Jump to content

Przewody hamulcowe tył Impreza GG 2004

marc120
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam problem ze swoją Imprezą (GG 2004 rok, 125 km) - gdy ją kupiłem jakieś pięć miesięcy temu, nie hamowała na tył, okazało się, że handlarzyna, który ją sprzedawał odciął i zaklepał przewody hamulcowe ( prawdopodobnie z powodu cieknących z tyłu zacisków), zrobił to  pod tylnym siedzeniem, w miejscu, gdzie wchodzą pod spód samochodu, tak na marginesie, zastanawiałem się, czy sprawy nie zgłosić do prokuratury, za narażenie zdrowia lub życia na niebezpieczeństwo pewnie nieźle by beknął ale w końcu doszedłem do wniosku, że nie ma co gów...a ruszać bo później śmierdzi.

Ale mniejsza z tym, przewody połączyłem, ale ponieważ kończyły się pod siedzeniem i zaczynały dopiero pod podłogą (brakowało jakiś 20-30 cm), nie wiem, czy zrobiłem to dobrze, tzn. czy przewód, który szedł na prawą stronę podłaczynem na prawą a lewy na lewą, czy na odwrót. Niestety na schemacie ze strony Subaru tego nie widać: http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_53/brake_system/brake_piping/illustration_9/

I tu moja prośba - czy mógłby mi ktoś napisać który idzie do którego koła? Czy przewód, który pod siedzeniem jest drugi (czyli bliżej tyłu samochodu) idzie do prawego koła, czy do lewego?