Skocz do zawartości

Outback 2,5 MY15 - podsumowania po 3,5 roku eksploatacji


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem na forum o kłopotach z serwisem w Poznaniu, Gdańsku i forumowicz bardzozlymisio też miał pod górkę ale niewiem w jakim mieście? To ciekawe dużo tego 


Mam doświadczenia z 2 serwisami w Warszawie. Jeden z nich jest nieco lepszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bardzozlymisio napisał:

 


Mam doświadczenia z 2 serwisami w Warszawie. Jeden z nich jest nieco lepszy.
 

 

Dzięki, właśnie założyłem nowy wątek o jakości obsługi w ASO :)

który natychmiast został zamknięty :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michał W. napisał:

Przynajmniej w NJ jest to brak profesjonalizmu ASO sporo tańszych pojazdów, w Polsce Subaru się ceni a ASO jak w budżetowej marce.

Niby tak, ale w NJ Subaru ma ta specyfike ze mozna je spotkac zarowno w biednych jak i bardzo bogatych dzielnicach, wiec oczekiwania wlascicieli sa bardzo zroznicowane.  Generalnie, obecny Outback jest wciaz hitem na tutajszym rynku.  Moj OBK, jest na chwile obecna bezproblemowym autem. Jakosc serwisow to inna sprawa, i nie jest to bynajmniej przypadlosc jednej marki.  Nawet nie-aso, ktore niby zna sie na Subaru potrafi sknocic auto dokumentnie.  Najlepiej robic samemu, jesli sie ma mozliwosci i ochote (tego ostatniego czesto brak, ale jak widze rachunki i spaprana robote to i ochota wraca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że problemem Outbacka jest pozycjonowanie marki Subaru w naszym kraju. Kupowany jest samochód, a wraz z nim oczekiwania.

 

Outback to kawał świetnego wozu, co prawda mam poprzednika z 2010 roku, ale wiadomo jaka jest między nimi różnica.  Wszystko o czym piszemy  począwszy od silnika 2,5, a kończąc na obsłudze w ASO jest prawdą. faktem jednak jest też to, że spośród wszystkich rodzynków 4x4  subaru to marka budżetowa. Wiadomo,że nie jest to Dacia, a kawał dobrej motoryzacji, ale jednak wystarczy spojrzeć na cenniki zachodnie żeby zobaczyć w czym rzecz. I tak kupuje się auto w cenie porządnej limuzyny (outback obecnie to wyjściowo 179 332 bez dodatków !), które ma swoje wady wynikające z polityki subaru. 

 

Z drugiej strony. Lubię markę subaru, lubię jej filozofię, za którą mi tęskno. Mam nadzieję, że wrócą normalne silniki. Koledzy pisali o problemach z nowymi BMW czy Mercedesami. Nie może więc zabraknąć nowego Q7 ode mnie z rodziny i uporczywej walki z czujnikami ciśnienia w oponach oraz infinity Q50S, w którym po roku przekręcił się silnik. Widać więc, że takie problemy jakie ma subaru wynikają po prostu z obecnych zasad pracy producentów samochodów. Tak jak pisał kolega @raju

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Dzięki, właśnie założyłem nowy wątek o jakości obsługi w ASO :)

Jest specjalny dział (https://forum.subaru.pl/forum/52-sieć-dilerska/), w którym można złożyć zażalenie bądź wyrazić aprobatę dla jakości świadczonych usług przez wszystkie ASO w PL, stąd...

4 godziny temu, Michał W. napisał:

 natychmiast został zamknięty :huh:

 

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, raju napisał:

Jest specjalny dział (https://forum.subaru.pl/forum/52-sieć-dilerska/), w którym można złożyć zażalenie bądź wyrazić aprobatę dla jakości świadczonych usług przez wszystkie ASO w PL, stąd...

 

tak już wiem, że jest specjalny dział i rozumiem, że dlatego został zamknięty. Sam słabo jak na razie poznałem forum i osobiście nie miałem problemów ale znalazłem wiele utyskiwań na ten temat i pomyślałem, że przyda się jakiś przewodnik w stylu "przyjazne ASO".:huh: 

Oczywiście na forum od dawna już takie informacje są. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...