Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Zrobione, a wygląda to cenowo tak:

- spryskiwacz kamery 223 zł + montaż 420 zł

- dywaniki (raczej kuwety) po 199 zł/sztuka

Może nie jest tanio, ale jestem bardzo zadowolony :D. Obraz w kamerze czysty, a kuwety są faktycznie głębokie, nie zakrywają oczywiście łapki od wlewu paliwa, ale za to sięgają głęboko w przód (podpora aluminiowa nogi jest zakryta) i wysoko na boki

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


...połowę za cały komplet Kto zaryzykuje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Napisałem do dziadów, bo w sklepie niedostępne, czy i w ogóle - nie odpisali, więc nie wiem czy jest z kim rozmawiać

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, art5525 napisał:

Czołem

Zrobione, a wygląda to cenowo tak:

- spryskiwacz kamery 223 zł + montaż 420 zł

- dywaniki (raczej kuwety) po 199 zł/sztuka

Może nie jest tanio, ale jestem bardzo zadowolony :D. Obraz w kamerze czysty, a kuwety są faktycznie głębokie, nie zakrywają oczywiście łapki od wlewu paliwa, ale za to sięgają głęboko w przód (podpora aluminiowa nogi jest zakryta) i wysoko na boki

wrzucisz zdjecie jak teraz wyglada po montazu spryskiwacza kamera na klapie i zdjecie dywanikow? dziekujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yarthecat napisał:

Napisałem do dziadów, bo w sklepie niedostępne, czy i w ogóle - nie odpisali, więc nie wiem czy jest z kim rozmawiać

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Mi odpisali tego samego dnia. Info z 30 stycznia 

Witam

Sprzedajemy tylko całe komplety, z uwagi na realizację zamówień dla taxi do Subaru XV będą za 2 tygodnie.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali tego samego dnia. Info z 30 stycznia 

Witam

Sprzedajemy tylko całe komplety, z uwagi na realizację zamówień dla taxi do Subaru XV będą za 2 tygodnie.”
Ha, może myśleli że mi również, bo w tym samym dniu się pytałem...

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wewnętrzne oświetlenie na led: 6X SMD-5630 C3W C5W C10W CAN-BUS BIAŁA

Została jeszcze lampka w schowku, by zamknąć temat lampek wewnątrz. Z racji tego, że podobają mi się pomarańczowe przeszycia i w ogóle zestawienie pomarańcz-szary/czarny, poszło jeszcze zamówienie na pomarańczowe akcenty na grill oraz przymierzam się do zamiany emblematów na pomarańczowe gwiazdki  w logo subaru. Tak dla poprawienia humoru :D

led.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Snuff napisał:

poszło jeszcze zamówienie na pomarańczowe akcenty na grill oraz przymierzam się do zamiany emblematów na pomarańczowe gwiazdki  w logo subaru

 

Czekamy na foto, jak zamontujesz :)

 

9 minut temu, Snuff napisał:

Wymieniłem wewnętrzne oświetlenie na led

 

Jak ci się pomarańczowe akcenty podobają, trzeba było stare żarówki zostawić :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Snuff napisał:

Wymieniłem wewnętrzne oświetlenie na led: 6X SMD-5630 C3W C5W C10W CAN-BUS BIAŁA

Została jeszcze lampka w schowku, by zamknąć temat lampek wewnątrz. Z racji tego, że podobają mi się pomarańczowe przeszycia i w ogóle zestawienie pomarańcz-szary/czarny, poszło jeszcze zamówienie na pomarańczowe akcenty na grill oraz przymierzam się do zamiany emblematów na pomarańczowe gwiazdki  w logo subaru. Tak dla poprawienia humoru :D

led.jpg

 

Daj znać, jak wymieniłeś w schowku przed pasażerem, bo ja nie ogarnęłem tylko tej jednej :D A tak to polecam każdemu wymianę, totalnie zmienia środek auta. 

PS.

