Skocz do zawartości

Proszę o polecenie radia do forestera


Piotrek Szarmach

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, harek napisał:

Cześć, ja od 1.5 roku mam zamontowane ALPINE CDE-W296BT, kolory podświetlenia można zmieniać, jest USB, system głośnomówiący  dla telefonu, sterowanie przyciskami z kierownicy też działa, polecam!

 

 

  Radioodtwarzacz samochodowy Alpine CDE-W296BT - zdjęcie 1

 

Cześć. Możesz podesłać zdjęcie jak Ci się to wpasowało w ramkę? Trzeba było coś rzeźbić z nią czy weszło bez kombinowania?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pioneer fh-x730bt bluetooth  kolory, sterowanie z telefonu wszystkimi chyba ustawieniami dźwięku i naprawdę super jakość dźwięku, sterownie z kierownicy (trzeba adapter ale śmiga wyśmienicie), zaraz skoczę do garażu zrobię zdjęcie jak wygląda;)

W załączniku fotki pioneera u mnie;)

IMG_20181207_213120.jpg

IMG_20181207_213159.jpg

Edytowane przez aplam13
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cancer napisał:

 

Cześć. Możesz podesłać zdjęcie jak Ci się to wpasowało w ramkę? Trzeba było coś rzeźbić z nią czy weszło bez kombinowania?

Pozdrawiam

Hejka, nic nie trzeba było poprawiać, jutro zrobię fotkę. Naprawdę fajne radio - a pozbycie się płyt ze schowka daje poczucie odrobiny komfortu :), pozdrawiam Marek

No i tak to wygląda. Panel jest troszkę cofnięty w porównaniu z oryg. radiem, natomiast pozbyłem się dodatkowego systemu głośnomówiącego. Aby zakryć paskudne dziurki w klapce popielniczki, które zostały po Parrocie nakleiłem świnkę :D

011.JPG

P1050065.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotrek Szarmach napisał:

 

A czy adapter jest w zestawie z radiem?

Ja montowałem sam, w sumie prosta robota bardzo, zestaw głośnomówiący w zestawie z radiem, natomiast adapter trzeba dokupić, ja kupiłem taki:   "Interfejs Adapter do sterowania z kierownicy Subaru Forester 2004-2007 CTSSU005.2" za ok 120zl, z mojej strony polecam bardzo;-) jedna uwaga, aby fabryczny subwoofer działał jeżeli masz w bagażniku to albo trzeba go zmostkować z tylnymi głośnikami - średnie wyjście, albo dokupić jakiś mały wzmacniacz i przez niego podłączyć suba do radia nie oemowego - niestety w każdym wypadku zakładania radia niefabrycznego. 

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 20:48, aplam13 napisał:

Ja polecam Pioneer fh-x730bt bluetooth  kolory, sterowanie z telefonu wszystkimi chyba ustawieniami dźwięku i naprawdę super jakość dźwięku, sterownie z kierownicy (trzeba adapter ale śmiga wyśmienicie), zaraz skoczę do garażu zrobię zdjęcie jak wygląda;)

imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6W załączniku fotki pioneera u mnie;)

IMG_20181207_213120.jpg

IMG_20181207_213159.jpg

Pięknie się komponuje ta cała zieleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...