Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Karenz napisał:

są bardzo dobre dywniaki od rezerw plastu 

 

możesz wrzucić link?

bo na ich stronie jest tylko mata do bagażnika: 

https://www.dywanikidosamochodu.pl/szukaj/?skat=0&smarka=34&smodel=1434

Edytowane przez bmbm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stropnie weathertech`a  komplet (4szt )takich dywaników kosztuje około 180 eur więc w sumie tez do przełknięcia... 

a dywaniki co potwierdzam jako ich posiadacz w OBK są mega... Dopasowane idealnie

 

Ostatnio wysłałem do SIP`u pytanie ile kosztują z jakąś sensowna zniżką osłony zderzaków z przodu, tyłu i boków ( tak te srebrne )

cena całości... Za 4 kawałki plastiku - ponad 4200,-    Jakaś Masakra... Nie wiem kto ustala te ceny..

Znalazłem w UK za mniej niż połowę..

Jednym się mogą podobać innym nie - ale XV w ciemnym kolorze musi mieć jakieś akcenty bo inaczej traci 50 % ze swojego uroku..

W zastępstwie listew bocznych pomyślałem nad jakimiś progami..

Zawsze to wygodniej na dach sięgać :-)

Póki co znalazłem coś takiego - te ciemne nawet fajnie wyglądają... ale znowu... ciemne :-(

Wiem zabierają ze 2cm z prześwitu ale zostaje 20 więc i tak całkiem nieźle..

Mam progi w Forku i są tez fajna ochroną przed kamykami..

 

PS zrobienie naklejki wraz z naklejeniem na dół drzwi ( takiej jak oryginalna w katalogu ) - koszt 300 pln

w SIP - ponad 900 + naklejenie

 

 

s-l640.jpg

artemis-black_4786_03-16-32.JPG

71nB1TZZjYL._SL1000_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Piskoor napisał:

Ostatnio wysłałem do SIP`u pytanie ile kosztują z jakąś sensowna zniżką osłony zderzaków z przodu, tyłu i boków ( tak te srebrne )

te srebrne z boku auta? 

Niestety w XV drzwi nie zachodzą na progi jak jest np w foresterze. Skutkuje to tym że wysiadając z brudnego auta dotykasz nogawką brudny próg i brudzisz nogawkę;) przy takich wystających nakładkach na progi to brudzenie będzie jeszcze bardziej uciążliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oryginalne akcesoria maja chore ceny. Dobrze jest coś z nich wytargać gratis przy zakupie. Czy jesteś pewien ze na tych progach będzie można stanąć? Wyglądają dość filigranowo.

z naklejkami na drzwi masz świetny pomysł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oryginalne akcesoria maja chore ceny. Dobrze jest coś z nich wytargać gratis przy zakupie. Czy jesteś pewien ze na tych progach będzie można stanąć? Wyglądają dość filigranowo.
z naklejkami na drzwi masz świetny pomysł  
Można stanąć.. Na amerykańskim forum całkiem sporo osób je ma.
Co do brudzenia nogawek.. Żona nim jeździ - niech uważa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te oryginalne nakładki i moim skromnym zdaniem wyglądają fajnie ale pomijając kwestię ceny mają jeden zasadniczy mankament... "fantastycznie" włazi za nie, i później się tam utrzymuje aż do ręcznego wydłubania wszelkie błocko, trawsko i inne śmieci, z którymi te osłony wejdą w kontakt :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Michał Krupa napisał:

Mam te oryginalne nakładki i moim skromnym zdaniem wyglądają fajnie ale pomijając kwestię ceny mają jeden zasadniczy mankament... "fantastycznie" włazi za nie, i później się tam utrzymuje aż do ręcznego wydłubania wszelkie błocko, trawsko i inne śmieci, z którymi te osłony wejdą w kontakt :(

Czyli przy zakładaniu warto to dodatkowo uszczelnić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki lecą z Ali..... Poczta Polska zaciera ręce ( kto wymyślił opłatę za przedstawienie przedmiotu do odprawy... To tak jakby kontroler kasował za samo sprawdzenie biletu ).. Urząd celny też...

Ale w międzyczasie znalazłem tez rozwiązanie które nazywa się hydrografika. Podobno znacznie trwalsze od folii i lepiej dopasowujące się do kształtów.

Cena - mniej więcej 50 pln za element typu panel klimy.  Zamówiłem tez nakładki na panele sterowania szybami, ale jak będą badziewiasto wyglądały to być może oddam je właśnie na hydrografikę i zrobię tak jak będą mi się podobały. Choć oczywiście jest kwestia spasowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piskoor napisał:

Cena - mniej więcej 50 pln za element typu panel klimy.  Zamówiłem tez nakładki na panele sterowania szybami, ale jak będą badziewiasto wyglądały to być może oddam je właśnie na hydrografikę i zrobię tak jak będą mi się podobały. Choć oczywiście jest kwestia spasowania

 

A skąd wykonawca ma  szablony do tej hydrografiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, GREGG napisał:

 

A skąd wykonawca ma  szablony do tej hydrografiki?

tzn ???

Elementy ?

"Elementy należy wcześniej zdemontować i oczyścić, jeżeli tego wymagają."

 

jeżeli się komuś nie chce demontować to można zamówić coś na ali w tak lubianym przez chińczyków chromie lub carbonie i na to położyć hydrografikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał zamienników wycieraczek przedniej szyby, to w marce OXIMO wygląda to tak: 1.thumb.jpg.1cc3b5991d952c24904dfc6761c40e1d.jpg3.thumb.jpg.b4237dae22dc8d16b6aeba1a41d98ef0.jpg W jednym pudełku dostajemy od razu komplet wycieraczek na przód.

Jak widać uchwyt nieco różni się od oryginalnego, ale wszystko dobrze pasuje.  

Za cenę 54,80 pln na Allegro wraz z dostawą (na stacji Orlen na której tankuję po drodze) można się pokusić i sprawdzić czy są dobre ... 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, GREGG napisał:

 

No to czekamy aż założysz i napiszesz recenzję ;)

Sąsiad w hali garażowej już zdążył mnie podsumować "stać cię na Subaru, a kupujesz tandetne Oximo ?" :biglol:

Owszem niedługo założę i napiszę obszerną recenzję ;),  ale już teraz można się zastanowić czy Oximo, czterokrotnie tańsze od oryginalnych, może być od nich czterokrotnie gorsze jakościowo ? Śmiem wątpić :)

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

ale już teraz można się zastanowić czy Oximo, czterokrotnie tańsze od oryginalnych, może być od nich czterokrotnie gorsze jakościowo ? Śmiem wątpić :)

Wystarczą dwa cieniutkie niezebrane paski wody... będą tylko dwa razy gorsze, ale wywalisz po godzinie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...