Skocz do zawartości

Spryskiwacze mgłowe


ewemarkam

Rekomendowane odpowiedzi

Montował ktoś do Forka SF mgłowe? Np takie z tej aukcji https://allegro.pl/dysze-spryskiwacza-mglowe-subaru-impreza-forester-i6697450227.html.

W Corolli mam mgłowe ale dłubane z C3, musiałem się trochę napocić i dorobić nowe zatrzaski, aby psikały właściwie. Znalazłem na forum wątek z imprezy ale tam jest chyba inny kąt maska/szyba więc ni jak się to nie ma.

 

Ok znalazłem już temat, pasują podobno z mazdy, jak miałem mazdę 323F to pasowały z Tribute, pewnie o te chodzi.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś w garażu od hondy jazz, jak znajdę to przymierze i zobaczę jak działa to dam znać 

20190130_195720.jpg

20190130_194842.jpg

20190130_194957.jpg

Znalazłem jeden, jest trochę grubszy od oryginalnego subaru, potraktowałem go pilnikiem i wskoczył, szału ni ma jakoś dziwnie leje jakby słabe ciśnienie było 

Ale ciapie po połowie szyby to może go zostawię niestety drugi się gdzieś ukrył ,kanalia jeden jak się nie odezwie czeka mnie wizyta na szrocie 

 

Edytowane przez Pitercvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w SG i:

- generalnie jest "git", ale przy wiekszych predkosciach mgielka  raczej idzie na dol szyby - "nie mgielka" w tych samych warunkach lała wyżej... przy umiarkowanych predkosciach zdecydowanie na plus(strumien lepiej pokrywa szybe)

Być moze kwestia ustawienia dyszy (?)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fiku napisał:

Możesz coś polecić do Forestera SG...

Tak jak wspomniałem, oryginał Subaru. Wszelkie uniwersalne ja już omijam z daleka. Raz zapłacisz, ale będziesz się cieszył z praktycznej modyfikacji. :) 

 

3 godziny temu, carfit napisał:

Eeee tam :) są  chyba nawet od ręki 

Nic dodać, nic odjąć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2019 o 18:25, fiku napisał:

Możesz coś polecić do Forestera SG...

Wejdź na opposed forces

wybierz amerykańca, a potem klikaj jak byś swojego wybierał. i doklikasz się do dysz. Nie wiem dlaczego ale amerykańce mają mgłowe.

Koszt jakieś 4 lata temu około 60pln brutto za sztukę. Czyli w granicach 120 za kpl. Z montażem sobie poradzisz. One montowane są na innej podkładce gumowej, ale ze zorganizowaniem oryginalnej podkładki były problemy.

Polecam ich działanie. W moim 2.5XT posiadam i jestem zadowolony.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Ok, choć księgowy postarał się nie dolozyć gumowych podkładek pod spryskiwacze.A te które były wcześniej, nie do końca pasują.Oblukasz na złocie to ocenisz sam.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam ten mod :) nie jest drogi, a spryskiwanie jakieś takie przyjemniejsze. Bardziej cywilizowane ;) 

Nie kombinować z żadnym dopasowywaniem. Kupić OEM i cieszyć się mgiełką. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...