Skocz do zawartości

Strona wizytówka Subaru


Łukasz Bednarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

poszukuję smochodu dla siebie i już wiem, że będzie to Subaru. Nie daje mi jednak spokoju to jak wygląda Państwa strona - ewidentnie odstaje od poziomu stron konkurentów. Czy byliby Państwo zainteresowani odświeżeniem/przebudową strony frontendowej i/lub backendowej? Jeśli tak, to proszę się do mnie odezwać, wierzę że odnajdziemy nić porozumienia.


Pozdrawiam
Łukasz Bednarczyk

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 28.12.2018 o 20:00, Łukasz Bednarczyk napisał:

Nie daje mi jednak spokoju to jak wygląda Państwa strona - ewidentnie odstaje od poziomu stron konkurentów. Czy byliby Państwo zainteresowani odświeżeniem/przebudową strony frontendowej i/lub backendowej?

Przykro mi, że nasza strona internetowa budzi Pański niepokój.

Jednocześnie mam nadzieję, że element najbardziej ją odróżniający od wszystkich innych stron internetowych producentów ( importerów ), czyli niniejsze Forum, nie jest powodem tego niepokoju.

Co do samej podstawowej struktury strony, to jest ona zgodna z narzuconymi przez producenta parametrami.

Stąd też obawiam się, że nasze możliwości jej dowolnego kształtowania są ograniczone.

Niemniej dziękuję za miłą propozycję i życzę zadowolenia z dokonanego wyboru samochodu naszej marki - być może będzie okazja do spotkania  na Zlocie Plejad, a może nawet na którejś Subariadzie.

 

Pozdrowienia

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Urabus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...