Skocz do zawartości

XV 2018 - akcesoria - gdzie kupić ?


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.06.2019 o 14:13, Karas napisał:

zakładając taki filtr tzn mokry nie zrobisz dobrze silnikowi. Temat przerabiałem ładnych parę lat temu w Civicu. Te filtry nie filtrują /filtrują bardzo słabo. Lepszy przepływ powietrza spowodowany jest większymi porami w medium filtracyjnym . Skutkuje to tym że większe cząsteczki pyłków/piachu itp itd przechodzą przez ten filtr. Jak spojrzysz pod światło na taki filtr zobaczysz ze jest jak sito - gdzieś wklejałem zdjęcie na forum . Pamiętam w civie po zdjęciu  rury dolotowej była cały uświniona wewnątrz maźią brudu i oleju. Jeżeli chodzi o filtry tyko oem

Pełna zgodność z moimi doświadczeniami ... ale ten dźwięk zasysania powietrza ... :ok:

Dzięki temu filtrowi wszystkim Golfiarzom wydawało się, że mój  Mitsubishi Colt miał dużo więcej niż 75KM.... z resztą, mi też się tak zdawało... :biglol:

Fajne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:

Pełna zgodność z moimi doświadczeniami ... ale ten dźwięk zasysania powietrza ... :ok:

Gang boxera nawet malutkiego jak w moim Szarym Mnichu powinien wystarczyć tym z silnikami rzędowymi. Jak komuś mało to mogę uchylić szybę i dźwięcznie zaciągnąć powietrze w płuca. Bez filtra :D .

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie tam z ali, 15 pln za osłonkę (-) na aku

btw. kupiłem też korki na nakrętki koła....pomarańczowe :D, ale jednak jest to inny odcień niż moje pomarańczowe logo Subaru na kapslach. Jak ktoś jest zainteresowany, to za przysłowiowe piwo "kiedyś tam" prześlę na wskazany adres.

 

IMG_1907.jpg

IMG_1908.jpg

IMG_1909.jpg

IMG_1669.jpg

IMG_1680.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał kabla USB, na którym Android Auto zadziała i nie będzie się zawieszać i który będzie przy tym wygodny (kątowe wtyczki, tekstylny oplot) i w miarę stylistycznie dostosowany do XV (to oczywiście kwestia gustu), to po długich poszukiwaniach i paru nieudanych próbach, wreszcie znalazłem i z sukcesem przetestowałem takowy: https://pl.aliexpress.com/item/32948463928.html

 

(sorry za tragiczną jakość zdjęcia jak ze starej sokowirówki)

image.png.76363d295c83a9a3f212f6cfa6303f8c.png

Edytowane przez goater
  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Trochę głupio pytać lakiernika o numer z palety RAL jeśli chodzi o kolor przeszycia siedzeń? Po za tym lakiery samochodowe rzadko się znajdzie w palecie RAL.

wzornik z baletą barw RAL do  reki i jedziesz z tematem jak głupio Ci się zapytac ;)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Vagabond napisał:

@Michał Krupa , ja natomiast mam taką siatkę i jestem bardzo zadowolony :thumbup: Wszystkie szpargały w jednym miejscu, polecam @OWOC:D 

IMG_4644.JPG

Superowa :)

 

Gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć?

XV cały tydzień odpoczywa w garażu bo jego właściciele polecieli na wakacje, to może udało by mi się kupić i zrobić niespodziankę ;)

 

Edytowane przez OWOC
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Wynegocjowałem przy zakupie samochodu  ale w każdym salonie Subaru można zamówić i Michał wysłał Ci link gdzie można kupić. Pewnie podobne cuda mogą być na allegro lub innych stronkach z akcesoriami samochodowymi. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...