Skocz do zawartości

Zestaw naprawxzy zacisku tył WRX - problem


dr.elich

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zestawem naprawczym do dwutłoczka - pasuje tylko gumka zewnętrzna, ta w środku ma inną średnicę. Nie pasował zarówno zestaw OEM jak i Autofren. Zacisk prawdopodobnie może pochodzić z hawka.

Ktoś poratuje informacją jaki zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OEM zakupiono ponieważ czytałem, że autofren łapie syf. Ale żadna z opcji nie pasuje. Mechanicy rozważą użycie starych gumek bo nic innego nie pozostaje. Średnio mi się to uśmiecha po zaciski przeszły proszkowe malowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie autofren od dwóch lat na przednim czterotłoku daje radę, co miło mnie zaskoczyło gdyż opinie są skrajne: że niby ciekną od razu po wyjeździe z warsztatu. Na tyle też mam jeszcze oryginały, na szczęście warsztat regenerujący dwutłoka sprawdził to na samym początku. Nie wiem, mają logo Subaru ...czterotłoki np: występowały w różnych markach i bywały między nimi różnice. Czy z dwutłokiem było podobnie czy to tylko Subaru coś zmieniło? Albo były różnice w przeznaczeniu na rynek japoński, amerykański, europę?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zestawu naprawczego na tył  do dwutłoczka z WRX to 26697FA000 i  był niezmienny na przestrzeni lat, numer tłoczka  był również niezmienny na przestrzeni lat i począwszy od type R 98 rok  poprzez WRX 01-07  jest to 26635FE010.

 

Jeśli OEM zestaw nie pasuję, znaczy to mniej więcej tyle że  ktoś tam już  przed Tobą był i dobierał coś na wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...