Skocz do zawartości

Wyprzedaż Forestera 2018 w specyfikacji MY19 - ciekawe dodatki


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Michał W. napisał:

...... ale odnoszę wrażenie, że jest to marka która dopieszcza każdy szczegół i stara się trafić do ludzi doceniających formę, bezpieczeństwo i wygodę kosztem ewentualnych zdolności radzenia sobie poza szosą. No i tam gdzie kończy się cennik Subaru to mniej więcej zaczynają się ceny Volvo. Ale mogę się grubo mylić bo jednak Volvo znam tylko z YT i przeczytanych informacji.

Michał ale teraz to mnie dowartościowałeś - może az tak pieknie nie jest ale trzeba przyznać, że się starają :) Szukałem długo bo prawie rok zanim sie na coś zdecydowałem, Forester mi nie odpowiadał bo trakcja, outback tez nie bo te silniki 2,0 i 2,5 to wg mnie troche słabe a 3,6 nie ma na polskim rynku. Levorg za mały i wyszło na to, że Subaru nie ma dla mnie auta. Idealny by dla mnie był gdyby subaru zrobiło silnik 3.0D oczywiście w układzie H i zamontowało do Outbacka albo nowego Tribeca. Ale takich nie ma ;) No i jeżdżąc po róznych markach i różne jazdy robiąc trafiłem własnie na V60 CrossCountry (fajne sztywne zawieszenie, prześwit 21cm) które jeździ może nie tak jak Legacy ale jest najblizej :) ...tylko kolejne pół roku zajęło mi szukanie po salonach egzemplarza AWD z takim wyposażeniem jak chciałem! To nie było łatwe bo niestety swoje wymagania mam. Tego Legacy co mam tez szukałem naprawdę długo ;)

Michał - jak bedziesz w Warszawie lub okolicach daj znać może się nam uda zgrac i jak bedziesz swoje doświadczenia teoretyczne z YT chciał poszerzyc o troche praktyki to się przejedziemy ;)

A tak zeby się pochwalić - to moje V60 CC to taki egzemplarz, zobaczcie że w terenie tez sobie całkiem nieźle radzi

HARDKOROWY TEST - VOLVO V60 CROSS COUNTRY  

 

...oczywiście ten testowany TO NIE JEST MÓJ egzemplarz ani ja tam nie występuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Meteor napisał:

Michał - jak bedziesz w Warszawie lub okolicach daj znać może się nam uda zgrac i jak bedziesz swoje doświadczenia teoretyczne z YT chciał poszerzyc o troche praktyki to się przejedziemy ;)

A tak zeby się pochwalić - to moje V60 CC to taki egzemplarz, zobaczcie że w terenie tez sobie całkiem nieźle radzi

HARDKOROWY TEST - VOLVO V60 CROSS COUNTRY  

 

 

Dzięki, kto wie może i uda się zgrać. ;) 

Ten filmik mógłby równie dobrze pokazywać możliwości Outbacka lub Forestera. Daje radę, zupełnie nie tego się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to ogólnie wiadomo - do lasu to Subaru Forester :) ...jak sama nazwa wskazuje .

Najbardziej się usmiałem jak na końcu powiesili to Volvo  i przyjechała pomoc drogowa i się nawzajem wyciagali :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście temat napędów studiowałem w 2012/2013 roku przed zakupem Subaru. Oglądałem na YT dużo filmów bo nie byłem na nic konkretnie zdecydowany i Volvo na bezdrożach nie zrobiło na mnie wrażenia. Ale chyba się poprawili od tego czasu. Wtedy rozważałem jeszcze Mazdę CX-5 i Hondę CRV ale wybrałem Subaru.

 

 

W dniu 21.03.2019 o 06:10, Paweł Jastrzębski napisał:

 

Kurcze miałem podobnie: duży Fiat, rocznik 1991, skrzynia 5 (ostatni rok produkcji). Służył długo, jazda po śliskiej drodze bez obciążenia porażka, ale wspomnienia najlepsze :) Później już tylko Japońce :ph34r::D

Zapewne już nie masz tego Fiata, ja swojego pozbyłem się bardzo dawno temu za jakieś marne grosze a teraz takie autko na letnie weekendowe wycieczki było by nie lada gratką. Szkoda, wtedy rozmażony spoglądałem na jakiekolwiek nowoczesne auto z zachodu lub Japoni a teraz traktowałbym je jak relikwie. ;)

 

 

W dniu 21.03.2019 o 12:10, Meteor napisał:

...oczywiście ten testowany TO NIE JEST MÓJ egzemplarz ani ja tam nie występuję :D

Widzisz tego dopiska jakoś wcześniej nie zauważyłem i się zastanawiałem czy Tynprowadzisz czy podskakujesz na fotelu pasażera. :D

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2019 o 13:09, Michał W. napisał:

Zapewne już nie masz tego Fiata, ja swojego pozbyłem się bardzo dawno temu za jakieś marne grosze a teraz takie autko na letnie weekendowe wycieczki było by nie lada gratką. Szkoda, wtedy rozmażony spoglądałem na jakiekolwiek nowoczesne auto z zachodu lub Japoni a teraz traktowałbym je jak relikwie. ;)

Cześć, fiata już nie mam. Dostał go młodszy brat i go zajechał:(założył gaz, robil po 40 tys. rocznie i samochód padł. Szkoda bo był u nas od nowości prosto z FSO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Jak Ci idąc działania w kierunku Subaru?

