Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blixten napisał:

 

Masakrycznie szpetne te wąsy, odbijacze, jakkolwiek to coś nazwać, z resztą po co skoro ma czujniki z przodu i z tyłu ? 

 

 

chyba po to, ze nie wszystkie inne auta maja takie czujniki ;)

zgaduje, ze glowne zadanie tych wasow - ochrona przed drobnymi otarciami (glownie ze strony innych uzytkownikow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zyzol napisał:

Może ma wąski wjazd do garażu i woli chronić narożniki, albo przepycha się między drzewami

 

Ja mam dokładnie w tych miejsach porysowany zderzak - ciasny wyjazd z miejsca parkingowego :upside-down-face_1f643-small:.

Aczkolwiek taka rysa to niczym blizna na skórze wojownika, tylko uroku dodaje :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

chyba po to, ze nie wszystkie inne auta maja takie czujniki ;)

 

No właśnie, ja (a pewnie nie jestem wyjątkiem) nie mam czujników ani z przodu ani z tyłu i .... ani jednej rysy :D

Ale oczywiście, każdy na własnym aucie może sobie ponaklejać co mu się podoba. 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blixten napisał:

 

No właśnie, ja (a pewnie nie jestem wyjątkiem) nie mam czujników ani z przodu ani z tyłu i .... ani jednej rysy :D

Ale oczywiście, każdy na własnym aucie może sobie ponaklejać co mu się podoba. 

tez nie mam czujnikow, oczy i wyczucie wielkosci samochodu w zupelnosci wystarczy, aczkolwiek jesli ktos je lubi niech korzysta czemu nie:) nikt nie broni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja się ostatnio dowiedziałem, że poprzedni właściciel mojego XVa (poza wąsami na zderzakach, plastikowym bull-barem z Chin, nakładkami na progi, owiewką maski i kilkoma unikatowymi akcesoriami wnętrza) planował także założenie płóz pod progami. Na szczęście nie pasowały i leżą u mechanika do dzisiaj gdyby kto chciał ;)

Słowo daję, że gdyby miał jeszcze te płozy to bym go nie kupił. Resztę zbędnych bibelotów już wywaliłem. Zostały obicia na masce po owiewce i wżery w desce rozdzielczej po ekskluzywnym uchwycie na telefon z toksycznego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, GREGG napisał:

@radix99 przypuszczam, że to byłoby traktowane jak orurowanie, które musi mieć homologację?  Tym bardziej, że może mieć faktyczny wpływ na bezpieczeństwo np. jak pukniesz przodem pieszego. Niech się ktoś biegły w przepisach wypowie... 

No, tak, patrząc z tej strony... Ale czy każda dodatkowa lampa montowana na zderzaku, czy przed nim, nie działa tak  samo?

 

Godzinę temu, Snuff napisał:

A ja myślałem, że to zastępstwo przednich czujników parkowania :D

co kto lubi...

Po to zamontowałem B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w większych miastach zaden diagnosta z czymś takim nie zarejestruje Ci auta ( wystaje poza obrys bryły coś jak hak ) . Podejrzewam tez ze w przypadku kolizji czy puknięcia pieszego możesz miec problem ( całkiem poważny )  z czyms takim ale twoje auto twoja sprawa B)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oddam za koszty wysyłki (pewnie 20 zł) + dyszka na piwo oryginalne gumowe dywaniki do XV 2018+ przód. Pasażera w bardzo dobrym stanie, kierowcy też, ale powoli robi się dziura od pięty. 

 

Może komuś przydadzą się. Jak do końca przyszłego tygodnia nie będzie chętnych, wywalam. 

 

Tak, wiem, brudne, ale to już osoba zainteresowana sobie wyczyści. :)

IMG_5789.JPG

IMG_5790.JPG

IMG_5791.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,
drogie koleżanki i koledzy, czy może przypadkiem posiada ktoś z Was vector naszego Subie XV?

Chcę sobie zaprojektować boczną markizę i chciałbym sobie nanieść to najpierw na rzuty by odpowiednio dobrać wymiary tej markizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2020 o 10:57, ovi napisał:

Chcę sobie zaprojektować boczną markizę i chciałbym sobie nanieść to najpierw na rzuty by odpowiednio dobrać wymiary tej markizy.

Jak byś zaprojektował to pisz koniecznie, jak byś nie zaprojektował, a wybrał coś z rynku to też pisz. Wydaje mi się, że wcześniej czy później nasz XV zamieni się w campera - przecież tegoroczne wakacje raczej spędzimy w lesie ;p 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...