Skocz do zawartości

Legacy IV fotel kierowcy


voywit35

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule podnosi mi się siedzisko tylko prawa strona. Lewa leży na płasko, daje się ręcznie unieść, ale tak jakby brakowało jakiegoś elementu unoszącego, auto sprowadzone za Szwajcarii w listopadzie.

 

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś wymontował fotel, odwrócił i sprawdził prowadnice które są przymocowane od gałki regulacji do siedziska. Mi kiedyś w fotelu pękła blaszka do której była przymocowana prowadnica i siedzisko nie trzymało z tyłu poziomu tylko zawsze wracał do góry. Chyba że jest jakoś sposób na sprawdzenie tego bez wyciągania, to już niech bardziej doświadczeni się wypowiedzą :)

Edytowane przez Mihuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś już to było opisane na forum, jeśli dobrze pamiętam to winny był  urwany nit, należało go zastąpić śrubą. W opisie była też informacja że nie ma potrzeby wyjmowania fotela, wystarczy go odkręcić, niestety jeszcze tego nie zweryfikowałem...

 

pozdrawiam,

MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o fotelach to czy wersja usa i europa mają taką samą długość dolnego siedziska?

Jestem dosyć wysoki i po przesiadce z audi a6 fotole w subaru są krótkie i niewygodne, brakuje mi podnóżka na uda :/ i zastanawiam się czy są jakieś opcje aby zamienić fotel z innego subaru która ma dłuższe siedzisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Tez mam u siebie w Legasiu IV ten sam problem z połowiczną regulacją wysokości siedziska. Widać to jakaś częsta usterka. Na razie mi jakoś bardzo nie przeszkadza ale muszę w końcu się na to zabrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie jeżdżenia z taką usterką - przecież wyjęcie fotela, to maks. 7 minut. Można to zrobić nawet przed warsztatem z migomatem.

Pamiętajcie tylko o odłączeniu akumulatora (poduszka pow.).

W dniu 5.01.2019 o 17:20, Maras1 napisał:

zastanawiam się czy są jakieś opcje aby zamienić fotel z innego subaru która ma dłuższe siedzisko

Podrzuć fotel do dobrego tapicera, dużo nie zapłacisz, a zrobi tak, że będzie wygodnie i jak z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez byl ten problem. Problemem jest pekajacy zgrzew. Moze to dotyczyc obu stron wiec za jednym zamachem najlepiej zrobic obie strony. Temat zalatwilem sruba z nakretka i podkladkami. Do dzisiaj dziala wzorowo. Problemem moze byc tylko wsadzenie reki pod element zeby przytrzymac srube/nakretke. No i pod fotelem jedno ze zlaczy jest mega wredne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...