Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mozna pojechac na kilka czy kilkanascie XV ale bez pobierania oplat jak na roznych Subariadach czy innych wyprawach 4x4, po prostu kazdy placi za siebie czyli nocleg jedzenie itd,

czy to do Grecji, czy w Pireneje albo do Izraela czy do Saudow,

mozliwosci jest mnostwo, jedynie kwestia ludzka pozostaje czy znajda sie chetne osoby na krotsza lub dluzsza wycieczke, wiadomo czas, praca, rodzina, wszystko trzeba zgrac:)

 

A poki co dobrej nocy:)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odebrałem w ASO zamówione wcześniej "Fußraumwannen "Highline" 1884 (vorne links) / 1885 (vorne rechts)" ;) warto było. Jak znajdę telefon, to dołączę zdjęcia.

Edytowane przez moominko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, moominko napisał:

A ja dziś odebrałem w ASO zamówione wcześniej "Fußraumwannen "Highline" 1884 (vorne links) / 1885 (vorne rechts)" ;) warto było. Jak znajdę telefon, to dołączę zdjęcia.

Super, czekamy na zdjecia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zdjęcia miałem dodać, dzięki @OA77;)

 

Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba i są to "money well spent"

20190412_094642.jpg

20190412_094645.jpg

20190412_094659.jpg

Takie powolne przygotowywanie się do zlotu plejad. W planach (ali) chalapcze i (ASO) osłona dyfra ;) 

  • Super! 2
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, moominko napisał:

A ja dziś odebrałem w ASO zamówione wcześniej "Fußraumwannen "Highline" 1884 (vorne links) / 1885 (vorne rechts)" ;) warto było. Jak znajdę telefon, to dołączę zdjęcia.

Czy ktoś wie jak to można kupić? Które polskie ASO pośredniczy w zakupie? Czy można to kupić online z Subaru.de? Ja nie znalazłem takiej możliwości. Znalazłem za to producenta, który robi te "dywaniki" dla Subaru.de. 

 

https://www.carbox.at/at/carbox-floor-highline-subaru-xv-fussraumschale-links.html

Carbox FLOOR Highline (FuÃraumschale hoch) Subaru XV  vorne links (ab 01/2018)

 

Szkoda tylko, że bez napisu Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moominko napisał:

No właśnie, zdjęcia miałem dodać, dzięki @OA77;)

 

Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba i są to "money well spent"

20190412_094642.jpg

20190412_094645.jpg

20190412_094659.jpg

Takie powolne przygotowywanie się do zlotu plejad. W planach (ali) chalapcze i (ASO) osłona dyfra ;) 

Sa zrobione z glowa, poniewaz zakrywaja mocowania foteli ktore lubia sie rysowac i momentalnie rdzewiec, oprocz oryginalnych jeszcze kilka firm robi tego typu dywaniki ale z napisem Subaru wiadomo, tak samo jak Thule produkuje boksy dachowe dla niemieckiego Subaru ale z wytloczonym napisem Subaru, oczywiscie do kupienia tylko w Subaru:) tak jak firma Carbox dywaniki:), biznes i marketing zawsze na pierwszym miejscu a klient na koncu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moon wystarczy zadzwonić do ASO i poprosić o ściągnięcie (numer partów masz w jednym z moich poprzednich postów - 1884/1885), myślę, że nie będzie to dla nich stanowiło większego problemu, jeżeli nie w jednym to w kolejnym, któreś na 100% okaże się ogranięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, moominko napisał:

@Moon Ja zamówiłem przez salon Gruchel (atm łaziska górne) z odbiorem w ASO Mikołów (jeżeli chcesz dam Ci namiary), bez problemu ściągneli i całkiem niezła cena.

Niezła cena - czyli ile? Bo sam się zastanawiam nad  Briskami, ale te fajniej o wiele wyglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, moominko napisał:

@Moon wystarczy zadzwonić do ASO i poprosić o ściągnięcie (numer partów masz w jednym z moich poprzednich postów - 1884/1885), myślę, że nie będzie to dla nich stanowiło większego problemu, jeżeli nie w jednym to w kolejnym, któreś na 100% okaże się ogranięte.

I tutaj jest główny problem. ASO, które jest blisko mnie tego mi nie załatwi. Sprawdziłem przed chwilą, że nie będę mógł kupić "dywaników" online także  sklepie internetowym producenta (Carbo). Na niemieckiej stronie Carbo  w formularzu zakupowym  mam do wyboru jedynie Niemcy, a na austriackiej tylko Austrię. Nie potrafię zrozumieć dlaczego takich, wręcz niezbędnych akcesoriów nie można zamówić w polskim sklepie  Subaru. Mogą przecież dołożyć swoją marżę i zarabiać na tej "przysłudze". 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moon napisał:

Nie potrafię zrozumieć dlaczego takich, wręcz niezbędnych akcesoriów nie można zamówić w polskim sklepie  Subaru. Mogą przecież dołożyć swoją marżę i zarabiać na tej "przysłudze". 

