Skocz do zawartości

Kamera cofania - obraz na Fujitsu ten


bombelllooo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam XV z 2014 roku więc radio miałem zwykłe takie Clariona strasznie ubogie. Kamera cofania działała na wyświetlaczu przy podszybiu obok wyświetlania wskazań klimatyzacji. 

1.thumb.jpg.3df7b8f8ce17bd6918adc1be119faa25.jpg

Udało mi się upolować w fajnych pieniądzach radio z 2017 roku Fujitsu TEN FT0054A. Wykonałem przejściówki bo wiadomo wtyczki są inne, zmieniłem kierownice aby działało sterownie i podłączyłem kamerę aby wyświetlała się na dużym ekranie.

2.thumb.jpg.b18dba841d55249c2ea3667fe3bc669b.jpg

Generalnie wszystko działa ale obraz jest taki troszkę zaszumiony oraz nie rysuje linii. Na wyświetlaczu przy podszybiu normalnie linie są. Ktoś może orientuje się czy można to jakoś ustawić zmienic?:)

20190104_223945.thumb.jpg.7958d8e157f19e09bdbd8cba1ac0fc11.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dlatego, ze kamera jest podlaczona bezposrednio do radia z pominieciem modulu kamery, takiej malej puszki, ktora wlasnie te linie rysuje.

 

Przerabialem to w swoim Lexie. Montowalem fabryczny panel z navi, ktorego w standardzie nie bylo i tez nie mam linii. 

 

Smuzenie, to zaklocenia z powodu braku ekranowania kabli z obrazem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to w Foresterze XT Comfort. Ta kamera ma małą rozdzielczość i na większym ekranie obraz się rozmazywał i w końcu wróciła na swoje stare miejsce i chyba tylko wymiana kamery pomoże.

Ale u mnie linie się pokazywały więc coś źle podłączone musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...