Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Snuff napisał:

Porównywalne z WTech, które lepsze każdy musi zdecydować... (ja obstawiam WT) ale ta wkładka do podłokietnika to imho przesada

Wow, te od Weather Tech też są niezłe.... chyba na nie się zdecyduję i nie będę robił kłopotu @OA77.  Dzięki @Snuff

A wkładkę podłokietnika warto zamówić przez aliexpress 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blixten napisał:

Wow, te od Weather Tech też są niezłe.... chyba na nie się zdecyduję i nie będę robił kłopotu @OA77.  Dzięki @Snuff

A wkładkę podłokietnika warto zamówić przez aliexpress 

 

 

ja juz nie mam klopotow, pozbylem sie ich dawno temu:), jak bede mogl pomoc chetnie pomoge:) a co do WT to Husky Liners maja zakrywane otwieranie wlewu paliwa, wiec sa jeszcze lepsze od WT

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, te od Weather Tech też są niezłe.... chyba na nie się zdecyduję i nie będę robił kłopotu [mention=35197]OA77[/mention].  Dzięki [mention=31837]Snuff[/mention]
A wkładkę podłokietnika warto zamówić przez aliexpress 
 

Dlatego napisałem, że przesadzili lekko...za to bym miał 10 szt. z Ali (dawno kupowałem, nie pamietam ile to kosztowało) generalnie jest trochę rzeczy, które lepiej sprowadzić z Chin



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blixten napisał:

:) już Ci jestem bardzo wdzięczny.

Czekam jeszcze na odpowiedź sklep.subaru.pl , ale jeśli nie można ich zamówić w Polsce, to będziemy coś kombinowali,  - gdyby ktoś jeszcze z forum się zdecydował, to koszty kuriera/przesyłki byłyby niższe "na głowę".... 

Ktoś ? :)

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Wow, te od Weather Tech też są niezłe.... chyba na nie się zdecyduję i nie będę robił kłopotu @OA77.  Dzięki @Snuff

A wkładkę podłokietnika warto zamówić przez aliexpress 

 

O ile dobrze widzę to Wtech tez ma wycięcie na dźwignię wlewu paliwa. Dodatkowo można zamówić tylko 2 szt kub 2 a ja potrzebuje 1 szt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaMis napisał:

O ile dobrze widzę to Wtech tez ma wycięcie na dźwignię wlewu paliwa. Dodatkowo można zamówić tylko 2 szt kub 2 a ja potrzebuje 1 szt :(

 

To może ja wezmę jedną? Ile to wyjdzie i o jakiej konkretnie piszesz? :) Bo już się motam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bmbm napisał:

 

To może ja wezmę jedną? Ile to wyjdzie i o jakiej konkretnie piszesz? :) Bo już się motam. 

W Tech wyglada dobrze i tą bym wziął niestety na stronie W Tech jest info iż sprzedają min 2 szt dla kierowcy i pasażera. 

Edytowane przez MaMis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jakby ktoś liczył że te dywaniki zasłaniają cokolwiek z boku to nie... nie zasłaniają

Są tak samo małe jak fabryczne czyli gumowa ściereczka do podłogi..

Szkoda że tego w opisie nie ma bo zdjęcie może sugerować ze nachodzą na boki.

W przemyśle gumowym to Subaru za dużo nie zwojuje... Dobrze że prezerwatyw nie robią

 

500_500_productGfx_1c99dbd73549ce841578a58d02240628.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bmbm napisał:

 

Spoko, ale najpierw wrzuccie link/foto o jakie chodzi + cena z przesyłką :)

Ja już zamówiłem: koszt dywaników to 115,90 EUR/"przedni rząd",  a za przesyłkę płaci się 35 EUR. Promocja ;) 

Czas oczekiwania na przesyłkę ok. 4 dni z Włoch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Ja już zamówiłem: koszt dywaników to 115,90 EUR/"przedni rząd",  a za przesyłkę płaci się 35 EUR. Promocja ;) 

Czas oczekiwania na przesyłkę ok. 4 dni z Włoch. 

za WT czy te głębokie Subarowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piskoor napisał:

za WT czy te głębokie Subarowe ?

za WeatherTech, takie jak na zdjęciu: 

Brzegi wyglądają na równie wysokie jak Subarowe (tak samo wysokie jak ceny w obu przypadkach), ale WT mają termin dostawy przed feriami zimowymi :yahoo:

SUBA_Impreza_17_4411071.jpg

.... i najlepiej pasują do mojego koloru karoserii ;)

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Ja już zamówiłem: koszt dywaników to 115,90 EUR/"przedni rząd",  a za przesyłkę płaci się 35 EUR. Promocja ;) 

Czas oczekiwania na przesyłkę ok. 4 dni z Włoch. 

Wstawisz zdjecie jak juz je zamontujesz?, szczegolnie mnie interesuje na ile dywanik zakrywa miejsce przy pedale gazu.

Edytowane przez OA77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MaMis napisał:

WTF??? 650 pln za 2 dywaniki? Odpuszczam sobie:) 

Na deserek dodam ze ASO wycenił montaż spryskiwacza kamery na 550 zł :) również odpuszczę sobie. 

 

Trafia do mnie, że same dywaniki są drogie, ale już się uśmiecham na myśl ile sprzątania (chociażby tylko pod pedałem hamulca) mnie ominie, a przecież nie jeżdżę codziennie w gumofilcach  :biglol:

A co do spryskiwacza kamery, to żałowałbym każdej wydanej złotówki, bo w tym przypadku wolę ruszyć 4 litery i przetrzeć ją placem na stacji co kilkaset km. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bmbm napisał:

 

Ten słynny, gdański ASO? :respect:

Ten słynny i wkłada dużo energii w to aby pozostać naszym liderem. 

Godzinę temu, ovi napisał:

 

A to już z częściami czy sama usługa?

Oczywiście ze sama usługa. Nasi mechanicy byli szkoleni przez min 10 lat w Japonii. Taka usługa musi kosztować. :) 

Wole przetrzeć chusteczką przed  odpaleniem sam. 

Edytowane przez MaMis
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...