Jump to content
Sign in to follow this  
matrix100

Maglownica Forester 2.0 xt a 2.0 X

Recommended Posts

Witam

Chciałbym dowiedzieć się czy maglownica z Forestera 2.0 X rok 2003 podejdzie do Forestera 2.0 XT rok 2002 modelowo 2003. Czy w wersji turbo i wolnossacej były te same maglownice?

A ja zadam pytanie. Robisz przekładkę czy po prostu Twoja się rozciekła a może ma luzy?Jeśli tylko cieknie to naprawdę najlepiej ją po prostu zregenerować, ja płaciłem początkiem roku ok 600 pln. Kupując używaną bez potwierdzenia że jakaś regeneracja była robiona to kupowanie kota w worku za takie same pieniądze co regeneracja. Ale przekładnia powinna pasować.

Nieeee. W mojej już puszczają uszczelniacze i dlatego chce wymienić. Czyli będzie pasować.

A co do regeneracji. To do jakiej firmy oddales do regeneracji?

Ja do s-turbo pozyczylem stukajacy magiel od outbacka. One wszystkie na 1 kopyto. Zalozylem ten od legacy na chwile i oddalem swoja do regeneracji. 450zl zaplacilem. Jak chcesz namiar to pw.

Regenerowałem w firmie u mnie w mieście. Ale gwarancje i tak dają roczną. W zeszłym tygodniu sprzedałem za 500 przekładnie z Forestera SF po regeneracji w 2014 roku. 

A regenerowałem w AUTO-TURBO w Bielsku-Białej. Mieli najlepszą cenę, w zasadzie jak zobaczyłem warsztat to po prostu od razu zaufałem pracownikom, sprzęty z tej samej epoki co pracownicy po prostu... nie wiem jakby to opisać, starzy fachowcy. Już wymierający gatunek. Mam okazje naprawiać takie stare obrabiarki po prostu dziś już takich nie robia. Polecam, kolega też u nich regenerował turbo, puki co działa już drugi rok.

Edited by ewemarkam