Jump to content

Impreza WRX kombi MY2003

michal
 Share

Recommended Posts

Witam,

czy we wspomnianej w tytule Imprezie WRX Kombi MY2003 seryjnie montowane sa fotele kubelkowe, czy wymagaja doplaty? Jezeli doplaty, to ile ona wynosi?

Drugie pytanie tyczy sie szyberdachu. Czy jest on dostepny jako opcja do WRX kombi, a jezeli tak to w jakiej cenie.

• Dyrekcja SIP

Zarówno fotele "kubełkowe" jak i "okno dachowe" (cóż za nazwa !) sa w standardzie.

Oczywiście przy zdecydowaniu na dokonanie dopłaty także chętnie ją przyjmiemy ( i zaprosimy p.t. Forumowiczów na piwo lub napoje bezalkoholowe - w zalezności od wieku i preferencji :D )

pzdr.

Skoro już mowa o fotelach w WRXie to mam pytanie:

Czy te fotele z MY03 pasują do MY01? Mam teraz wsadzonu fotel od GT ale jak wiadomo nie ma poduszki. Bardzo mi to nie przeszkadza ale w sumie skoro już są to niech by były. Jeśli taka zamiana jest możliwa to proszę o padnie ceny takiej operacji. Dodam, że w rozliczeniu mogę zostawić zarówno oryginalne od MY01 jak i ten jeden o GT :)

• Dyrekcja SIP

Koszt logistyczny sprowadzenia nowych foteli jest niestety wysoki. Dochodzi do tego jeszcze nasze sympatyczne cło i nie mniej sympatyczny system podatkowy . Ceny nie podaję, aby przypadkiem nie wywołać szoku :twisted: - grunt to zdrowie.

pzdr.