Jump to content

Najwięcej witaminy, mają SUBARYNY

wrx33

Recommended Posts

Moja kobieta mówi że jestem pi........ty, że o nią tak nie dbam jak o samochód, że mam świra i powinienem się leczyć! No cóż biegam ze szmatką i pucuję moją Impreze, kiedy parkuję uważam na drzewa i siedzące na nich ptaki. Często wyglądam przez okno żeby sobie popatrzeć jaki piękny mam samochód. Jak nie mam co robić to po prostu jadę, żeby tylko jechać. Nie słucham radia, bo zakłóca klang silnika. A moje motto życiowe brzmi: Najwięcej witaminy, mają SUBARYNY! :) Czy jest w tym coś dziwnego?

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja kobieta mówi że jestem pi........ty, że o nią tak nie dbam jak o samochód, że mam świra i powinienem się leczyć! No cóż biegam ze szmatką i pucuję moją Impreze, kiedy parkuję uważam na drzewa i siedzące na nich ptaki. Często wyglądam przez okno żeby sobie popatrzeć jaki piękny mam samochód. Jak nie mam co robić to po prostu jadę, żeby tylko jechać. Nie słucham radia, bo zakłóca klang silnika. A moje motto życiowe brzmi: Najwięcej witaminy, mają SUBARYNY! :) Czy jest w tym coś dziwnego?

Wiesz, chyba mamy tak samo. Ja to też swoją pucuje, ba ostatnio fajne szmatki się pojawiły na Shell-u, idealne do polerowania :D

Z tym powiedzonkiem sie zgodze nawwet dodałbym ze "najwiecej witaminy maja japonńskie subartyny" ale co z tego jak ja i tak nie mam czego polerować. Chyba ze otworze myjnie ale tylko SubarU i nic wiecej profesjonalna obsługa i perfekcjonizm w kazdym calu !!! ZK Rawicz !!!

hihi mnie niedawno nie chciała dziewczyna, bo ciągle gadałem o samochodach, ale teraz przestałem i znów mnie chce :P.

Ja nie gadałem, ja po prostu kupiłem kosłotra... :-(

Czemu smutna mina :?:

Ja o Subarynke jeszcze nie moge sie troszczyc, ale u mnie jest problem z tym ze moją drugą kobietą jest gitara basowa, której też dużo czasu poświecam. ;) Zobaczymy jak to będzie jak sie na Subarynke dorobie, co wtedy powie ;) A niech gadają :D

Idealna kobieta to taka, która będzie stała i podawała szmatki, płyny czyszczące i napoje chłodzące. I niech nie śmie się odzywać i pokazywać co jeszcze jest brudne. Ma kochać swojego faceta i jego samochód też :)

Idealna kobieta to taka, która będzie stała i podawała szmatki, płyny czyszczące i napoje chłodzące. I niech nie śmie się odzywać i pokazywać co jeszcze jest brudne. Ma kochać swojego faceta i jego samochód też :)

A znalazłeś taką? :roll:

Mariusz powinienes ewentualna kandydatke (oczywiscie po ostrej selekcji) wsadzic za stery maszyny...jakby jej zamruczala zaraz przestalaby marudzic :wink: tylko pytanie czy chcialaby potem wysiasc bo jak nie to jaki z niej pozytek :wink:

Mariusz powinienes ewentualna kandydatke (oczywiscie po ostrej selekcji) wsadzic za stery maszyny...jakby jej zamruczala zaraz przestalaby marudzic :wink: tylko pytanie czy chcialaby potem wysiasc bo jak nie to jaki z niej pozytek :wink:

Moja ex po przejażdżce Cossim stwierdziła że jej się nie podoba bo sprzęgło ciężko chodzi, kierownica też a w ogóle to za bardzo wyrywa do przodu....

wiem ze czlowiek sie przywiazuje...ja jestem przywiazana do forum, forumowicze do swoich autek a moja siostrzenica do kaloryfera :twisted: upssss to byl zart..ale chyba nie ma co zalowac az tak bardzo...bo chyba nie o to chodzi zeby wysluchiwac ciagle zali, marudzenia ze to nie takie a tamto jeszcze gorsze....widocznie to jeszcze nie ta :wink: