Skocz do zawartości

Gc turbo my97


Mluszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem w swojej imprezie my97. Cewka w osi silnika. Szarpie przy dodawaniu gazu. Wymieniłem cały układ zapłonowy Ale niestety dalej to samo. Po podłączeniu do kompa przez przejściówka I zwykly interface w programie Wow I delphi sporadycznie pokazuje blad czujnika walka rozrządu. Zmieniłem 2 czujniki dalej to samo. Po sprawdzeniu parametrów (dostepne19 :) ) program pokazuje otwarcie przepustnicy na 52% cały czas Ale tps napięcie pokazuje prawidlowo 0.5-4.5v. Na wolnych obrotach wyprzedzedzie zapłonu jest 12stopni I przy ruszaniu rośnie do około 30-32 jednak czujnik stukowy pokazuje cały czas -96 stopni :) na co zwrócić uwagę lub co sprawdzić? Poproszę o podpowiedź. Będę bardzo wdzięczny:)

 

 

Po spieciu wtyczek nie ma błędów:) I jak pojawia się błąd na kompie wyświetla się czeka I jak auto ma pod 0bar w kolektorze to co odcina. Zdejme noga z gazu check gaśnie I samochód jedzie. Taka ciekawostka. Jeszcze jedno. W samochodzie czuć czasami benzyna. Spalanie jest ogromne bo przy jeździe normalnej bez szaleństw  cały zbiornik to góra 250km. A sonda pokazuje prawidłowy odczyt. Bogato ubogi. 0.1-0.8/0.9v

Edytowane przez Mluszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Wawy A czemu pytasz?

 

Edit. 

Dzisiaj pękła cewka na pół. Na 2 garach 1 I 2 zapalił od strzała 3 I 4 wogole nie dawały prądu. Zamienione na stara oczywiście 0 zmian chodzi na 4 Ale dalej szarpie I przerywa :)

Edytowane przez Mluszek
Nowe fakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...