Skocz do zawartości

Wyprzedaż Forestera 2018 w specyfikacji MY19 - ciekawe dodatki


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Michał W. napisał:

Dzięki @Kukson, Twoja pomoc w prowadzeniu mojego wątku staje się już niemal tradycją. ;)

Miło mi, że zaglądasz, interesujesz się i starasz się mieć wpływ na formę wątku i publikowane treści. :)

Ale akurat Kolega @Kukson ma racje. Już od dłuższego czasu ten wątek to galeria Twoich zdjęć. Spoko. Ale czemu na głównym, a nie w Nasze Subaru? Przecież od tego jest ten dział.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał W. chlopaki mają rację. Ja rozumiem ze cały czas się jarasz swoim forkiem ale daj żyć B) Załóż własny wątek w dziale moje Subaru i tam się chwal. Wyobrażasz sobie co by było jakby nagle każdy zaczął tutaj wklejać zdjęcie swojego forka czy  XV 'a bo przecież mają ten sam silnik. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Ale akurat Kolega @Kukson ma racje. Już od dłuższego czasu ten wątek to galeria Twoich zdjęć. Spoko. Ale czemu na głównym, a nie w Nasze Subaru? Przecież od tego jest ten dział.

Spoko. :)

Pewnie ma rację a z tym wątkiem tak samo wyszło. :upside-down-face_1f643-small:

Nie była to z mojej strony żadna zaplanowana taktyka prowadzenia wątku tylko swobodnie wrzucałem wszystko co się nawinie do jednego „worka”. Nie do końca wiem jak miałbym posprzątać ten bałagan ale nie mam nic przeciwko temu by ktoś mi w tym pomógł.;)

Już raz Forumowicz @Kukson :hi:dobrze mi poradził jak wrzucałem tu treści o Outbacku i innych podwyższonych kombi co poskutkowało założeniem kolejnego i pewnie bardziej wartościowego wątku:

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Michał W.moderatorzy na pewno pomogą w przeniesieniu postów o twoim Forku do odpowiedniego tematu o twoim aucie. Ja nie mam nic przeciwko twojej aktywności na forum i chętnie poczytam i pooglądam ale o tych dodatkach do Forka tutaj:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

odkopuje ten zacny temat gdyz poniewaz moj foresterek my19 ukonczyl dwa latka i przeszedl 'duzy' przeglad

naprawde nie zartuje z tym przebiegiem  ;)

13000.jpg.eabe4d5fb23dcf268c2f256067904771.jpg

wychwycona usterka to czujnik temp zewnetrznej ktory podczas deszczu nie dziala

z braku przebiegu nic wiecej nie zdecydowalo sie zepsuc

wgrano nowe oprogramowanie (ktore nic nie zmienilo) oraz wyrwano klape schowka (ktora zaczela stukac)

na wszelki wypadek nie sprawdzam poziom oleju (serce juz nie to i musze sie oszczedzac)

klar na lakierze miekki jak wosk wiec tu i owdzie ryska (olewam)

z punku widzenia ekonomii trzymanie go nie ma najmniejszego sensu a koszt paliwa to 1/3 kosztow ubezpieczenia i przegladu

oczywiscie autko nadal z nami zostaje  B)

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

13 godzin temu, FOR CVT napisał:

odkopuje ten zacny temat gdyz poniewaz moj foresterek my19 ukonczyl dwa latka i przeszedl 'duzy' przeglad

naprawde nie zartuje z tym przebiegiem  ;)

13000.jpg.eabe4d5fb23dcf268c2f256067904771.jpg

Mój Forester jest o miesiąc starszy i przebieg też mam trochę większy. ;)

9FEC36F0-94AF-49A8-B465-E9A9915627F8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał W. napisał:

Bez przesady, nowe auto. :)

W Outbacku SBD po roku tyle miałem ale wtedy to się jeździło. :superhero:

Ja we Wranglerze mam już 60 tys. Gdyby nie lockdown byłoby wiecej. Auto odebrałem miesiąc przed Tobą. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, FOR CVT napisał:

odkopuje ten zacny temat

Czasem lepiej nie odkopywać tego co zostało zakopane. ;)

 

Tylko patrzeć jak niebawem pojawią się komentarze od szanownych kolegów forumowiczów, że treść i lokalizacja wątku jest nieodpowiednia. :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michał W. napisał:

nowe auto

 

prawie nie smigane  B)

w sluzbowce mam 110tys a forek tylko w weekendy i dzieci zabieraja jak jada na narty

 

4 minuty temu, mechanik napisał:

we Wranglerze mam już 60 tys.

