Skocz do zawartości

Regeneracja zacisków hamulcowych WRX


Gestor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przepatrując tematy nie znalazłem w 100% interesującego mnie, mianowicie czy wiecie gdzie na terenie Krakowa mogę zregenerować zaciski hamulcowe od WRX w mojej Subarynce?

Macie kogoś sprawdzonego, robił to ktoś już tutaj, jaki jest koszt itd?

Jeśli tak, to liczę na Wasze podpowiedzi.

Niżej wrzucam zdjęcie jakbym chciał żeby to wyglądało.

Z góry dzięki za pomoc. :thx:

659893389_1_644x461_zaciski-4-tloczkowe-oraz-2-tloczkowe-subaru-impreza-wrx-gt-forester-nowy-sacz_rev001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja czterotłoka to czynność raczej o średnim stopniu trudności. Sam robiłem to już kilka razy. Koszt reparaturki na jeden zacisk to przedział 35-40zł. 1 tłoczek to 40-50zł. Mam kilka zapasowych. Odświeżenie po rozkreceniu, to już "pestka". Może warto się samemu za to zabrać? To bardzo łatwe i pozostaje satysfakcja z wykonanej roboty. 

Jeśli nie, to mamy do siebie 60km, odezwij się w okresie około świątecznym, to Ci to zrobię ;)IMG_20181122_193433.thumb.jpg.7e2f4815f482cbeb3fe2c9e81fa4795e.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze wiem, to jest robota kogoś z Nowego Sącza, a mi zależy na tym, aby ktoś mi to zrobił na miejscu.  :)

Ja raczej na tym się średnio znam. Czy to łatwe czy to trudne, więc wole zostawić to specjaliście lub chociaż dobrze ogarniającemu temat.

Oprócz regeneracji od wewnątrz, też chciałbym aby to zrobiono od zewnątrz, a przede wszystkim od zewnątrz.

Aktualnie moje zaciski w WRX'ie są czarne, a chciałbym żeby odmalowano je na czerwono i jeśli jest taka możliwość to "naznaczenie" (jeśli mogę to tak określić) logotypów Subaru jak na zdjęciu wyżej. :biglol:

@mariost ile trwa odświeżanie zacisków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Gestor napisał:

 

@mariost ile trwa odświeżanie zacisków?

Czyli jak dobrze rozumiem, chcesz auto zostawić i odebrać ze zregenerowanymi i pięknie czerwonymi zaciskami. 

Z rozbiórką, piaskowaniem, malowaniem, schnięciem i składaniem licz 2 dni. Myślę, że w Krk znajdzie się ktoś, kto chętnie to zrobi, bo to fajna robota. 

Edytowane przez mariost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariost dokładnie tak. Z dniem dzisiejszym się rozglądam i zdobywam informację od forumowiczów, co i jak ale przyszłościowo chciałbym oddać je do malowania właśnie.

Orientujesz się, jaki byłby koszt naprawy lub za ile Ty byś się tego podjął?

@szubaru dzięki za pomoc! :thx: Następnym razem wszystko będzie na swoim miejscu. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 17:20, DAYCO napisał:

Ja się tym zajmuje i zdjęcie wkleiłes właśnie mojego zestawu :)

Zapraszam na pw to porozmawiamy lub dzwoń 510141381

Wysłane :)

Wszystko już wiem.

Dzięki wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia. :thx:

===================================================================================================================================================================================================

Edytowane przez Gestor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...