Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blixten napisał:

Zawsze możesz okleić taśmą albo pociągnąć sprayem ;)

a pomyśleć, że kiedyś nie lubiłem pomarańczowego :biglol:

1. gumki założyłem, dla mnie spasowanie i kolor ok, nie różni się zbytnio od przeszyć. Został ten jeden kwadracik do podłokietnika, ale mam półeczkę i nie ma potrzeby to wkładać. Co do różnic US/EU wydaje mi się, że mają te same wymiary wnęk tylko inaczej są ułożone i tyle.

2. wycieraczki Bosch mają szersze pióra od oryginalnych, ciekawe jak długo pociągną...

 

 

IMG_1345.jpg

IMG_1346.jpg

IMG_1353.jpg

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zyzol napisał:

Z reguły zgodne. Ostatnio dużo się poprawiło w tym względzie. Zamawiałem kilka rzeczy w tym roku z różnych dziedzin i wszystko doszło planowo, a dwie nawet szybciej.

U mnie też paczki przychodzą planowo...prócz mojego pierwszego zamówienia, które zamiast dostać w ciągu 20 dni, dostałem po 40 dniach ! Sprawdzałem wtedy "śledzxenie" paczki i co się okazało, z Chin do Polski 10 dni, gdzieś z Polski do mnie ponad miesiąc :facepalm: Poczta Polska się pogubiła lekko, a ja miałem lekki ubaw (czyt.wkur..nie) gdy obserwowałem jak punktu do punktu sobie przerzucają :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 21:59, moominko napisał:

@Moon Ja zamówiłem przez salon Gruchel (atm łaziska górne) z odbiorem w ASO Mikołów (jeżeli chcesz dam Ci namiary), bez problemu ściągneli i całkiem niezła cena.

Hej. Poproszę o namiary. W pomorskim Aso jak zwykle nic się nie da „

W katalogu akcesoriów oferowanych przez Subaru Import Polska (takie akcesoria mamy w sprzedaży)

niestety nie ma takiej pozycji.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę przed świętami przy szklaneczce trunku i...kurcze! mam jeszcze niebieskie na kołach! No to sruuu net/zamówienie i są; prosto z Portugalii :facepalm:  pomarańczowe nalepki na korki. Jak się znudzi, to odkleję i zostaną oryginalne (trochę faktura ich przebija spod nalepek). 

Stary a jak młodziak jakiś się zachowuję, no nic idę po szklaneczkę...znowu coś wymyślę :biglol:

 

IMG_1456.jpg

IMG_1462.jpg

IMG_1465.jpg

IMG_1466.jpg

IMG_1478.jpg

  • Super! 3
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kogii napisał:

A ja sobie takie dodatki zafundowalem

 

20190501_073546.jpg

 

te zaślepki na śruby też lecą do mnie :D ale tego na wentyl czy lusterka nie widziałem, daj namiary :ok:

 

9 godzin temu, Zyzol napisał:

Nie myślałeś o pomarańczowej folii na całą karoserię? :)

 

przy zakupie XV była opcja orange, lub grey, ale szanowna małżonka wybrała grey, a ja teraz powoli przemycam orange :biglol:. Tak jak @GREGG napisał, mam wyzwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 09:13, Snuff napisał:

przy zakupie XV była opcja orange, lub grey, ale szanowna małżonka wybrała grey, a ja teraz powoli przemycam orange :biglol:. Tak jak @GREGG napisał, mam wyzwania :)

 

Naklejkę od MobiParking masz widzę niebieską... :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 08:35, kogii napisał:

A ja sobie takie dodatki zafundowalem

  20190501_073229.jpg

 

 

Najważniejsze że tobie się podoba.  Natomiast ja jestem na nie :) Drobne dodatki jak znaczki wentylki w orange jak najbardziej natomiast   zmiana koluru dużych elementów jak lusterka  zalatuje imo festynem. Czekam na 2 pomarańczowe pasy przez środek auta   :mrgreen:  Już fabrycznie srebrne lusterka w Levorgu czy STI wyglądają dla mnie dziwne. Nie obrażaj się ale skoro pokazujesz publicznie to ludziska będą komentować

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież się nie obrażam... skąd ten pomysł? :P

Nie będzie pasów,  generalnie więcej pomarańczowych dodatków nie planuję... dla jasności zamieszczam zdjęcie inspiracji :D

 

20190502_164335.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 11:52, kogii napisał:
...dla jasności zamieszczam zdjęcie inspiracji 
 
20190502_164335.thumb.jpg.83ed8324338c097eb16a868e77877f74.jpg


Haha jak jedzie do weterynarza, to też robi za dodatek
44c48bed3dff78d762e24815409ad82b.jpg833a1d69435ed8c89bf1cd905e94a0c0.jpg

mały update:

 

@Blixten podał trop, szanowna małżonka zobaczyła i...dostałem w prezencie :dance:

jest mały zonk niestety, walizka nie przeszła "testu kota" haha, ale jest we właściwym, słusznym kolorze :P


 

IMG_1493.jpg

IMG_1499.jpg

Edytowane przez Snuff
  • Super! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po 2 tygodniach od zamówienia na AliExpress dotarł organizator podłokietnika za 35 pln . Jakość i dopasowanie godne polecenia. :ok:
20190514_143325.thumb.jpg.ae794213483a93d07056e111fcfbaad5.jpg
20190514_143403.thumb.jpg.add416725be175c9f3d7679c21ef6bc0.jpg

To była chyba pierwsza rzecz z alli, niestety przyszła lekko połamana, ale czarna taśma załatwiła sprawę i służy do dziś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...