Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, wasyluk1 napisał:

Blixtenowi poprostu pasuje ta wersja bo jest niżej z boxem  i na luzie wiedzie do hali g. :)

:) mam aktualnie belki i box tak dobrane, że mieszczę się poniżej 200 cm i bez stresu wjeżdżam do hali garażowej.   

 

16 godzin temu, MaMis napisał:

Antena wystaje poza obrys relingów. Z boxem będzie kłopot. Myślisz ze obecne generują dużo szumów? Nie jest to kwestia przede wszystkim średniego wygłuszenia? 

Niektóre boxy mają rowek w osi dna co pozwala je zamontować jeszcze bliżej dachu, ale zasadniczo wysokość anteny jest ograniczeniem. 

 

16 godzin temu, MaMis napisał:

Myślisz ze obecne generują dużo szumów? Nie jest to kwestia przede wszystkim średniego wygłuszenia?

Obecne relingi + 'superciche' belki o niskim profilu versus super niskie relingi  + belki o wyższym profilu ? Które rozwiązanie lepsze ? :scenic:

Możliwe, że różnica pomiędzy oba przypadkami jest tak niewielka, że lepiej nie kombinować z relingami, zostać przy obecnych i lepiej wyciszyć dach ? :blush:

A już się rozmarzyłem, że moje Subaru w końcu będzie chociaż pod jednym względem lepsze, nowocześniejsze i wyróżniało się czymś od Skody i Dacii ;) 

 

Edytowane przez Blixten
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MaMis napisał:

Nie jest to kwestia przede wszystkim średniego wygłuszenia?

 

Niezły eufemizm - dach to akurat seryjnie nie jest wygłuszony w ogóle. Ani trochę. Ciężko to nazwać "średnim" wygłuszeniem w mojej opinii :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qba999 napisał:

Godzina pracy i zamontowałem siłowniki maski zakupione na Ali. Działa to dobrze, choć teraz przy zamykaniu czuć jak ta maska jest wiotka :unsure:

IMG_20190402_173929.jpg

A potrzebne są aż dwa siłowniki do tak lekkiej maski? Da się łatwo odpiąć? Bo chyba dostęp do akumulatora blokuje ten prawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W foresterze maska była fabrycznie na jednym siłowniku i się nie wyginała a maska dłuższa.

Patrząc na zdjęcie - mam wrażenie, że punkty podporu są umiejscowione w mniej optymalnych miejscach niż w fabrycznych rozwiązaniach. Być może dlatego nie jest stabilnie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kogii napisał:

To jakiś wyścig był? 

Przyszły gumki dekoracyjne, wykonanie ok, wcale nie ma za dużo pomarańczy...

 

Ty się nie liczysz w wyścigu....pierwszy zamówiłeś i to jeszcze do krainy whisky :D

na fotkach dobrze to wygląda, szczególnie z tym pomarańczowym kabelkiem :P ja mam dwa, więc będzie wyglądało lepiej hehe...czekam na swoją paczkę

btw. zależy mi tylko na konsoli centralnej, resztę schowam do szuflady...no chyba, że będzie dobrze wyglądało

Edytowane przez Snuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wy.... kolegowali z wyscigu... :P

Whisky właśnie pije, weekend wolny...

Btw, takie gumki w uchwytach w drzwiach miala tribeca seryjnie, oczywiście bez pomarańczy tylko szare pod kolor tapicerki,  no ale xv to inna półka cenowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kogii napisał:

Ale mnie wy.... kolegowali z wyscigu... :P

Whisky właśnie pije, weekend wolny...

Btw, takie gumki w uchwytach w drzwiach miala tribeca seryjnie, oczywiście bez pomarańczy tylko szare pod kolor tapicerki,  no ale xv to inna półka cenowa...

taki mały OT...też teraz piję, ale irlandzką :drunk:dla mnie łagodniejsza w smaku od szkockiej. 

EOT: zamawiam na  grilla folia 4D pomarańczową i czarną, zobaczę czy (i co) będzie lepiej wyglądało od tych naklejanych z alli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...