Jump to content

Maglownica Forester 2.0 xt a 2.0 X


matrix100
 Share

Recommended Posts

A ja zadam pytanie. Robisz przekładkę czy po prostu Twoja się rozciekła a może ma luzy?Jeśli tylko cieknie to naprawdę najlepiej ją po prostu zregenerować, ja płaciłem początkiem roku ok 600 pln. Kupując używaną bez potwierdzenia że jakaś regeneracja była robiona to kupowanie kota w worku za takie same pieniądze co regeneracja. Ale przekładnia powinna pasować.

Link to comment
Share on other sites

Ja do s-turbo pozyczylem stukajacy magiel od outbacka. One wszystkie na 1 kopyto. Zalozylem ten od legacy na chwile i oddalem swoja do regeneracji. 450zl zaplacilem. Jak chcesz namiar to pw.

Link to comment
Share on other sites

Regenerowałem w firmie u mnie w mieście. Ale gwarancje i tak dają roczną. W zeszłym tygodniu sprzedałem za 500 przekładnie z Forestera SF po regeneracji w 2014 roku. 

A regenerowałem w AUTO-TURBO w Bielsku-Białej. Mieli najlepszą cenę, w zasadzie jak zobaczyłem warsztat to po prostu od razu zaufałem pracownikom, sprzęty z tej samej epoki co pracownicy po prostu... nie wiem jakby to opisać, starzy fachowcy. Już wymierający gatunek. Mam okazje naprawiać takie stare obrabiarki po prostu dziś już takich nie robia. Polecam, kolega też u nich regenerował turbo, puki co działa już drugi rok.

Edited by ewemarkam
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...