Jump to content

Cambery GC dziwna sytuacja

Dtm
 Share

Recommended Posts

Czesc. Przyszly mi ost Cambery od Silver-Project i napotkalem taka sytuacje z unibalami. Jeden chodzi bardzo lekko lae bez luzow drugi znowu z dosc duzym oporem. Spotkał sie juz ktos z taka sytuacja? Skladac reklamacje czy po czasie sie wyrobi i nie bedzie problemu? 

Mam cambery od tego producenta w Daihatsu już z 4 sezony i oba nadal chodzą ciężko jak ten drugi. Co wiosnę, przed sezonem rozbieram zawieszenie i sprawdzam jego stan. Ja bym reklamował na Twoim miejscu.

W dniu 16.12.2018 o 19:13, DETT napisał:

Mam cambery od tego producenta w Daihatsu już z 4 sezony i oba nadal chodzą ciężko jak ten drugi. Co wiosnę, przed sezonem rozbieram zawieszenie i sprawdzam jego stan. Ja bym reklamował na Twoim miejscu.

sprawa juz zalatwiona. wysłałem maila z filmikiem w niedziele wieczorem a w pon jak wstalem to juz paczka wyruszyla do mnie z nowym "dolnym elementem" wiec obsluga profeska.

2 godziny temu, Dtm napisał:

sprawa juz zalatwiona. wysłałem maila z filmikiem w niedziele wieczorem a w pon jak wstalem to juz paczka wyruszyla do mnie z nowym "dolnym elementem" wiec obsluga profeska.

Ja też nie dam na tą firmę złego słowa powiedzieć - mi robili takie cambery na zamówienie na podstawie ori poduszki Daihatsu i wymiarów gwintu z Scirocco. Szybko i wg. niedrogo robią. Do jakości też nie miałem zastrzeżeń.

5 godzin temu, respect napisał:

Tzn sam ten przegub wysłali? - takie elementy powinny mieć wyczuwalny opór.

tak dokladnie wyslali ten element sam nie wymagajac odsylania wadliwego nawet. 

48411562_213988122818896_423194895885271040_n.jpg