Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Skodziarz napisał:

Si. Wpadłem na pomysł, żeby przykręcić w lepszym miejscu zaczepy składane metalowe, coś takiego:

 

Dobra idea. Siatka zamocowana we wskazanym miejscu będzie lepiej pokrywać podłogę bagażnika.

Tak było do tej pory w każdym moim Subaru. A w XV taka oszczędność.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Snuff napisał:

dlatego zastanawiam się czy nie kupić na pozycje ledy czerwone. btw. wymieniałeś pozycyjne 2 żarówki w lampie czy tylko te tylne?

Wymieniłem tylko żarówki pozycyjne w tylnych lampach+kierunowskaz +światło cofania.

 Przednie reflektory LEDowe mają pozycję też na ledach, więc tam wymienię tylko kierunkowskazy na Ledy jak z tyłu.

Edytowane przez PetterL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PetterL napisał:

Wymieniłem tylko żarówki pozycyjne w tylnych lampach+kierunowskaz +światło cofania.

 Przednie reflektory LEDowe mają pozycję też na ledach, więc tam wymienię tylko kierunkowskazy naLedy jak z tyłu.

@PetterL Nie zrozumiałeś mnie, ale po części to mój błąd...zasugerowałem się amerykańską instrukcją a tam mają dwie żarówki pozycyjne tylne (u nas jest jedna, teraz sprawdziłem naszą instrukcję). Co do tej poświaty od białej żarówki to wygląda to dobrze wg Ciebie czy lepiej iść w żarówkę czerwoną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Snuff napisał:

@PetterL Nie zrozumiałeś mnie, ale po części to mój błąd...zasugerowałem się amerykańską instrukcją a tam mają dwie żarówki pozycyjne tylne (u nas jest jedna, teraz sprawdziłem naszą instrukcję). Co do tej poświaty od białej żarówki to wygląda to dobrze wg Ciebie czy lepiej iść w żarówkę czerwoną ?

Teraz rozumiem, w europejskich wersjach nie mamy gniazda pod tzw światło obrysowe.

Co do poświaty, to mnie się to bardzo podoba, jest to tylko taki lekki akcet, nic co mogłoby przeszkadzać. Z czerwonym ledem wszystko powinno się zlać w całość i nie będzie takiego rozgraniczenia pomiędzy pozycją a światłem STOP.

Edytowane przez PetterL
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2019 o 21:28, Snuff napisał:

przyciemniłem tylne lampy (paczka pierwsza - 2 piwka,  :drinks: i 40 min roboty), dla mnie wygląda to teraz o wiele lepiej, oczywiście "de gustibus non est disputandum" mi się podoba. Oklejenie kierunkowskazów nie pokrywa całości (fotka), nie zwróciłem na to uwagi przy zamawianiu, ale można kupić na całość.

Mi się podoba.. na tyle, że chyba też zamówię - można prosić o link do tej aukcji ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blixten napisał:

Mi się podoba.. na tyle, że chyba też zamówię - można prosić o link do tej aukcji ?   

@Blixten oczywiście taniej wyjdzie kupić folię, dociąć itp., ja poszedłem na łatwiznę i kupiłem gotowe, przycięte...ale radocha z robótki też jest, tylko trzeba szanownej małżonce zakosić suszarkę :biglol:
Tu kupowałem folię => Premium Auto Styling

A tu emblematy => JDMFV, tu też mają gotowce na światła (wydawało mi się, że mają inny odcień i dlatego kupiłem w tym powyżej)

Dostawa równo 14 dni

ps. nakładaj folię na mokro

ps2. jeżeli się zdecydujesz na zakup z JDMFV, to bym się dorzucił i kupił folię na kierunki. To co mam wygląda dobrze...ale chyba lepiej będzie wyglądało jak pokryje folia całe kierunkowskazy.

 

2 godziny temu, PetterL napisał:

Teraz rozumiem, w europejskich wersjach nie mamy gniazda pod tzw światło obrysowe.

Co do poświaty, to mnie się to bardzo podoba, jest to tylko taki lekki akcet, nic co mogłoby przeszkadzać. Z czerwonym ledem wszystko powinno się zlać w całość i nie będzie takiego rozgraniczenia pomiędzy pozycją a światłem STOP.

ok, zdecyduję się na czerwone ledy pozycyjne, będzie lepiej wyglądało przy przydymionych lampach (będziemy mieli porównanie ;) )

Edytowane przez Snuff
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaMis napisał:

Czy ktoś zdecydował się na ten zestaw? 

Tego zestawu nie używałem, ale miałem kiedyś taki długi dywanik na tył. Faktycznie, tunel był zabezpieczony, ale każde sprzątanie wnętrza było utrudnione. Trzeba było się nagimnastykować aby wyjąć go w całości nie wywalając brudu na wykładzinę albo na siedzenia. Najlepiej szło w dwie osoby, ale nie zawsze masz kogoś kto pomoże. Wyobraź sobie że w zimie będziesz miał na nich trochę śniegu – piasku – wody, spróbuj go wyjąć nie wywalając tego syfu w środku samochodu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zamówiłem ostatnie żarówki ledowe do mojego XV.

