda nerwów. Co do łańcuchów, pytałem w serwisie i powiedzieli że nie warto, bo wszędzie w cywilizowane miejsca dojadę na dobrych zimowkach, a tam gdzie wymagane łańcuchy, Subaru przepuszczaja. W to ostatnie nie bardzo wierzę, niemniej ja sobie zakup odpuściłem i pomimo różnych prób XT mnie nie zawiódł. Jeśli jednak chcesz kupić, to wystarczą na przód, tylko uważaj na szerokość ogniw bo przy skręcaniu kół nie ma dużo miejsca pomiędzy oponą a nadkolem. Niestety producent nie podaje jaką szerokość stosować.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...