Honda jest rozgrzana od oglądających czy brak zainteresowania?

Wszystko już załatwione tylko wpłacić pozostałą cześć, wziaść dokumenty, zarejestrować (co u mnie trwa 1 dzień) i wrócić po odbiór. Tylko tyle. Honda dużo osób ogląda ogłoszenie, kilku dzwoni. Muszę spuścić z ceny..., bo magiczna data 30 marca się zbliża :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paweł Jastrzębski napisał:

Wszystko już załatwione tylko wpłacić pozostałą cześć, wziaść dokumenty, zarejestrować (co u mnie trwa 1 dzień) i wrócić po odbiór. Tylko tyle. Honda dużo osób ogląda ogłoszenie, kilku dzwoni. Muszę spuścić z ceny..., bo magiczna data 30 marca się zbliża :dance:

No to policz co się bardziej opłaci, zejść z ceny by szybko sprzedać i dostać opony czy jednak starać się sprzedać drożej kosztem utraty Pirelli. Ale pewnie czekając dłużej i tak koniec końców zejdziesz z ceny więc może lepiej załatwić to szybko i cieszyć się Subaru. :yahoo:

 

 

Byłem przed chwilą na kilku kilometrowej wycieczce do sklepu. Mieszkam w lesie, potem wyjeżdżam na szosę między polami i tak jadę w stronę miasta.

Mgła totalna, no w lesie w miarę ok ale jak wyjechałem z lasu na szosę to EyeSight od razu odmawia pracy, widoczność może 5m, drogę znam na pamięć a dwa razy przegapiłem przecznicę jadąc około 50km/h ale po co to piszę by wspomnieć o niesamowitych reflektorach mijania w Foresterze. W tej mgle w lesie widać dokładnie snop światła a jak skręcamy kierownicą to widzimy jak zakręca ten strumień. :)

Może czyta się to dziwnie ale wygląda to niesamowicie w lesie we mgle. Już sam widok tego promienia świetlnego jest wyjątkowy a jak jeszcze pomachamy kierownicą dla zabawy to trochę tak jak byśmy mieli przyczepione z przodu do auta dwa b.duże miecze świetlne kręcące na lewo i prawo. :D

Edytowane przez Michał W.
Kolega spawalniczy zwrócił mi uwagę na błąd no to poprawiłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, spawalniczy napisał:

 Swoją drogą ciekawe, czy a jeśli tak, to kiedy Subaru wprowadzi światła adaptacyjne?

Po ich pierwszym  użyciu duże dzieci jadą z rozdziawioną paszczą.

Nie miałem okazji zobaczyć ich działania na żywo ale jak pierwszy raz o tym czytałem to czułem się jakbym zajrzał do materiałów sci-fi.

Świat idzie do przodu, w Subaru to ja czekam aż składany kluczyk będzie w standardzie. ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Lisek napisał:

Nie chcialbym byc zlosliwy ale czy Wy sie zachwycacie skretnymi swiatlami ?:) Nad czym sie tu zachwycac? Brakuje ewidentnie systemu HBA ktory jest w autach tanszych o polowe. 

 

HBA mam w Yaris, czyta też znaki ograniczenia prędkości ale skętnych świateł nie ma więc się zachwycam.

Składany kluczyk miałem w Oplu Corsie 2007 i tego w Forku mi brakuje. Jak już będzie to też się zachwycę nawet jeśli w trzy razy tańszych autach będzie.

 

 

14 minut temu, OBK CVT napisał:

mam adapty w sluzbowce i zgadza sie, fenomenalne rozwiazanie

ale sa niesamowicie czule na brud i rozplaskana na lampie mucha je wylacza

ciekawe ze w audi nie ma tego problemu albo koledzy sie nie chwala ;)

 

tapatalked

 

 

A w jakiej marce masz te światła jeśli można spytać, w Audi właśnie czy innej marce?

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OBK CVT napisał:

 

kazdy detal ponad seryjne wyposazenie daje nam poczucie spelnienia i podkresla wyjatkowosc zakupu subaru

 

tapatalked

 

Ja zachwycam się tym co mi się podoba a do tej pory nie miałem nawet jeśli to żadna nowość i jest w wielu tanich autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...