Jump to content

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?

Recommended Posts

• Replies 959
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ewidentny dowód, że Skoda Yeti nie daje rady bez łańcuchów  Widział ktoś kiedyś Subaru w reklamie łańcuchów ? 

Odnośnie spryskiwacza tylnej kamery jeszcze napiszę. Nastała jesień, jakieś tam śmieci były na soczewce to spryskałem.... no i chwilę musiałem poczekać zanim płyn doleci zarówno do tylnej wycieraczki

Obiecane zdjęcia.  

Posted Images

Sticker tuning część kolejna :D

cegła.jpg

No, dobra, trochę ociosana ta nasza cegła B)

Edited by radix99
  • 3 weeks later...
16 godzin temu, radix99 napisał:

Hamburgery opracowały akcesorium podnoszące (do maksimum) zadowolenie z klimatyzacji B)

ac subaru.jpg

W celu maksymalizacji zadowolenia powinno się dać włączyć wsteczny ciąg ;) 

4 godziny temu, moominko napisał:

W celu maksymalizacji zadowolenia powinno się dać włączyć wsteczny ciąg ;) 

Ja tam nie wnikam w niczyje preferencje :upside-down-face_1f643-small:

• Haha 3
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wycieraczki Denso, podobno najlepsze zakupiłem na znanym portalu A. Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały pasują idealnie Wcześniej próbowałem hybrydy firmy noname, niby do naszego XV, ale dupa i trzeba było zwrócić.
Te Denso są do Toyoty C-HR, ale pasują idealnie, jak większość elementów z toyki tylko brać, 112 pln
64dc9097849c27747a75719480ea2c95.jpg
958541431f310e98bf47e5636d7adb30.jpg
864c0f1a85e9cdd114152ca0cc46de86.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1
  • Thanks 4
16 minut temu, Snuff napisał:

Wycieraczki Denso, podobno najlepsze zakupiłem na znanym portalu A. Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały emoji1.png

ja w tym roku postawiłem na Valeo i jestem na siebie zły. Chciałem jak zwykle polskiego motgum'a bo to imo najlepsze wycieraczki pod słońcem są ale nie mieli tylnej w której pióro urwało się od reszty.  Zbieraj dobrze jak każda nowa wycieraczka ale niestety wydają skrzypiący irytujący dzwięk. Valeo- nie polecam trzymać się daleka

• Like 1
3 godziny temu, Snuff napisał:

Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały emoji1.png pasują idealnie emoji106.png

Ciekawe jak się sprawdzą w industrialnych warunkach ;)

• Like 1
W dniu 12.11.2020 o 16:38, Snuff napisał:

Wycieraczki Denso, podobno najlepsze zakupiłem na znanym portalu A. Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały emoji1.png pasują idealnie emoji106.png Wcześniej próbowałem hybrydy firmy noname, niby do naszego XV, ale dupa i trzeba było zwrócić.
Te Denso są do Toyoty C-HR, ale pasują idealnie, jak większość elementów z toyki emoji2.png tylko brać, 112 pln
64dc9097849c27747a75719480ea2c95.jpg
958541431f310e98bf47e5636d7adb30.jpg
864c0f1a85e9cdd114152ca0cc46de86.jpg

Absolutnie świetne są. W sumie pod wpływem przeczytania tego posta kupiłem ( @Snuff zostałeś influencerem ;) ) i jestem mega zadowolony. Po ponad dwóch latach i tak wypadało wymienić, a te z całym przekonaniem polecam.

• Like 1
W dniu 10.10.2020 o 17:05, radix99 napisał:

Odblokowaliście w swoich furach blokadę nadświetlnej B)?

starwars.jpg

A kierowcę to wyssało przez przednie czy tylne drzwi, bo nie widać wyraźnie na wyświetlaczu ? ;) 

43 minuty temu, Blixten napisał:

A kierowcę to wyssało przez przednie czy tylne drzwi, bo nie widać wyraźnie na wyświetlaczu ? ;) 

Śpi na tylnym siedzeniu a hiper napęd miał ustawiony na timerze, na drugą taryfę. Żeby było taniej.

• Haha 1
  • Upvote 1
Śpi na tylnym siedzeniu a hiper napęd miał ustawiony na timerze, na drugą taryfę. Żeby było taniej.

W końcu ma tempomat aktywny i ES, to czego tu się bać ?

• Upvote 1

Absolutnie świetne są. W sumie pod wpływem przeczytania tego posta kupiłem ( @Snuff zostałeś influencerem ) i jestem mega zadowolony. Po ponad dwóch latach i tak wypadało wymienić, a te z całym przekonaniem polecam.

Mogę dodać iż z Valeo są też pasujące i mogę polecić. Choć droższe.

577934 VALEO

A Denso czasami nie są na pierwszy montaż?

Mogę dodać iż z Valeo są też pasujące i mogę polecić. Choć droższe.

577934 VALEO

A Denso czasami nie są na pierwszy montaż?

Też mi się wydaje, że Denso montują jako pierwszy montaż. Wyglądają identycznie z pierwszymi.

20 godzin temu, Snuff napisał:

W końcu ma tempomat aktywny i ES, to czego tu się bać ? emoji1.png

Chyba, że ... po wyjściu z prędkości nadświetlnej wpadnie się w pozostałości po planecie Alderaan zniszczonej przez Gwiazdę Śmierci.... , których to pewnie ostatni update map nie obejmuje :unsure:

Chyba, że ... po wyjściu z prędkości nadświetlnej wpadnie się w pozostałości po planecie Alderaan zniszczonej przez Gwiazdę Śmierci.... , których to pewnie ostatni update map nie obejmuje :unsure:

Sądząc po ostatnich wpisach, może obejmować , tylko...czy ma dobrą lokalizację ?!

• Haha 1