Skocz do zawartości

2021 Subaru Hot-Hatch


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, są realne szanse na Subarowy powrót do WRC a przy okazji nowy, mały, rasowy model?

 

Jak mogliby nowego Subaraczka nazwać?

 

 

 

https://www.topspeed.com/cars/subaru/2021-subaru-hot-hatchback-ar183528.html?fbclid=IwAR1ucnw_LBklYp-7fq8VbqpaneOLxxb6m83bOlG0Nbfgw-cKDW-4e74OeI0

 

 

 

subaru-hot-hacth_1600x0w.jpg

  • Smutny 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mly96 napisał:

oby nie.. :/ 

 

oby TAK!

 

niech juz dadza cos niewielkiego / sredniego rozmiarowo, z moca ok. 200 KM i AWD, no i w rozsadnej kasie

 

bo na rynku obecnie bardzo brakuje takich opcji - teraz AWD maja tylko wozy z pierdylonem koni i cena na poziomie kilkuset tysiecy PLN

 

p.s. tylko nie bardzo kojarze, jak wpakuja boxera do takiej malej budy - moze pojda w dwa cylindry? :blink::biglol:

 

 

2 minuty temu, chojny napisał:

 

 

A Boxer nie jest krótszy od R4? ;)

 

 

z B-4 znowu by musieli miec metrowy przedni zwis... 

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eddie_gt4 napisał:

oby TAK!

 

niech juz dadza cos niewielkiego / sredniego rozmiarowo, z moca ok. 200 KM i AWD, no i w rozsadnej kasie

W ofercie Subaru brak silników ponad 200KM i aut dynamicznych. Oby to się zmieniło, ale obawiam się że zmiany w ofercie i pozycjonowaniu Subaru idą w odmiennym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mechanik napisał:

W ofercie Subaru brak silników ponad 200KM i aut dynamicznych. Oby to się zmieniło, ale obawiam się że zmiany w ofercie i pozycjonowaniu Subaru idą w odmiennym kierunku.

 

jestem optymista i wierze, ze wroca do korzeni - mam na mysli niezbyt drogie, swietnie prowadzace sie i dynamiczne auto, jakim byla Impreza GT

Subaru ma historie wspolpracy z Suzuki - mogliby podpatrzyc cos u nowego Swifta* i wyprodukowac lekkie autko z AWD i ciut mocniejszym silnikiem

 

*swoja droga szkoda, ze nowy Swift w wersji AWD jest pozeniony z jakims dychawicznym silniczkiem... jak by daki do tego 1.4T, bo bylaby istna mala rakieta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

jestem optymista i wierze, ze wroca do korzeni - mam na mysli niezbyt drogie, swietnie prowadzace sie i dynamiczne auto, jakim byla Impreza GT

 

Jeździłbym. ;)

 

Obecnie auta są za ciężkie i zbyt obładowane kagańcami, zwyczajnie nie ma funu.

 

Taki Subarowy Hot w wersji Type RA to by było coś :thumbup:

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

 

jestem optymista i wierze, ze wroca do korzeni - mam na mysli niezbyt drogie, swietnie prowadzace sie i dynamiczne auto, jakim byla Impreza GT

Dodałbym Forester XT, Forester STI, Outback/Legacy spec-B.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, małe autko mocowo jak teraźniejsze HH czyli jakieś 200Km i do tego w tej klasie 4x4 wow, a jeszcze większe by było jakby wrócili do WRC.

W Europie skończy się włożeniem silnika z kosiarki które posiadają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kukson napisał:

Fajnie by było, małe autko mocowo jak teraźniejsze HH czyli jakieś 200Km i do tego w tej klasie 4x4 wow, a jeszcze większe by było jakby wrócili do WRC.

Wlasnie czego takiego szukam i wybor zaden chyba tylko mini JCW ktore obecnie są niedostępne, a cena zwala z nóg

 

...

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaszyn napisał:

Wlasnie czego takiego szukam i wybor zaden chyba tylko mini JCW ktore obecnie są niedostępne, a cena zwala z nóg

 

...

patrząc na cennik i politykę cenową Subaru to takiego 200 konnego 4x4 hh wycenią na ~150kpln a to już jest bardzo dużo

napęd może być rozwiązany poprzez napędzanie jednej osi elektrykiem, a drugiej boxerem

ale co jak co też bym takiego przygarnął

przy czym znając tempo wprowadzania nowych modeli Subaru to różnie może być kiedy on do nas dotrze (o ile go wprowadzą na nasz rynek)

Edytowane przez kubanow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Wam marzy, zapomnijcie o swoich nadziejach na coś fajnego typowo subarowego.. <_<

Na codzień kupcie peżo w dieslu, na wieczór i weekendy GTka albo STI gd, a na chamskie zabawy mocne atv;) każda cząstka waszej duszy która jest odpowiedzialna za fanatyzm motoryzacyjny będzie zadowolona :D

(Ja peżo zmienił tylko na ałdi, ale zasada sie sprawdza)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jumpman napisał:

Recepta jest prosta. Wznowić produkcję GC8 ;)

 

 

Jakby ktoś zeskanował 3D całą budę i zrobił od podstaw to przy ilości aftermarketowych gadżetów mógłby ktos zacząć budowę , chętni na zakup się znajdą;)

 

A wracając do HH i mariażu z Suzuki to Suzuki ma Ignisa 4x4 . Fajny maluch tylko silnik 1.2 90km.  Jakby Subaru coś na tej bazie na +- 200km zrobiło i w cenie <100k. to byłoby coś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Może jakiś tęgogłowy z forum z zapędami artystycznymi pokazałby swoją wizję GC8 dajmy na to MY2021? :clapping:

Jak dla mnie buda może zostać taka sama :) Tylko lampy dać modne ledowe i trochę bardziej nowoczesne wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak nic nie zmieniać??

Seryjny czterotłok, silnik, napędy  i skrzynia z dccd jdm :rolleyes: 

(Porządne zabezpieczenie antykorozyjne, to bym zmienił) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...