Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Szürkebarát napisał:

Na ostatnim zdjęciu są te legendarne i pożądane haczyki. Czy one wciśnięte w otwory podłogi zostają tam do końca eksploatacji czy można je wyjąć gdy chce się jeździć na welurowych?

 Ja w welurowych też mam otwory, więc haczyki są cały czas (ale zawsze można je bez problemu wyjąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Na ostatnim zdjęciu są te legendarne i pożądane haczyki. Czy one wciśnięte w otwory podłogi zostają tam do końca eksploatacji czy można je wyjąć gdy chce się jeździć na welurowych?

 

DSC_1258[1].JPG

DSC_1259[1].JPG

DSC_1260[1].JPG

Mam tez sam turecki paździerz. Raraz pięta prawej nowy przejdzie na wylot :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MaMis napisał:

Zaraz pięta prawej nogi przejdzie na wylot

No to czas - start. Zobaczymy kiedy ja wykręcę dziurę w dywaniku. Jazda codzienna około ~75km, plus co 4-6 tygodni 700 km. PS. W zrozumieniu tekstu, pozwoliłem sobie na jego korektę.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego sfotografowałem dywaniki od lewej strony :biglol: . A te legendarne i pożądane haczyki... Ktoś tu się oferował z drukowaniem w 3D, może by te haczyki w ten sposób rozmnożyć, skoro oddzielnie nie da się ich kupić?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, giepa napisał:

w 1.6 oryginalnie jest 225/55/17 wiec 65/16 wydaje sie byc ok, co to za oznaczenie 3PMSF?

W 1,6 jest 225/60/17. 3PMSF, to oznaczenie opon zimowych. Te Geolandary go nie mają. 

https://przegladoponiarski.pl/art/11913/co-oznacza-symbol-3pmsf.html

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, yarthecat napisał:

Felgi 16 nie są homologowane do XV 2018, co będzie jak przedstawisz płot i np kurnik - ubezpieczyciel Ciebie zadziobie....

Naprawdę znasz przypadek, kiedy ubezpieczyciel nie wypłacił należności, bo ktoś miał w aucie niehomologowane felgi? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, giepa napisał:

ale sadzac po opiniach daje radę a u nas w zime wiecej błota niż oblodzonych drog..

O, to jest istotna informacja. Na pewno posiadacz XV z okolic Nowego Targu, czy Suwałk potrzebowałby typowych zimówek :D Ja celuję w BfGoodrich K02 :dance:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giepa napisał:

ale sadzac po opiniach daje radę a u nas w zime wiecej błota niż oblodzonych drog.. i na 16 fajnie wyglada rasowo..

Wobec tego w ogóle nie trzeba zimowek. 

Każdy wybiera wg własnego uznania. Nietrafiony wybór i tak nie będzie negatywnie oceniony przez użytkownika:) 

Edytowane przez MaMis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Naprawdę znasz przypadek, kiedy ubezpieczyciel nie wypłacił należności, bo ktoś miał w aucie niehomologowane felgi? 
 
 
 


Przypadku konkretnego nie, ale przy ubezpieczycielach działa twór o nazwie Biuro Przeciwdziałaniu Wyłudzeniom i w "ryzykach" mają czeklistę i pozycja taka na niej występuje. źródła informacji nie podam :) i nie jestem z branży
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radix99 napisał:

ubezpieczyciel nie wypłacił należności, bo ktoś miał w aucie niehomologowane felgi

 

 

tak, w mojej fabryce

sprytny handlowiec zabral oryginalne 18 do prywatnego auta i w zamian wstawil chinski badziew

po dzwonie zaplacil 44tys za naprawe arteona bo serwis zglosil podczas ogledzin ze felgi sa niehomologowane

 

tapatalked

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...