Nie zapomnij o żarówkach w lampce przy lusterku, w osłonie przed słońcem przed kierowcą i pasażerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bmbm napisał:

 

Daj znać, jak wymieniłeś w schowku przed pasażerem, bo ja nie ogarnęłem tylko tej jednej :D A tak to polecam każdemu wymianę, totalnie zmienia środek auta. 

PS.

Nie zapomnij o żarówkach w lampce przy lusterku, w osłonie przed słońcem przed kierowcą i pasażerem :D

Te lampki to muszę skonsultować z szanowną małżonką bo jeszcze się okaże, że szminka przy ledach ma inny kolor :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Zdjęcia zrobiłem, dywanik kierowcy jest trochę brudny, ale nie chciało mi się go myć, może to i lepiej że brudne - lepiej widać, że są dobre :thumbup: Mam nadzieję, że widać co i jak

20190207_140024_1.jpg

20190207_135914_1.jpg

20190207_135935_1.jpg

20190207_135919_1.jpg

20190207_140019_1.jpg

20190207_140746_1.jpg

20190207_135928_1.jpg

Edytowane przez art5525
  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, art5525 napisał:

Czołem

Zdjęcia zrobiłem, dywanik kierowcy jest trochę brudny, ale nie chciało mi się go myć, może to i lepiej że brudne - lepiej widać, że są dobre :thumbup: Mam nadzieję, że widać co i jak

20190207_140024_1.jpg

20190207_135914_1.jpg

20190207_135935_1.jpg

20190207_135919_1.jpg

20190207_140019_1.jpg

20190207_140746_1.jpg

20190207_135928_1.jpg

Dziekuje bardzo za zdjecia:)))), spryskiwacz tez super, czy dywanik pasazera zakrywa rowniez mocowanie fotela?, na zdjeciach tego nie widac, oraz czy zamawiales te rzeczy w Subaru i czy montowales spryskiwacz w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Snuff napisał:

no przecież na fotce masz i pasażera ;) 48,58 euro sztuka wg subaru.de, zakładka ""Innenausstattung""

Są 2 na fotkach stad moje pytanie czy są sprzedawane wyłącznie w kompletach czy na szt.?

Edytowane przez MaMis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaMis napisał:

Są 2 na fotkach stad moje pytanie czy są sprzedawane wyłącznie w kompletach czy na szt.?

wg sklepu subaru.de można na sztuki - kierowca, pasażer lub to i to (mają odrębne numery)

Edytowane przez Snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 16:40, Snuff napisał:

Wymieniłem wewnętrzne oświetlenie na led: 6X SMD-5630 C3W C5W C10W CAN-BUS BIAŁA

Została jeszcze lampka w schowku, by zamknąć temat lampek wewnątrz. Z racji tego, że podobają mi się pomarańczowe przeszycia i w ogóle zestawienie pomarańcz-szary/czarny, poszło jeszcze zamówienie na pomarańczowe akcenty na grill oraz przymierzam się do zamiany emblematów na pomarańczowe gwiazdki  w logo subaru. Tak dla poprawienia humoru :D

led.jpg

Orientujesz się jaki jest rozmiar żarówki od podświetlenia schowka? Standard 5w5? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, art5525 napisał:

Można kupić stronę którą się chce. Wszystko kupowałem w krajowym aso, kamerę też u nich montowałem.

Możesz podać nazwę ASO, w którym kupileś te kuwetowe dywaniki ?

U mnie w Bielsku Białej nie ma możliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PetterL napisał:

Możesz podać nazwę ASO, w którym kupileś te kuwetowe dywaniki ?

U mnie w Bielsku Białej nie ma możliwości 

Jak nie ma mozliwosci, podajesz numer katalogowy i wiecej Cie nie interesuje, ma byc, najwyzej niech z magazynu w Niemczech sciagna jak w Polsce nie ma. Podejscie jak za komuny, nie ma tego, nie ma tego, nie ma smego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...