Napisz do @Sklepik i się dowiesz czy możliwe czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moon napisał:

I tutaj jest główny problem. ASO, które jest blisko mnie tego mi nie załatwi. Sprawdziłem przed chwilą, że nie będę mógł kupić "dywaników" online także  sklepie internetowym producenta (Carbo). Na niemieckiej stronie Carbo  w formularzu zakupowym  mam do wyboru jedynie Niemcy, a na austriackiej tylko Austrię. Nie potrafię zrozumieć dlaczego takich, wręcz niezbędnych akcesoriów nie można zamówić w polskim sklepie  Subaru. Mogą przecież dołożyć swoją marżę i zarabiać na tej "przysłudze". 

Trochę do dziwne. Niby firmy chwalą się spełnianiem norm ISO, standaryzacją a tu dupa. Ja swoje kupiłem bez problemu w aso grafix Białystok. Zamawiam z dostawą do domu i za pobraniem. Wystarczyło podać numery, otrzymałem na e-mail ceny i złożyłem zamowienie. Nie rozumiem dla czego towar jest dostępny w wybranych salonach :blink: przecież chcemy kupić dywaniki a materiał rozszczepialny do bomby. Wg mnie jest to tylko i wyłącznie kwestia zaangażowania pracowników. Coś z zakresu "nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi?" W aso suzuki czy aso lexus też nigdy nie miałem problemu ze składaniem takich zamówień. 

Edytowane przez art5525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Knurek1111 napisał:

W AWD ważne jest utrzymywanie opon w zbliżonym stanie zużycia (więc zasada 'najlepsze na tył' się nie stosuje). Zwykle subaru zużywają opony dość równomiernie. Ale żeby nie zwiększać różnic (przez lata eksploatacji) należy je rotować.

Do tego np. w legacu (pewnie z racji ustawień geometrii zawieszenia) wszystkie opony miały skłonność do ząbkowania. Rotowanie 'na krzyż' pozwalało 'spiłować' ząbki zanim stały się nieznośnie głośne. W RWD z tego samego powodu rotuję zgodnie z schematem: tył->przód bez zmiany kierunku obrotów oraz przód na tył ze zmianą (właśnie po to, żeby spiłować zęby) ;)

chyba nie trafiłeś w wątek:  Opony na zimę :biglol:

 

 

11 godzin temu, bmbm napisał:

Niezła cena - czyli ile? Bo sam się zastanawiam nad  Briskami, ale te fajniej o wiele wyglądają. 

48,58 euro/sztuka  na subaru.de

No, doszły gumki
Lada dzień dojdą wycieraczki Bosch
620b374b995014193c0decb4a2dd96ec.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gumki doszły dopiero wczoraj :) Pomarańcz trochę za mocny w porównaniu z nitkami, a wkładki do kubko-trzymaczy są średnio dopasowane, ale ogólnie spoko.

Dzisiaj upychałem je po dziurach i z dwoma elementami poległem! Został mi czarny pasek z rowkiem oraz duża gumka kwadratowa, która jest za mała do schowka w podłokietniku:blush: 

 

142A1A1E-F2B7-4686-A7AB-8F421BF0FA19.jpeg

3C8B0E1D-93C0-4B1F-8BB3-DB4E82022223.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Zyzol napisał:

Moje gumki doszły dopiero wczoraj :) Pomarańcz trochę za mocny w porównaniu z nitkami, a wkładki do kubko-trzymaczy są średnio dopasowane, ale ogólnie spoko.

Dzisiaj upychałem je po dziurach i z dwoma elementami poległem! Został mi czarny pasek z rowkiem oraz duża gumka kwadratowa, która jest za mała do schowka w podłokietniku:blush: 

bez przesady...to nie jest ze sklepu subaru, więc kolorki mogą się różnić. Mi się podoba, poza tym mam "oczojebne" pomarańczowe kabelki do kompletu :D Ten kwadracik to nie jest na półkę przy górnym wyświetlaczu ? szczerze, to jeszcze ich nie zakładałem ;), więc gdybam...co do paska czarnego, to nie mam pojęcia...odpad ? aaa...to chyba tam, gdzie u mnie są pudełka tic-tac'ów, ta wąska wnęka przy podłokietniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Pasek za mały na tę szczelinę przy podłokietniku. Jeżeli duży faktycznie ma być pod wyświetlaczem, to odpuszczę instalację ;) 

 

Duży teoretycznie ma iść na dno podłokietnika, ale za spasowaniem im średnio wyszło. Ja mam tam półeczkę więc mi to niepotrzebne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GREGG napisał:

 

Duży teoretycznie ma iść na dno podłokietnika, ale za spasowaniem im średnio wyszło. Ja mam tam półeczkę więc mi to niepotrzebne 

Może to gumki pod wersję US? Tam podłokietnik i otwory na kubki są nieco inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw ogumienia wewnętrznego dotrał i do mnie :-)

ale wczoraj na insta trafiłem na takie zdjęcie....

 

Gdzie kupić takie dzienne ?

Screenshot_20190416-204003_Instagram.jpg

Edytowane przez Piskoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aflinta napisał:

Może to gumki pod wersję US? Tam podłokietnik i otwory na kubki są nieco inne.

 

No to mamy rozwiązanie zagadki, gumki musieli przyciąć pod wersję US 

Górne półeczki w drzwiach też muszą mieć inne w US bo gumki tak sobie tam pasują

Na szczęście ta najbardziej widoczna czyli na półeczkę pod radiem pasuje dobrze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...