Skocz do zawartości

Nowy XV - aktualizacje softu


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aflinta napisał:

Rejestrujesz swoje auto na https://subaru-maps.com/#/auth/sign-in , pobierasz aktualizację i instalujesz u siebie. 

 

Ledwo wpisałem moje nazwisko z polskimi znakami, a  matrix błyskawicznie odszukał i w kolejnym okienku automatycznie wstawił właściwy nr VIN :blink:

Po procesie identyfikacji,  zgodnie z instrukcjami instalujesz najpierw "Map Downloadera", który dopiero ściąga pliki na dysk twardy komputera,  a kolejnym krokiem jest instalacja danych na pendrivie (trzeba przygotować pendriva o pojemności min. 16 BG). Pendriva wkładamy do gniazda usb pod stacją multimedialną i wszystko ładnie się instaluje. 

Mapy mapami, ale po aktualizacji najbardziej oczekuję, że "ulubione" nr tel wreszcie przestaną znikać ... 

 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mapy mapami, ale po aktualizacji najbardziej oczekuję, że "ulubione" nr tel wreszcie przestaną znikać ... 


Od ponad miesiąca po aktualizacji nie gubi „ulubionych”, a specjalnie na próbę wklepałem więcej...nawet teściową


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snuff napisał:

 


Od ponad miesiąca po aktualizacji nie gubi „ulubionych”, a specjalnie na próbę wklepałem więcej...nawet teściową emoji2.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli dodałeś teściową do ulubionych, to może nie jest taka zła ? 

Ja się waham... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MaMis napisał:

Nie mam navi wiec nie skorzystam z tego przybytku. 

spróbuj się zalogować na subaru-maps.com  , wpisać VIN - może mimo wszystko znajdziesz tam aktualizację samej stacji ?? Bo jak nie tam to gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawi mnie czy to "tylko" aktualizacja map (ta opóźniona) czy również i softu Starlink. Sprawdzę jutro, bo dopiero co pobrało, a samo wgranie na pena trwa dodatkową ~godzinę.

Edytowane przez McSudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

done !

Update wgrany, nie skasował ustawień radia, teściowej też z ulubionych nie wyrzucił :biglol: teraz tylko zostaje obserwacja.

Najbardziej upierdliwe to jest pobieranie plików i instalacja na usb, sam update systemu trwa ok.25 min, z tego p.8 (mapy) dobre 10 min

 

IMG_1884.jpg

IMG_1885.jpg

IMG_1886.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...