Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Szürkebarát napisał:

No nie wiem no nie wiem. Przekonujecie obydwaj. Garaż do majsterkowania mam jakichś 330 km od miejsca parkowania i nie jest tam teraz zbyt ciepło a w ASO będę 27 grudnia, na pierwszym przeglądzie po 15000 km. Filtr kabinowy premium już zamówiłem. Coś jeszcze proponujecie zamówić, przy okazji tego przeglądu?

Zamów właściwą ilość oleju silnikowego na wymianę :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Snuff napisał:

Zamów właściwą ilość oleju silnikowego na wymianę :biglol:

 

Godzinę temu, Blixten napisał:

Dokładnie, dopilnuj żeby Ci "przypadkiem" nie przelali. 

Stawiać trudne warunki już wam za mało teraz domagacie się ode mnie niewykonalnego?! :lol:

Przecież wszyscy wiedzą, że ASO nalewa oleju tyle ile... nalewa. Mnie na przed pierwszej wymianie wlali jak pamiętam 4,8 litra.

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na wymianie wężyków (akcja przywoławcza) 3,5 godz. z myjnią. Miła pani poinformowała mnie, że sprawdzili też poziom oleju i...wyszło, że jest za dużo, więc odciągnęli olej do prawidłowego poziomu. Na pytanie czy dolewałem olej, gdzie robiłem wymianę oleju, z uśmiechem na twarzy poinformowałem, że robiło to ASO Subaru...w którym właśnie jestem :biglol:

Nasze uwagi odnośnie wymiany oleju na przeglądach chyba jednak coś dają. "Albercik, to działa, to działa" :P

No i chwała ASO Szczecin, że zrobili korektę.

  • Haha 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim ! Pomyślności w Nowym 2020 roku ! :clinking-glasses:

 

Z cyklu "chytry traci dwa razy", zamówiłem hybrydowe wycieraczki Denso, które przez wielu na TF są uznawane za jakościowe najlepsze.

Niestety te, które mi przysłano są pod uchwyty typu "U" i nie pasują do XV II, ale może będą pasowały do XV I ?  Ktoś z Trójmiasta chętny ?  

20200101_173330.jpg

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orm dzięki za pomysł. 
Idąc za radą, podjechałem do magicznego sklepu motoryzacyjnego gdzie powinni mieć takie rzeczy, ale niestety nie mieli odpowiednich adapterów od ręki. 
Szczerze, nie mam cierpliwości ich dłużej szukać, typ uchwytu jest dość rzadki, w sklepach robią wielkie oczy, internetowych rozczarowań już mi wystarczy.... więc jestem gotowy oddać komplet nowych wycieraczek do XV I gen. za sześciopak dobrego piwa :drinks:


 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być szeroko: 3 rowery, rower/box, box to wingbar evo, jak ma być aero, nisko i ładniej ale węziej (2 rowery?, box) to wingbar edge.
Tak, ja używam thula, ale pewnie każda wyszukiwarka dobrze podpowie co jeszcze pasuje.
https://www.thule.com/pl-pl/buyers-guide?c=roof+racks&q=vhDfMCuuD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blixten napisał:

 :hi:

Ja również wychodzę z tego samego założenia: jak tylko jest wybór, wolę polskie. :ok:

InterPack miał prawie identyczne belki co Yakima i były sporo tańsze - były, bo podobno wycofali ten model. 

Są na ich stronie te, które zamieściłem. Nieco inne, niż Yakima, ale chyba warte uwagi. Na Allegro też są.

 

Fajne (i w dobrej cenie) mają w USA, ale nie wysyłają do Polski. 

https://www.ebay.com/itm/For-2018-2019-Subaru-Crosstrek-Roof-Rack-Cross-Bars-Set-OEM-Replace-E361SFL400-/123769670816

 

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważył @keyman , belki o niskim profilu są wąskie. 

Tutaj przykład Yakima S54 + box Thule Dynamic M o szerokości 84 cm - jak widać dużego luzu nie ma.

Jeśli ktoś nie upiera się żeby wjechać z boxem do hali garażowej jak ja, to wybór szerszych belek leżących nad religami wydaje się bardziej praktyczny - na szerszych belkach więcej można zamontować. 

 

belkki.jpg

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam belki aguri i jednak ich nie polecam, są głośne, nie przylegają łapami do relingów idealnie, co powoduje że są głośne, bo dziury działają ja gwizdek. Wyciszenie dachu pomaga, ale Thule które testowo założyłem - te z niskim profilem, są duzo cichsze. Yakuma pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, radix99 napisał:

jesteś pewien że są made in Poland?  Interpack to firma zlecająca produkcję  akcesoriów firmą zewnętrznym z różnych krajów pod swoim logiem np boxy Inter Pack serii  traxer to wyrób  firmy  Hapro itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...