Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wycieraczki Denso, podobno najlepsze zakupiłem na znanym portalu A. Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały pasują idealnie Wcześniej próbowałem hybrydy firmy noname, niby do naszego XV, ale dupa i trzeba było zwrócić.
Te Denso są do Toyoty C-HR, ale pasują idealnie, jak większość elementów z toyki tylko brać, 112 pln
64dc9097849c27747a75719480ea2c95.jpg
958541431f310e98bf47e5636d7adb30.jpg
864c0f1a85e9cdd114152ca0cc46de86.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
  • Dzięki! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Snuff napisał:

Wycieraczki Denso, podobno najlepsze zakupiłem na znanym portalu A. Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały emoji1.png

ja w tym roku postawiłem na Valeo i jestem na siebie zły. Chciałem jak zwykle polskiego motgum'a bo to imo najlepsze wycieraczki pod słońcem są ale nie mieli tylnej w której pióro urwało się od reszty.  Zbieraj dobrze jak każda nowa wycieraczka ale niestety wydają skrzypiący irytujący dzwięk. Valeo- nie polecam trzymać się daleka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 16:38, Snuff napisał:

Wycieraczki Denso, podobno najlepsze zakupiłem na znanym portalu A. Pierwsze wrażenie: wyglądają lepiej niż oryginały emoji1.png pasują idealnie emoji106.png Wcześniej próbowałem hybrydy firmy noname, niby do naszego XV, ale dupa i trzeba było zwrócić.
Te Denso są do Toyoty C-HR, ale pasują idealnie, jak większość elementów z toyki emoji2.png tylko brać, 112 pln
64dc9097849c27747a75719480ea2c95.jpg
958541431f310e98bf47e5636d7adb30.jpg
864c0f1a85e9cdd114152ca0cc46de86.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Absolutnie świetne są. W sumie pod wpływem przeczytania tego posta kupiłem ( @Snuff zostałeś influencerem ;) ) i jestem mega zadowolony. Po ponad dwóch latach i tak wypadało wymienić, a te z całym przekonaniem polecam.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Absolutnie świetne są. W sumie pod wpływem przeczytania tego posta kupiłem ( @Snuff zostałeś influencerem ) i jestem mega zadowolony. Po ponad dwóch latach i tak wypadało wymienić, a te z całym przekonaniem polecam.

Mogę dodać iż z Valeo są też pasujące i mogę polecić. Choć droższe.

577934 VALEO

A Denso czasami nie są na pierwszy montaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę dodać iż z Valeo są też pasujące i mogę polecić. Choć droższe.

577934 VALEO

A Denso czasami nie są na pierwszy montaż?

Też mi się wydaje, że Denso montują jako pierwszy montaż. Wyglądają identycznie z pierwszymi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Snuff napisał:

W końcu ma tempomat aktywny i ES, to czego tu się bać ? emoji1.png

Chyba, że ... po wyjściu z prędkości nadświetlnej wpadnie się w pozostałości po planecie Alderaan zniszczonej przez Gwiazdę Śmierci.... , których to pewnie ostatni update map nie obejmuje :unsure:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ... po wyjściu z prędkości nadświetlnej wpadnie się w pozostałości po planecie Alderaan zniszczonej przez Gwiazdę Śmierci.... , których to pewnie ostatni update map nie obejmuje :unsure:
 

Sądząc po ostatnich wpisach, może obejmować , tylko...czy ma dobrą lokalizację ?!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...