Chodzi o ledowe odpowiedniki do lamp przeciwmgielnych H16. 

Zdecydowałem się na produkt firmy Osram:

https://www.osram.pl/am/ecat/LEDriving FOG LAMP Gen1-LED fog lamps-Samochody-Automotive Lighting/pl/pl/GPS01_2848105/PP_EUROPE_PL_eCat/ZMP_4055120/

Po wymianie dodam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PetterL napisał:

Witam, dziś zamówiłem ostatnie żarówki ledowe do mojego XV.

Chodzi o ledowe odpowiedniki do lamp przeciwmgielnych H16. 

Zdecydowałem się na produkt firmy Osram:

https://www.osram.pl/am/ecat/LEDriving FOG LAMP Gen1-LED fog lamps-Samochody-Automotive Lighting/pl/pl/GPS01_2848105/PP_EUROPE_PL_eCat/ZMP_4055120/

Po wymianie dodam fotki.

Fajnie, ja na tyl zamowilem wszystko z Osram, tez dodam zdjecia jak juz zainstaluje i je dostane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MaMis napisał:

Czy ktoś zdecydował się na ten zestaw? 

na stronie dostępny tylko do XV 12-17  :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 19:11, MaMis napisał:

Sprawdzam różne opcje i kilka żarówek. Wsadziłem lewa i świeciła się gdy montowałem prawa ( była wyłączona ) i wtedy zgasły wszystkie. Który bezp jest od oświetlenia kabiny? 

Jestem lekko wku.... Muały być LED-y a będzie wizyta w Aso. 

 

Z ciekawości - jak sytuacja? Udało się wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A różnią się aż tak znacznie pomiędzy wersjami?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A dobra - będę kaskaderem - zamówiłem i dostałem potwierdzenie że wysłali... Zdam relację jak przyjdą

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Snuff napisał:


Dołączyłeś do grona ‚carbon fiber’ emoji106.pngemoji2.png dobrze to wyglada lepiej niż oryginalne plastiki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Do mnie też dotarły - tyle że auto wciąż w ASO... bo akurat ukradli to czego w magazynie nie ma  i leci z Japonii.

zastanawiam się jednak czy górnego panelu nie dam pokryć hydrografiką piano black bo nie wiem czy za dużo carbonu nie jest...

ale to się okaże jak auto wróci..

A póki co z ASO wieści sa takie że będzie... w marcu. I 30 marca jest równie prawdopodobny co 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarły - tyle że auto wciąż w ASO... bo akurat ukradli to czego w magazynie nie ma  i leci z Japonii.
zastanawiam się jednak czy górnego panelu nie dam pokryć hydrografiką piano black bo nie wiem czy za dużo carbonu nie jest...
ale to się okaże jak auto wróci..
A póki co z ASO wieści sa takie że będzie... w marcu. I 30 marca jest równie prawdopodobny co 10

Czyli ASO doszło w końcu co ukradli, pocieszające najgorsze to czekanie jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Piskoor napisał:

zastanawiam się jednak czy górnego panelu nie dam pokryć hydrografiką piano black bo nie wiem czy za dużo carbonu nie jest...

 

Te carbony w realu dużo mniej się rzucają w oczy niż na zdjęciach, mam oba założone i wizualnie to nie przeszkadza (a generalnie lubię stonowaną estetykę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GREGG napisał:

 

Te carbony w realu dużo mniej się rzucają w oczy niż na zdjęciach, mam oba założone i wizualnie to nie przeszkadza (a generalnie lubię stonowaną estetykę ;))

No chyba, że @Piskoor poleciał z carbonem wszędzie :D ale o gustach się nie dyskutuje. Ja czekam jeszcze na pomarańczowe wstawki do grilla i przystępuję do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Snuff napisał:

No chyba, że @Piskoor poleciał z carbonem wszędzie :D 

 

ZTCR mówimy tylko o dwóch ;)

 

2 minuty temu, Snuff napisał:

a czekam jeszcze na pomarańczowe wstawki do grilla i przystępuję do roboty.

 

czekamy, czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bmbm napisał:

 

Z ciekawości - jak sytuacja? Udało się wyjaśnić?

Tak. Bezpiecznik nr 26 padł. 

3 godziny temu, yarthecat napisał:

A różnią się aż tak znacznie pomiędzy wersjami?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Sugeruje napisać mail czy są dostępne. Jakiś czas temu mieli do MY18

3 godziny temu, yarthecat napisał:

A dobra - będę kaskaderem - zamówiłem i dostałem potwierdzenie że wysłali... Zdam relację jak przyjdą

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Czekam z niecierpliwością. 

Edytowane przez MaMis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...