Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2019 o 15:20, bmbm napisał:

 

Wyjąłem po prostu i poszedłem do sklepu żeby mi dobrali takie same żarówki. Żadnych problemów nie stwierdzono, tak samo żadnych komunikatów o błędach. 

Wszystkie od oświetlenia wnętrza są W5W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaca68 napisał:

No do pierwszej  DUR-065L 650 mm lewa, DUR-040L 400 mm prawa.

Masz inne długości?

Obie długości w 2 generacji pozostały te same co w 1, ale  zmieniły się mocowania. 

W 1 generacji są mocowania typu "U", a w 2  generacji mocowania są typu "C/C1". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaca68 napisał:

Uups to nie wiedziałem że takie "ulepszenie" zrobili. 

Dzwoniąc do działu części , żeby usłyszeć cenę, najpierw musiałem podać VIN , potem usłyszałem, że takiego VINu nie ma w systemie, potem cierpliwie wysłuchać  komentarza  - 'jak to możliwe, już pan wykończył fabryczne wycieraczki ?', 'jest pan pierwszym przypadkiem wśród właścicieli nowych XV'!, a na końcu, że dedykowanych wycieraczek nie dostanę, bo magazyny w całej Polsce są puste :biglol: 

Świat Subaru. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Dzwoniąc do działu części , żeby usłyszeć cenę, najpierw musiałem podać VIN , potem usłyszałem, że takiego VINu nie ma w systemie, potem cierpliwie wysłuchać  komentarza  - 'jak to możliwe, już pan wykończył fabryczne wycieraczki ?', 'jest pan pierwszym przypadkiem wśród właścicieli nowych XV'!, a na końcu, że dedykowanych wycieraczek nie dostanę, bo magazyny w całej Polsce są puste :biglol: 

Świat Subaru. 

 

Dziwny ten świat wg Subaru. Jak to możliwe aby tak podstawowej rzeczy nie będzie na stanie. Co w takim razie np z mniej popularna częścią do 15 letniego auta? 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Dzwoniąc do działu części , żeby usłyszeć cenę, najpierw musiałem podać VIN , potem usłyszałem, że takiego VINu nie ma w systemie, potem cierpliwie wysłuchać  komentarza  - 'jak to możliwe, już pan wykończył fabryczne wycieraczki ?', 'jest pan pierwszym przypadkiem wśród właścicieli nowych XV'!, a na końcu, że dedykowanych wycieraczek nie dostanę, bo magazyny w całej Polsce są puste :biglol: 

Świat Subaru. 

 

i któregoś pięknego dnia sąsiad Ci powie: "...stać Cię na subaru a wycieraczki w biedronce kupujesz"  he,he :D masakra jakaś z tym serwisem subaru

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał Krupa napisał:

@aflinta w jaki sposób uruchamia się oczyszczanie?

Rurki za pomocą trójnika i adaptera spina się z rurką idącą do tylnej wycieraczki. Włączenie tylnego spryskiwacza czyści również kamerę - tak samo ma Forester MY19 w USA.

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ovi napisał:

@aflinta ile kosztowała taka  przyjemność? Robocizna we własnym zakresie?

 

Pierwsze przez myśl mi przeszło - ściągnąć z tego szybko wymiary i drukować w 3D....

 

Same akcesoria bodajże 250 zł. Kolega @art5525 pisał. :)

Edytowane przez bmbm
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bmbm napisał:

Same akcesoria bodajże 230 zł. 

 

Tak podejrzewałem, a wartość tego to góra 15zł... z przesyłką.

 

Nie wiem czy to tutaj legalne  czy nie...ale jakby ktoś miał ten zestaw i przed założenie chciałby się nim "podzielić na chwilę" to jestem w stanie wykonać taki model wprost na drukarkę...

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...