 

to co, blisko juz do zezlomowania   :mrgreen:

 

10 minut temu, Michał W. napisał:

pojawią się komentarze od szanownych kolegów forumowiczów, że treść i lokalizacja wątku jest nieodpowiednia

 

tak, pelno tu roznych frustratow  :mellow:

 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilometry lecą. :)

27 miesiąc użytkowania i prawie 50 tyś. na liczniku.

Jak dotąd auto dla mnie jak nowe, poza lakierowaniem zarysowanego zderzaka i wymianami eksploatacyjnymi bez jakichkolwiek problemów. 

@Paweł J. i @FOR CVT - podejrzewam, że w sumie też tyle pokonanych km macie. ;)

 

 

92436374-EA57-486C-8125-79D329A00D91.jpeg

D2A8FABD-AFD6-41E8-9F82-711CE5347FD6.jpeg

D37F0AFA-39D7-446B-9651-CDD2BD7CA0FB.jpeg

922DCFFC-399F-4F21-BE03-78758596B495.jpeg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michał W. napisał:

podejrzewam, że w sumie też tyle pokonanych km macie. 

Mam trochę mniej 33 tys., w 2020 roku mało się jeździło. Nie używam przywieszek zapachowych i plaków, więc czuć jeszcze fabryką. Nic się nie dzieje, silnik fajnie się dotarł, spalanie się ustabilizowało.  Po 2 latach użytkowania mam jeszcze ochotę wejść, odpalić i jechać. Chemia nadal jest :wub: Poprzedni accord znudził mi się po roku. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos fanu z jazdy.Mam swojego forka od 4 lat,przejechałem nim 70 tysięcy,nie zawiódł mnie , odpukać w niemalowane, ani razu. Radosć mam za każdym razem jak do niego wsiadam,na dłuższą drogę cieszę się jak dziecko :).

Auto jest jak nowe,praktycznie tylko ja nim jeżdżę bo żona ma swoje. Czasem się zastanawiam,leasing się kończy to może cos nowego?

Ale co?

Po co?Tu jest wszystko albo nawet więcej :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, FOR CVT napisał:

 

@raju sprzedaje 'twojego' forestera, po 50tys przebiegu

wyglada na wypieszczony egzemplarz, ja bym dolozyl oslone tylnego zderzaka

generalnie ladne cacko  B)

O tego pewnie Ci chodzi.

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-salon-polska-i-wlasciciel-bezwypadkowy-i-rej-02-2019-gwarancja-ID6DNtF2.html

 

Podobny to prawda. :)

Odebrany tydzień po moim, przebieg ma większy o 3000 km ale ma zderzak od XT i nie ma szyberdachu oraz wyposażenia Exclusive Plus choć tak jest napisane w ogłoszeniu.

Mój ma tę osłonę zderzaka oraz jeszcze parę innych praktycznych i/lub gustownych dodatków. ;)

 

Cenę ma niemałą! :o

Mój lepiej wyposażony :P (szyberdach, czujniki martwego pola, kamerka w lusterku) kosztował jako nowy w salonie 120500 czyli sugerując się ceną z tego ogłoszenia nic nie traci na wartości. :D

 

4E3CECDA-76DC-4766-AC06-082B687E71FF.jpeg


 

4264FF22-ADCE-4E15-B1B4-FA5BF449690F.jpeg

 

 

949ED936-845F-4E84-AE47-5CA95AD152DD.jpeg


 

AB2610E0-BDA1-49D3-9F5B-A53B06CB4E5C.jpeg

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał W. napisał:

Cenę ma niemałą!

 

 

podobno tanio juz bylo   :D

tutaj ceny startuja od 25-26tys za rzeczywiscie bezwypadkowe auta, za xt musisz dorzucic 5-6tys

nie chce oceniac ceny, to kwestia miedzy sprzedawca i kupujacym

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 11:34, Michał W. napisał:

Cenę ma niemałą! :o

Mój lepiej wyposażony :P (szyberdach, czujniki martwego pola, kamerka w lusterku) kosztował jako nowy w salonie 120500 czyli sugerując się ceną z tego ogłoszenia nic nie traci na wartości. :D

 

Twój kosztował 120500 ale na wyprzedaży rocznika. Cena nowego opiewała w okolicach 140000 złotych brutto. Dodatkowo wersja Exclusive zdrożała. Dziś odpowiednik takiej specyfikacji z roku produkcji 2021 to wydatek blisko 175000 złotych. Pozdrawiam :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, raju napisał:

Twój kosztował 120500 ale na wyprzedaży rocznika. Cena nowego opiewała w okolicach 140000 złotych brutto. Dodatkowo wersja Exclusive zdrożała. Dziś odpowiednik takiej specyfikacji z roku produkcji 2021 to wydatek blisko 175000 złotych. Pozdrawiam :)

Kolega szuka SJ XT, 

Poleciłem Ciebie @raju;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...