Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, radix99 napisał:

@ovi może wymyśl jak zrobić coś takiego:

 

@radix99 jeżeli masz oryginał na którym mógłbym się zawzorować, zdjąć wymiary, itp. to jest szansa, że wymyślę jak to zrobić. Tylko pytanie pozostanie ile to będzie finalnie kosztować w porównaniu z oryginałem. Ale nasze zawsze może zostać ulepszone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ovi napisał:

 

@radix99 jeżeli masz oryginał na którym mógłbym się zawzorować, zdjąć wymiary, itp. to jest szansa, że wymyślę jak to zrobić. Tylko pytanie pozostanie ile to będzie finalnie kosztować w porównaniu z oryginałem. Ale nasze zawsze może zostać ulepszone :D

No, właśnie, jest problem, bo oryginał jest w tej chwili niedostępny. Pojawiają się co kilkanaście tygodni jakieś małe partie tego cuda (po 10 lub kilkanaście sztuk) i rozchodzą się od razu jak świeże bułeczki. Chyba sobie wyrzeźbię ze sklejki :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yarthecat napisał:
37 minut temu, giepa napisał:

wracajac do tematu opon i felg na zimę  -wjechał komplet 16 
 

Napisz o felgach coś więcej, zwłaszcza że pasują

Co prawda pytanie nie do mnie, ale...

https://stylauto.pl/felgi-speedline-felga-speedline-sl2-marmora-grafitowy,c49,p554,pl.html

Masz we Wrocławiu :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos rzeźbienia. Właśnie zostałem zaskoczony przez moich "podopiecznych" brelokami, które jak twierdzą wypiłowali pilnikiem iglakiem :D

 

Bardzo przepraszam za zamieszanie :mellow: . Nie jestem przewrażliwiony ale chyba za dużo kluczyka pokazałem na poprzednim zdjęciu :mellow: . mam nadzieję, że jutro zastanę Szarego Mnicha tam gdzie go zaparkowałem i tak też będzie w przyszłości.

 

DSC_1300.jpg

Edytowane przez Szürkebarát
obawa
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Jakiś czas szukałem torby na laptopa, którą można nosić na ramieniu albo jako plecak i... w końcu trafiłem na taką, która mi się spodobała :D

 

Fajowa ta torba, napisz jaki to model albo wrzuć linka proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blixten cena faktycznie konkretna, a niestety nie latam samolotami służbowo. Do tego moja obecna torba też fajna i w dobrej kondycji, szkoda trochę wyrzucać. Pomyślę na spokojnie po nowym roku... Napisz jak się nosi, nie za ciężka trochę? Znalazłem info że 1,5 kg waży 

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 09:22, giepa napisał:

wracajac do tematu opon i felg na zimę  -wjechał komplet 16 

20191203_091055.jpg

Czy możesz powiedzieć czy opony wystają poza obrys? I jak bardzo (zdjęcie boku auta patrząc od przodu/tyłu mile widziane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, moominko napisał:

Czy możesz powiedzieć czy opony wystają poza obrys? I jak bardzo (zdjęcie boku auta patrząc od przodu/tyłu mile widziane)

I znów ja, mimo, że pytanie nie do mnie :OO:

ET 38 nie wystaje przy feldze 7". Amerykany zakładają 7", ale o ET 15, a patrząc na ich fotki też nie widać, żeby im coś wystawało :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2019 o 18:52, moominko napisał:

Czy możesz powiedzieć czy opony wystają poza obrys? I jak bardzo (zdjęcie boku auta patrząc od przodu/tyłu mile widziane)

 

22 godziny temu, radix99 napisał:

@giepa , a listwy boczne, to masz fabryczne/salonowe, czy jakieś akcesoryjne?

 

fabryczne

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...