Skocz do zawartości

Czy to jest panewka ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie - do tego jeśli nie planujesz dosyć stanowczo podnosić mocy to nie pakuj się w kute elementy - nie są one tak dokładnie spasowane jak zwykłe tłoki a co z tego wynika - że będziesz musiał dolewać oleju.... Wiele osób się na tym przejechało. Robili remont bo auto paliło olej, a po remoncie na "kuciźnie" wychodziły takie same dolewki a nawet większe. Kucie fajna sprawa, jak chcesz wyciskać z niego 300 koni lub więcej. jak nie to ja bym został przy zwykłych.

Jesli planujesz 300+ to i tak czeka Cię wielka walka, zmiana pompy paliwa, wtrysków paliwa, turbiny, wydechu, strojenie itp itd.....

Tak jak koledzy piszą, najpierw zajmij się na tip top silnikiem - pod kontem jaki planujesz - kuty lub nie, potem reszta :) Druga sprawa to hamulce....... Mądrzy ludzie zaczynają od hamulców a potem podnoszą moc :) (eee ja zacząłem troszkę odwrotnie ale już nadrobiłem bo auto nie chciało hamować jak już tą dodatkową mocą się rozbujało hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem na fabrycznych gratach 288kucy/410 niutkow. Caly czas hulalo bez problemow, tzn od zrobienia UPG. Jak nie bedziesz pilowal 200+ po autobanie to do normalnej jazdy nie ma sie co bac.  W koncu na drodze przyspieszasz konkretnie tylko przy wyprzedzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o Subaru Events i od czasu jak jestem na forum nie pamiętam jakiejkolwiek opinii o nich. Także zrób dobry wywiad bo kilka z kolei było historii, że ktoś gdzieś robił i potem trzeba było poprawiać.

Ja "wysłałem" Forka z Olsztyna do Nowego Sącza :)\

 

Jak z nimi ustalisz co i jak to  wrzuć jaki zakres prac jest bo w 2.5 warto przy okazji parę spraw od razu ogarnąć, np. smok olejowy i szpilki ARP.

Edytowane przez RoadRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam o nich już jakiś czas temu, ale tylko w tym kontekście, że organizują eventy ze swoimi rajdówkami. O tym, że budują je sami oraz że prowadzą warsztat ukierunkowany tylko na Subaru dowiedzieć się dowiedziałem teraz, wisząc pół dnia na telefonie. Dzisiaj właściciel przyjechał lawetą i zabrał Forka. W przyszłym tygodniu ruszamy z robotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...