Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, GREGG napisał:

subaru w USA to był (i pewnie dalej jest) ulubiony model dla osób z grupy LGBT ;)

Wygląda na to, że znają się na rzeczy :thumbup:

Nierzadko takie osoby są bardziej męskie niż dzisiejsi zniewieściali faceci w gaciach z krokiem na kolanach i bez skarpetek w zimę  :biglol:

 

 

18 minut temu, blejzu napisał:

to OA77 wyskoczyl ze zniewoleniem ludzkosci powodowanym przez gadzety

Bezsprzecznie postępu nie da się zatrzymać i jesteśmy zmuszeni  za nim podążać. 

.... ale jak ja uwielbiam tą błogą ciszę jak czasami zapomnę zabrać ze sobą komórki.... ;)

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak uczepiliscie się tej bidnej kamery? Uważam ją za zdobycz cywilizacyjną ratującą przynajmniej od blamażu przy cofaniu, zwłaszcza dla osób o "nabytej utracie możliwości widzenia stereoskopowego" np u mnie. Wydam każde pieniądze by była czysta - byle rozwiązanie działało. Wrzućcie proszę wasze filmiki po instalacji ustrojstwa z działania.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie:)

 

uderz w stol a sztucce sie odezwa...,

to co napisalem nie bylo skierowane do nikogo osobiscie ani przeciwko komus, ale jak to w Polsce bywa, tylko powiesz cos co komus nie podpasuje to Cie wbija w ziemie po sama glowe,

po co ta zajadlosc,

nikomu nie latam dziur ze ktos jest albo nie jest prawdziwym mezczyzna, nie w tym rzecz,

napisalem na luzie ze jedynie jestem zdziwiony ze ktos az tak bardzo przejmuje sie taka pierdola w postaci kamery,

ja tez nie jestem alfa i omega, tez mam swoje wady i zalety ale nigdy nie atakuje kogos za to ze cos pomyslal, powiedzial czy napisal inaczej niz ja mysle, ale kazdy z nas jest inaczej wychowany i moze stad az tak duze rozwarstwienie spoleczne,

 

pozdrawiam Was serdecznie i ciesze sie ze mozemy podyskutowac na ten czy inny temat:)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OA77 napisał:

Jesli ktos ma Weathertech dywaniki gumowe to poprosze o zdjecie jak w rzeczywistosci wygladaja jesli to mozliwe, dziekuje

Weathertech ( w usa Husky Liners ) nie są gumowe - to jest tworzywo sztuczne...

O niebo lepiej wykonane i spasowane..

Mam tylko zdjęcie po stronie pasażera w OBK...

ale coś widać

 

20181004_084007.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piskoor napisał:

Weathertech ( w usa Husky Liners ) nie są gumowe - to jest tworzywo sztuczne...

O niebo lepiej wykonane i spasowane..

Mam tylko zdjęcie po stronie pasażera w OBK...

ale coś widać

 

20181004_084007.jpg

dziekuje,

 

Husky liners ma chyba po stronie kierowcy zasloniete otwieranie klapy paliwa zeby tam bloto i snieg nie wpadalo a weathertech ma dziure w tym miejscu

ale wyglada calkiem calkiem na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał:

Dla mnie te wyglądają solidnie, i zamówiłbym jak tylko wiedziałbym gdzie.... 

zamów w DE - pewnie bez problemu przyślą.

Tylko że pewnie wyjdą podobnie do Weathertecha, o ile nie drożej

 

Fajne robi też 3d Max Pider

mam na lato do OBK w jasnym kolorze i są kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Piskoor napisał:

reklama vs rzeczywistość :-D

500_500_productGfx_1c99dbd73549ce841578a58d02240628 — kopia.jpg

20190121_112141 — kopia.jpg

20190121_112151 — kopia.jpg

20190121_112202 — kopia.jpg

Nie chce cię marwic ale właśnie ten wynalazek przerwał u mnie tylko 13,5 kkm i 9 miesięcy. Najdłużej jednym autem jeździłem przez 50 kkm u nigdy nie wydeptałem dziury. W szpilkach tez nie zdażyło się jeździć 

22 minuty temu, GREGG napisał:

 

Dobry numer, guma płaska a na zdjęciu udaje 3D :rolleyes:

 

 

Nie do końca. Lewa krawędź ma rant a prawa wywija się  do góry zgodnie z kształtem podłogi. Problem w tym ze jest z g.... litu i za krótka. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaMis napisał:

Nie chce cię marwic ale właśnie ten wynalazek przerwał u mnie tylko 13,5 kkm i 9 miesięcy. Najdłużej jednym autem jeździłem przez 50 kkm u nigdy nie wydeptałem dziury. W szpilkach tez nie zdażyło się jeździć 

no domyślam się ze to nie jest szczyt trwałości - guma raczej mocno miękka.

Pewnie prędzej czy później jednak zamówię coś lepszego..

