Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od pewnego czasu kupuję Denso. Do 'japończyków' dostarczają wycieraczki NWB (Nippon Wiper Blades), tej samej firmy której wycieraczki miałem fabrycznie w legacu i XV. Wg mnie najlepsze na rynku jakie dotąd używałem.

Do pozostałych marek bywa różnie (raz z pudełka wyjąłem SWF, raz 'niewiadomo co'). Ale generalnie sprzedają wycieraczki tej samej marki co dostajesz w danym samochodzie fabrycznie.

A w ogóle... przecież mówimy o kwocie poniżej 100PLN ;) - w nie-subaru wymieniam raz w roku bo wolę zaoszczędzić na wymianie porysowanej szyby a wydać na wycieraczki niż odwrotnie ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam mot-gum bardzo dobre wycieraczki , wytrzymują bardzo długo no i produkowane w naszym kraju przez "naszych" z rodzimych surowców a nie przez skośnookich w szopach ze śmieci ( apropos chińskich wyrobów) ... Polskie wyroby są na prawdę na wysokim poziomie.  Tanie nie są ale warto

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę wymianę żarówek w środku i w bagażniku na ledowe. 

Roboty na 5 minut, a efekt jest niesamowity. W środku o wiele, wiele jaśniej, nowocześniej i po prostu przyjemniej. Za komplet żarówek, do bagażnika i środka zapłaciłem 35 zł. Polecam full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bmbm napisał:

Od siebie polecę wymianę żarówek w środku i w bagażniku na ledowe. 

Roboty na 5 minut, a efekt jest niesamowity. W środku o wiele, wiele jaśniej, nowocześniej i po prostu przyjemniej. Za komplet żarówek, do bagażnika i środka zapłaciłem 35 zł. Polecam full.

Kupiłeś jakiś dedykowany set czy dobrałeś sam? I najważniejsze jak reaguje elektronika w samochodzie? LED pobierają mniej prądu wiec system w niektórych autach wywala komunikaty o przepalonej żarówce gdy wymienisz zwykle na LED 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaMis napisał:

Kupiłeś jakiś dedykowany set czy dobrałeś sam? I najważniejsze jak reaguje elektronika w samochodzie? LED pobierają mniej prądu wiec system w niektórych autach wywala komunikaty o przepalonej żarówce gdy wymienisz zwykle na LED 

 

Wyjąłem po prostu i poszedłem do sklepu żeby mi dobrali takie same żarówki. Żadnych problemów nie stwierdzono, tak samo żadnych komunikatów o błędach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Piskoor napisał:

Właśnie.. Jakie są żarówki do oświetlenia tablicy? Bo w instrukcji jakoś tak nie do końca podane

tablica i bagażnik -  LED Żarówka Ledowa W5W 6x SMD-5630 BIAŁA, kupione na -> auto-ledy

tu masz fotki, które wstawiłem na forum:

 

Edytowane przez Snuff
  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2019 o 18:37, Karas napisał:

również polecam mot-gum bardzo dobre wycieraczki , wytrzymują bardzo długo no i produkowane w naszym kraju przez "naszych" z rodzimych surowców a nie przez skośnookich w szopach ze śmieci ( apropos chińskich wyrobów) ... Polskie wyroby są na prawdę na wysokim poziomie.  Tanie nie są ale warto

A propos - tekst rasistowski, a jeśli miał być dowcipny, to nie pozbawia go to cechy rasistowskiego. No i szczegół naszego języka: naprawdę oraz problemy z interpunkcją.

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Robgas44 napisał:

A propos - tekst rasistowski, a jeśli miał być dowcipny, to nie pozbawia go to cechy rasistowskiego. No i szczegół naszego języka: naprawdę oraz problemy z interpunkcją.

no i ? :biglol:

nie miało być ani rasistowsko ani dowcipnie a że tak zrozumiałeś - masz do tego pełne prawo ;) 

zdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...