Jump to content
Piskoor

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?

Recommended Posts

A ja nieśmiało zapytam czy stosujecie zamienniki wycieraczek na przednią szybę  - jeśli tak, to jakie ? 

Mam obecnie OXIMO, i niestety daleko im do jakości fabrycznych.... 

6 minut temu, Blixten napisał:

A ja nieśmiało zapytam czy stosujecie zamienniki wycieraczek na przednią szybę  - jeśli tak, to jakie ? 

Mam obecnie OXIMO, i niestety daleko im do jakości fabrycznych.... 

parę stron wcześniej...

ale..w warunkach stoczniowych, nie dopilnowałem szyby parę razy i już mażą niestety.

W dniu 18.01.2019 o 19:48, aflinta napisał:

W kwestii czystej kamery cofania:

image.thumb.png.d0721b9f755f5a728400db27a66c4939.png

Odnośnie spryskiwacza tylnej kamery jeszcze napiszę. Nastała jesień, jakieś tam śmieci były na soczewce to spryskałem.... no i chwilę musiałem poczekać zanim płyn doleci zarówno do tylnej wycieraczki jak i kamery. Przyczyna okazuje się być dosyć prosta - odnoga jaką wytworzył spryskiwacz kamery jest świetnym dopływem powietrza do układu spryskiwacza, co skutecznie opróżnia z cieczy wszystkie rurki w tylnej klapie. Zanim pompka je napełni to chwilę niestety trwa. Rozwiązanie jest proste - zaraz za trójnikiem (widoczny po lewej stronie) którym się wciąłem w oryginalny układ, dałem zawór zwrotny spryskiwacza (tam gdzie czerwone kółko).

image.png

Oczywiście można też zawór dać bezpośrednio przed dyszą.... ale nie chciało mi się ściągać reszty plastików. Zadanie swoje spełnia.

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 4