 

Swoją drogą po prostu na stronie sklepiku mogli by dać trochę lepszy opis sprzedawanych akcesoriów. choćby to że one nie są profilowane w jakiś szczególny sposób..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał:

Tylko, że nie wiem gdzie je namierzyć, wszedłem na subaru.de a tam tylko breloki, czapki i kubki..... :wacko:

ja ściągnąłem gdzieś cały niemiecki katalog.

pewnie po nr katalogowym można to zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blixten napisał:

Tylko, że nie wiem gdzie je namierzyć, wszedłem na subaru.de a tam tylko breloki, czapki i kubki..... :wacko:

Masz podane na zdjęciu numery 1884 i 1885 - możesz zamówić poprzez ASO zapewne, bo skoro mają Niemcy to i u nas może być. Cena też wyjdzie pewnie podobnie jak w niemieckim katalogu. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blixten napisał:

Tylko, że nie wiem gdzie je namierzyć, wszedłem na subaru.de a tam tylko breloki, czapki i kubki..... :wacko:

ta mata gumowa kosztuje na przod 48 euro i 58 centow

 

na stronie 15 niemieckiego subaru xv masz pod numerem 42 z lewej strony zdjecie maty, dla kierowcy i pasazera kosztuje lacznie 48,58 Euro

Edytowane przez OA77
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, aflinta napisał:

poprzez ASO zapewne

raz zamówiłem chlapacze przez ASO i wystarczy mi przygód. Wolę dzwonić do Pani Lidii :) 

6 minut temu, OA77 napisał:

ta mata gumowa kosztuje na przod 48 euro i 58 centow

czy to cena za komplet na przód / wiesz gdzie / jak to namierzyć / zamówić ?

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał:

raz zamówiłem chlapacze przez ASO i wystarczy mi przygód. Wolę dzwonić do Pani Lidii :) 

wiesz gdzie jak to namierzyć/zamówić ? 

 

 

wiem, mam w blizszej lub dalszej okolicy kilka salonow i serwisow Subaru, moge Tobie kupic tylko ze w Polsce jestem raz na pol roku wiec moglbym Tobie tez przywiezc ale musialbys poczekac, bo zapewne wysylac paczki kurierem sie nie oplaca podejrzewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, OA77 napisał:

wiem, mam w blizszej lub dalszej okolicy kilka salonow i serwisow Subaru, moge Tobie kupic tylko ze w Polsce jestem raz na pol roku wiec moglbym Tobie tez przywiezc ale musialbys poczekac, bo zapewne wysylac paczki kurierem sie nie oplaca podejrzewam

:) już Ci jestem bardzo wdzięczny.

Czekam jeszcze na odpowiedź sklep.subaru.pl , ale jeśli nie można ich zamówić w Polsce, to będziemy coś kombinowali,  - gdyby ktoś jeszcze z forum się zdecydował, to koszty kuriera/przesyłki byłyby niższe "na głowę".... 

Ktoś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blixten napisał:

:) już Ci jestem bardzo wdzięczny.

Czekam jeszcze na odpowiedź sklep.subaru.pl , ale jeśli nie można ich zamówić w Polsce, to będziemy coś kombinowali,  - gdyby ktoś jeszcze z forum się zdecydował, to koszty kuriera/przesyłki byłyby niższe "na głowę".... 

Ktoś ? :)

to fakt, ale jak cos nie ma problemu, na dole masz niemiecki katalog z akcesoriami, zerknij strone 15, tam jest po lewej stronie ta mata, numer 42

XV_MY2018_und_2019_Zubehoerprospekt_und_Preisliste__Stand_2018-11.pdf

Fußraumwannen "Highline" vorne links 1884 48,58 €

Fußraumwannen "Highline" vorne rechts 1885 48,58 €

 

czyli za sztuke cena 48 a nie za caly przod, zgodnie z ich cennikiem na koncu katalogu

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OA77 napisał:

to fakt, ale jak cos nie ma problemu, na dole masz niemiecki katalog z akcesoriami, zerknij strone 15, tam jest po lewej stronie ta mata, numer 42

XV_MY2018_und_2019_Zubehoerprospekt_und_Preisliste__Stand_2018-11.pdf

Fußraumwannen "Highline" vorne links 1884 48,58 €

Fußraumwannen "Highline" vorne rechts 1885 48,58 €

 

czyli za sztuke cena 48 a nie za caly przod, zgodnie z ich cennikiem na koncu katalogu

nieźle się ceni Subaru :th_dash:

za "nowość' -> dodatkowa wkładka/półka w podłokietniku 79,00 € :czerwona: ...od razu lepiej się poczułem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Snuff napisał:

nieźle się ceni Subaru :th_dash:

 

 

Drogo ?

Ja przeliczyłem sobie na czas jaki zaoszczędzę na czyszczeniu auta dzięki wysokim ściankom i osłoniętym miejscu pod pedałem gazu, i wyszło mi, że warto ;)

Po namyśle jak bardzo nie lubię sprzątać, uważam, że są w promocji  :biglol:

 

Edytowane przez Blixten
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Drogo ?
Ja przeliczyłem sobie na czas jaki zaoszczędzę na czyszczeniu auta dzięki wysokim ściankom i osłoniętym miejscu pod pedałem gazu, i wyszło mi, że warto 
Po namyśle jak bardzo nie lubię sprzątać, uważam, że są w promocji  :biglol:
 

Porównywalne z WTech, które lepsze każdy musi zdecydować... (ja obstawiam WT) ale ta wkładka do podłokietnika to imho przesada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...