Skocz do zawartości

Pokrowce na fotele


Szymon Poziemski

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję Ci na tej ekoskórze latem. Dupsko poparzone. Nie rozumiem stosowana pokrowców. Jak Ci się gąbka zestarzeje i zdrewnieje z czasem to nawet pranie Ci jej nie usunie z oryginalnej tapicerki. Tak się to potrafi wgryźć w tapicerkę. Kolega kiedyś kupił do samochodu, szyte na miarę itd, się okazało że nie było z tyłu wycięć na pasy... Brak słów. Jadąc z tyłu nie mogłem się zapiąć.

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Współczuję Ci na tej ekoskórze latem. Dupsko poparzone. Nie rozumiem stosowana pokrowców. Jak Ci się gąbka zestarzeje i zdrewnieje z czasem to nawet pranie Ci jej nie usunie z oryginalnej tapicerki. Tak się to potrafi wgryźć w tapicerkę. Kolega kiedyś kupił do samochodu, szyte na miarę itd, się okazało że nie było z tyłu wycięć na pasy... Brak słów. Jadąc z tyłu nie mogłem się zapiąć.

 

 

 

2 minuty temu, Adi660r napisał:

Wolałbym te 129pln wydać na pranie tapicerki niż kupować pokrowce. A jeśli masz poniszczone fotele to szukaj używanych innych.czasem można dobrze kupić.

Wszystko wyjaśnione, nie kupować. 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 5.01.2019 o 20:26, Adi660r napisał:

Wolałbym te 129pln wydać na pranie tapicerki niż kupować pokrowce. A jeśli masz poniszczone fotele to szukaj używanych innych.czasem można dobrze kupić.

    Gdyby tylko chodziło o brud, to masz rację. Ja w ciągu dnia zaliczam kilkadziesiąt cykli wsiadł -wysiadł i najzwyczajniej w świecie oryginalne obszycie ulega wytarciu a w końcu przetarciu na wylot, szczególnie lewy bok. Szukałem pokrowców we wszystkich przedziałach cenowych, i okazuje się, że te najładniejsze pod względem kolorystycznym są najtańsze. Tyle, że mają badziewny materiał i są uniwersalne, więc z zasady odpadają.

    Reszta, nawet te z najwyższej półki cenowej mają jak dla mnie jeden bardzo poważny minus, czyli absolutnie wszystkie jakie oglądałem mają czarne boki. Szukam czegoś w miarę jednolitego kolorystycznie, jaśniejszego i nie z eko skóry. Niestety w większości albo czarne, albo jakaś kolorystyczna pstrokacizna. Dedykowane wydają się dopasowane, ale tylne chyba nie mają wycięć na przelotkę pasa środkowego i na Isofix. No i choć oferta bogata, to nie ma co wybrać, bo albo tandeta, albo pstrokacizna, albo czarne. Jak już znalazłem w miarę odpowiednie, to całość psuje duże logo producenta na oparciach. Dramat!

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PR7EMEK napisał:

Tylko podpowiem, że istnieje ktoś taki jak tapicer samochodowy lub po prostu tapicer, który potrafi naprawić lub poprawić nasze fotele, itp. Wcale nie kosztuje to miliona monet, a efekt jest czasem niesamowity :)

Mój ojciec robił takie rzeczy. Skóra i inne materiały, co kto chciał. Raz miał klienta, który w jakimś A8 miał dość skóry i zlecił wymianę całości na coś innego.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...