Skocz do zawartości

Google mapy


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem Subaru XV 2018r. W jaki sposób i jakie kroki muszę przedsiewziąść aby móc odbierać google mapy (nawigacja) z telefonu na panelu multimedialnym. Mam telefon Huawei pro 9.

Zaznaczam, że mam 61lat wiedza na temat internetu jest ogólnie niezła ale szału nie ma :). Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, januszkowalewski napisał:

Jestem nowym użytkownikiem Subaru XV 2018r. W jaki sposób i jakie kroki muszę przedsiewziąść aby móc odbierać google mapy (nawigacja) z telefonu na panelu multimedialnym. Mam telefon Huawei pro 9.

Zaznaczam, że mam 61lat wiedza na temat internetu jest ogólnie niezła ale szału nie ma :). Pozdrawiam i dziękuję.

 

Dzień dobry,

 

Korzystanie z map Google na ekranie systemu multimedialnego w XV 18MY wymaga zainstalowania aplikacji "Android Auto" w Pańskim telefonie.

Po instalacji wystarczy podłączyć telefon kabelem USB z systemem multimedialnym i już może Pan korzystać z aplikacji Google.

W załączeniu znajdzie Pan instrukcję, w jaki sposób zainstalować aplikację Android Auto (oficjalnie nie jest jeszcze dostępna w Polsce, w sklepie Play).

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

2017-10-19 Android Auto Apple CarPlay.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...