Skocz do zawartości

Dyfer oraz Oznaczenie automatycznej skrzyni TZ1B7LFABB


Maras1

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie padł mi przedni dyferencjał w outbacku 2.5 2005r.

Z tego co się dowiedziałem to mogą być łożyska do wymiany, ale zanim wstawie na warsztat robie też rozeznanie co do całej skrzyni biegów bo osobno nikt nie sprzedaje dyfra.

U siebie mam skrzynie                            - TZ1B7LFABB

A na portalach aukcyjnych znalazłem - TZ1B7LFCBB 

 

Czym one się różnią? 

 

I drugie pytanie, regenerował ktoś przedni dyferencjał w automacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

na początek lepiej poszukać warsztatu, który remontuje dyfry - będzie taniej. Mało kto się tego podejmuje, ale są tacy.

 

Cytat

Hej

A jakie masz objawy? Pytam ponieważ pojawia mi się jakieś dziwne wycie przy prędkościach około 100km/h i mało prawdopodobne jest aby dotyczyło to opon letnich jak i zimowych jak sądziłem wcześniej...

w Twoim przypadku , to raczej któreś z łożysk kół. A czy wycie ustaje w momencie chwilowego puszczenia gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PLKR napisał:

Cześć,

 

na początek lepiej poszukać warsztatu, który remontuje dyfry - będzie taniej. Mało kto się tego podejmuje, ale są tacy.

 

w Twoim przypadku , to raczej któreś z łożysk kół. A czy wycie ustaje w momencie chwilowego puszczenia gazu?

 

Heja

Nie ustaje raczej, początkowo sądziłem że to opony a nasila się wraz z prędkością jazdy - z kolei moje doświadczenia z łożyskami są nieco inne, zazwyczaj przechył auta podczas jazdy ładnie obnażał co jest na temacie. Poczekamy zobaczymy i pewnie samo wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...