Jump to content

Przewody hamulcowe tył Impreza GG 2004


marc120
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam problem ze swoją Imprezą (GG 2004 rok, 125 km) - gdy ją kupiłem jakieś pięć miesięcy temu, nie hamowała na tył, okazało się, że handlarzyna, który ją sprzedawał odciął i zaklepał przewody hamulcowe ( prawdopodobnie z powodu cieknących z tyłu zacisków), zrobił to  pod tylnym siedzeniem, w miejscu, gdzie wchodzą pod spód samochodu, tak na marginesie, zastanawiałem się, czy sprawy nie zgłosić do prokuratury, za narażenie zdrowia lub życia na niebezpieczeństwo pewnie nieźle by beknął ale w końcu doszedłem do wniosku, że nie ma co gów...a ruszać bo później śmierdzi.

Ale mniejsza z tym, przewody połączyłem, ale ponieważ kończyły się pod siedzeniem i zaczynały dopiero pod podłogą (brakowało jakiś 20-30 cm), nie wiem, czy zrobiłem to dobrze, tzn. czy przewód, który szedł na prawą stronę podłaczynem na prawą a lewy na lewą, czy na odwrót. Niestety na schemacie ze strony Subaru tego nie widać: http://opposedforces.com/parts/impreza/en_g11/type_53/brake_system/brake_piping/illustration_9/

I tu moja prośba - czy mógłby mi ktoś napisać który idzie do którego koła? Czy przewód, który pod siedzeniem jest drugi (czyli bliżej tyłu samochodu) idzie do prawego koła, czy do lewego?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...