Skocz do zawartości

Potrzebna pilna pomoc tribeca 3.6


Wojtek tribeca 3.6

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz ma być magik z komputerem..dwa miesiące temu pełen serwis wymiana w skrzyni oleju i w silniku...do dziś ani najmniejszego problemu...nie wiem czy to nie ma czegoś wspólnego z tym że założyłem gaz miesiąc temu...masakra..najbardziej mnie martwi że ta skrzynia tak szarpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wojtek tribeca 3.6 napisał:

P0700

 

To jest błąd ogólny,  inny konkretny błąd jest zapisany w TCM. Jeśli nie wyświetliło go w ten sposób, to musisz podłączyć coś co skomunikuje się z TCM. Jak chcesz sam szukać to najtaniej skombinować sobie kabel VAG i FreeSSM.

 C0574 to jakis rzadki błąd, nawet nie jest opisany w manualu, ale ruskim się przydarza ;-)

https://www.drive2.ru/l/474577257168372242/?page=0#comments

http://subarutribeca-club.ru/viewtopic.php?f=10&t=10972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jako napisał:

 

C0574 nie istnieje taki błąd w tribece.

Może C0057 albo C0074 ?

 

IMG_20181216_130339.jpg

Umówiłem autko do carfitu niestety termin dopiero na po świętach..mam nadzieję że nie wyjdzie jakaś lipa z tą skrzynią bo samochodzik 2mies temu kopilem wydawało by się w idealnym stanie..a tu taka niespodzianka na dzień dobry..lutek34 bardzo dziękuję za pomoc..dam później znać co wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Autko już w domu okazało się że zerwała się półośka i niestety żona chciała za wszelką cenę dojechać do domu a tym samym popalila jakieś mechanizmy w skrzyni które opiłkami zawaliły wszystko w środku...na początku dramat ale dzięki carfit okazało się że znalazły się części z innej Tribeci i udało się wszystko poskładać w rozsądnych pieniążkach.mam nadzieję że to koniec kłopotów z nowym nabytkiem i że carfit będę odwiedzał tylko na normalne serwisowe atrakcje co parędziesiąt tysięcy km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...