Jump to content

Dodatkowe zegary/ekran do SG

anonim1133
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się czy jest jakiś gotowy zestaw dodatkowych zegarów ( ciśnienie/temperatura oleju ) do Forka SG?
A może ktoś sprzedaje gotowe tablety/zegary do założenia pod daszek nawigacji?
Coś takiego mamy dostępne w polsce?

Temat dotyczący tableta masz tutaj

Gotowców z tego co wiem to nie ma. Każdy rzeźbi sam ;-)

Alternatywą są radia chińczyki na Adroidzie ale w tym linku masz sporo informacji.

Co do wskaźników to również sam rzeźbisz ewentualnie kupujesz gotowy adapter pod wskaźniki (tu nie polecam uniwersalnych a dedykowane trochę drogie). 

Temp oleju tablet Ci nie pokaże gdyż brak czujnika w silniku.

Jeździłem z czymś takim (w lewym slupku) i jak dla mnie niewygodne bo zasłania widok - trzeba się wychylac, szczególnie przy lewo skręcie żeby pieszy w felgi się nie wkręcił (jak przejście przecina twój tor jazdy). Ale być może kwestia dobrego ustawienia zegarów i przyzwyczajenia. Osobiście przeszkadza mi w niektórych autach nawet duży słupek oemowy (np roomster). Kwestia indywidualna mocno.

melduje ze nic nie musze

Godzinę temu, recki napisał:

trzeba się wychylac, szczególnie przy lewo skręcie żeby pieszy w felgi się nie wkręcił

Ja i tak ślepy na lewe oko jestem, więc nie problem. Wycieraczki na kangury zamontuję i można Carmageddon robić :-D

21 minut temu, Siodemka napisał:

Jakie informacje daje temp wydechu ?

Mierzy temperaturę spalin. Gdy stosunek powietrza do paliwa w silniku jest za duży (przy uturbionych jednostkach) temperatura szybuje w górę - a przy za dużej możesz stopić tłoki. Generalnie kilka szybkich startów spod świateł i już masz koło 1000 oC

Edited by andgasow