Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ po 30kkm standardowy dywanik kierowcy jest już nieco sfatygowany, a dodatkowo drażniło mnie jego wielkie wycięcie pod pedałem gazu (dzięki USA i Toyota!) to zamówiłem sobie zamienniki. Dzisiaj przyszły, grube, mięsiste, z gumowym spodem, strzyżonym welurem, całe czarne i nawet całkiem dobrze pasują, choć skrojone są nieco inaczej niż oryginalne. No i miejsce pod pedałem gazu jest nieco lepiej zakryte. O jakość się nie martwię - kupiłem takie same do Legacy naście lat temu i są do dzisiaj :)

Jedyne do czego się można przyczepić to nieco za duże oczka na haczyki w dywaniku kierowcy - oryginalne są nieco mniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aflinta napisał:

Jedyne do czego się można przyczepić to nieco za duże oczka na haczyki w dywaniku kierowcy - oryginalne są nieco mniejsze. 

 

To może być problem, jak się ma haczyki. W moim egzemplarzu nie ma. Pokaż te dywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie zapomniałem :)

https://www.dywanikilodz.pl/pl/p/Dywaniki-welurowe-Premium-czarne-grafit/852

Ale napisałem maila do producenta, zapytałem o nowego XV i poprosiłem o wariant z większym zakryciem pod pedałem gazu - nie wiedzieć czemu nie był zaskoczony :D

Potem opłaciłem przelewem i dwa dni później miałem przesyłkę.

 

2 minuty temu, spawalniczy napisał:

To może być problem, jak się ma haczyki. W moim egzemplarzu nie ma. Pokaż te dywany.

Jutro zrobię zdjęcie, dzisiaj już akumulator komórki nie wytrzymał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ovi napisał:

A gdzie można dostać takie haczyki do wyaników, bo u mnie po zakupie auta też nie było...

Być może są w komplecie ze standardowymi dywanikami - takie dostałem z autem i haczyki były. Zapytaj w salonie/ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aflinta napisał:

Być może są w komplecie ze standardowymi dywanikami - takie dostałem z autem i haczyki były. Zapytaj w salonie/ASO. 

 

Nie, po prostu w niektórych autach zapomnieli wsadzić te haczyki, jak u mnie było (mnie kolega @Snuff poratował swoimi)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca tak @GREGG haczyki były w kompelcie jeżeli zamawiało się auto z ori dywanikami... jak dostawałeś dywaniki od dealera (tak było w moim przypadku) lub bez dywaników - haczyków już brak... taka optymalizacja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, moominko napisał:

Chyba nie do końca tak @GREGG haczyki były w kompelcie jeżeli zamawiało się auto z ori dywanikami... jak dostawałeś dywaniki od dealera (tak było w moim przypadku) lub bez dywaników - haczyków już brak... taka optymalizacja ;) 

 

Ale ja właśnie miałem ori dywaniki, a nie od dealera... Standardowe zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moominko Tak jest, już o tym kiedyś pisałem zesztą. Natomiast jak widać dealerom nie chce się wykonać przeglądu zerowego mimo, że mają taki obowiązek, bo przecież jest to widoczny brak w wyposażeniu. Szkoda, że nie jesteśmy w USA, stwierdziłbym, że przecież dywanik mógłby mi wejść pod pedał hamulca i milionowe odszkodowanie gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2019 o 01:13, goater napisał:

Gdyby ktoś szukał kabla USB, na którym Android Auto zadziała i nie będzie się zawieszać i który będzie przy tym wygodny (kątowe wtyczki, tekstylny oplot) i w miarę stylistycznie dostosowany do XV (to oczywiście kwestia gustu), to po długich poszukiwaniach i paru nieudanych próbach, wreszcie znalazłem i z sukcesem przetestowałem takowy: https://pl.aliexpress.com/item/32948463928.html

 

(sorry za tragiczną jakość zdjęcia jak ze starej sokowirówki)

image.png.76363d295c83a9a3f212f6cfa6303f8c.png

 

Tadam :D 

 

 

20190802_174421.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blixten napisał:

 

Tadam :D 

 

 

20190802_174421.jpg

 

oplot w kolorze lakieru (jak pamiętam) i pomarańczowe przeszycie ! :puchar:

 

maty do bagażnika :

https://allegro.pl/oferta/subaru-xv-ii-suv-2018-dywanik-bagaznika-192824g-7821946496 - 114 pln

https://allegro.pl/oferta/subaru-xv-ii-suv-2018-dywanik-bagaznika-192824m-7871342240 - 91 pln

 

a tu dywanik do bagażnika, chyba się skuszę...ma pomarańczowe obszycia hehe 

https://allegro.pl/oferta/dywanik-bagaznika-standard-subaru-xv-ii-2018-8320955804 - 80 pln

  • Super! 3
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem wycieraczki Brisk. Wyglądają lepiej niż myślałem. Bałem się, że będą wyglądały jak sztuczna skóra. Tył jest dopasowany bardzo dobrze. Jest tam rant, który chowa się pod siedzisko. Dzięki temu wygląda jak z fabryki. Z przodu krawędzie tej wykładziny na razie nie dolegają do listwy progowej. Trzeba też dobrze spasować przy suwnicy foteli. Poczekam, aż się to wszystko ułoży. 

Tak to się prezentuje w aucie. 

IMG_20190927_131014199_HDR.jpg

IMG_20190927_132603708.jpg

IMG_20190927_132614869.jpg

IMG_20190927_132724362.jpg

IMG_20190927_132811310.jpg

IMG_20190927_132822415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Andrzej Rosenkiewicz napisał:

Kupiłem wycieraczki Brisk.

 

Za rzadko do tego wątku zaglądam.. gdzie się takowe kupuje? Coś widzę, że oryginały (gumowe) mi się po zimie już przetrą na dobre. No i one w sumie pokrywają tylko minimum tego, co pokryte zostać powinno.

 

A z tymi to w sumie można sobie odpuścić wyciszenie podłogi, robią za matę butylową i piankę na raz :D 

Edytowane przez Skodziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andrzej Rosenkiewicz napisał:

@Skodziarz No racja. To już nie są wycieraczki czy dywaniki. To jest tapicerka samochodowa :biglol:

Kupiłem na allegro. Zestaw kosztował 365 zł z dostawą.  

Nie licząc "przepięknej" czerwonej wszywki wyglądają i kosztują całkiem spoko.

Ciekawe jak będzie z trwałością.

Edytowane przez moominko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrzej Rosenkiewicz napisał:

Kupiłem na allegro. Zestaw kosztował 365 zł z dostawą.  

Możesz podesłać linka? Może być na PW.

Z góry dziękuję.

 

PS. - wyglądają kozacko. Po moich ostatnich wyprawach w góry, na firmowych wycieraczkach mam dosyć późniejszego każdorazowego prania ich :censored: jego no ... wiecie sami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 23:15, ovi napisał:

Możesz podesłać linka? Może być na PW.

Z góry dziękuję.

 

PS. - wyglądają kozacko. Po moich ostatnich wyprawach w góry, na firmowych wycieraczkach mam dosyć późniejszego każdorazowego prania ich :censored: jego no ... wiecie sami ;)

 

 

Link, jak ktoś potrzebuje:

https://brisk.net.pl/produkt/czesci-samochodowe/subaru/subaru-xv-1

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 23:58, Andrzej Rosenkiewicz napisał:

DYWANIKI Brisk Subaru XV (2017-) Subaru IMPREZA V

 

10 godzin temu, bmbm napisał:

 

 

W tym tygodniu będę zamawiał. 

Dzięki koledzy za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...